dodatki witaminowe, mineralne, odżywki itp

Dzionka, mojemu strzyka raz na jakiś czas i raczej w okresie jesienno- zimowym. Daj znać jakie są wyniki kuracji 😉  Ja chyba spróbuję z tranem jak zalecazoyabea, 
Dokładnie, same witaminy (skład) to jedno, ale zbilansowanie ich a także jakość komponentów i przyswajalność, to drugie 😉
Dzionkadostaje Pavo All sport miarkę i pół miarki Pavo Sportsfit. Ale szczerze mówiąc nie widzę zbyt dużej  różnicy... 🙄
No to czas nabyć Chevinal. Może pomoże.
Dam znać jak kuracja, chociaż dzisiaj też nie strzykał. Może czeka na większe mrozy.

Dziewczyny wyjaśnijcie ciemniakowi o co chodzi w tych butelkach z miarkami i jak tego się używa? Załamała się, bo totalnie nie wiem jak nalać sprawnie płyn do tej miarki, nie ma szans!
Gillian   four letter word
20 listopada 2009 17:52
Dzionka, trzymasz butelke tak jak na zdjęciu i ściskasz - płyn się wleje do tej miareczki, wtłoczy się pod górę 🙂
asior   -nothing but eventing-
20 listopada 2009 18:36
Dzisiaj 4 razy prawie dalam na leb z Siwego  😁 Jutro skoki, chyba przywale glowa w dach  😁
Gillian serio?  😲 Ja tym dzisiaj kręciłam we wszystkie strony i po 5 minutach klęcia nalałam na oko  😁 jutro spróbuję, ale w życiu bym na to nie wpadła. Thanks.
Gillian   four letter word
20 listopada 2009 19:44
serio, nie chcesz wiedziec co ja przeżyłam z tą butelką zanim do tego doszłam  🤔wirek: 😁
odkręć korek od tej miareczki  , wtedy jak naciśniesz to się pieknie  wypełnia  😉
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
21 listopada 2009 09:45
O rany ,to nie tylko ja walczyłam z tą butelką 😀 !!! Dzięki dziewczyny, ale ze mnie ciemna masa, teraz się czuję dokształcona 😉.
asior   -nothing but eventing-
21 listopada 2009 15:01
Kurde, ja jakos z tym akurat nie mialam problemu  😁
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
21 listopada 2009 16:03
Toscie blysnely 😁 chociaz w zamierzchlych czasach,majac pierwszy raz ten genialny wynalazek, jakim jest butelka  z dozownikiem, w reku po jakis 5 min dopiero doszlam do tego, ze jak nie odkrece korka to moge se sciskjac i sciskac 😁

Dzionka siwy co jakis czas zjada 2 butelki tego MSM-a, ot, takie moje rozowe uzaleznienie 😁 no jak widze w sklepie to nie moge bez tego wyjsc 😉
No mi też się to różowe podoba bardzo  😀 Teraz mogę mu robić różowy obiadek i sojową (chevinalową) kolację, ileż to radochy  😀 Ty się męczyłaś 5 minut, a ja wczoraj z 10 i w końcu wlałam na oko, ech  😀
Gillian   four letter word
21 listopada 2009 17:47
że różowe to jescze nic, ale ten landrynkowy zapach...!
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 listopada 2009 07:48
Ludki kocvhan, HELP  👀
Chciałabym na zimę dawać Rudej witaminy.
Koń dostaje 2xdziennie po miarce niebieskiej PAVO musli Equi First + siano oczywiście  😉 Myślałam o Marstall witaminy force

Tylko tam jest napisane, że mozna używać  przy karmieniu wyłącznie przy użyciu ziaren zbóż. No to czy jak Ruda dostaje tylko musli, to mogę jej podawać te witaminy  czy nie?  😡 Sory za głupie pytanie, ale nie chciałabym koniowi zrobic krzywdy.
Eeej, genialny patent z tą butelką i miarką  😀 Normalnie magic!! Dzięki dziewczyny za pomoc techniczną, teraz pewnie będę do takiej butelki przelewać chvinala żeby się nie babrać z tą jego miareczką 🙂
asior   -nothing but eventing-
22 listopada 2009 14:26
Dzionka, wlasnie chcialam Ci napisac dzisiaj, zebys zostawila sobie ta butelke, bo sie przydaje. Ja przelewam Chevinala do butelki Equistro. 😉
No właśnie od razu na to wpadłam (czasem mi się mimo wszystko zdarza na coś szybko wpadać  😁 ), żeby przelewać w tą butelkę inne suplementy 🙂 Super sprawa!
Dzionka,
U nas strzykalo wiec poszly glokozaminy/ 5 star Nafa w ruch i przestalo strzykac na jakis czas....potem ktos mi polecil tran
http://sklep.horses.pl/product-pol-78-Cod-Liver-Oil-Tran-z-Dorsza-1-litr.html i doslownie jak reka odjol...zwierz mial pol roczna przerwe w podawaniu i zero nawrotow...😀


[quote author=Lwinka link=topic=78.msg384150#msg384150 date=1258663214]
zoyabea, napisz peosze jak dlugo podawałaś tran? mniemam, że litr to za mało 😉
mojemu strzyka przed treningiem w tylnich nogach, zwłaszcza przy paskudej pogodzie.


Hej, dostawal przez cala zime - tzn. zaczelismy jakos w listopadzie a skonczylismy w marcu. Bardzo sie oplaca kupic tran z sklep.horses.pl za 118 zl masz 5 litrow, ktore starczaja na ok pol roku - liczac po 2 psiki dziennie.
Teraz znowu dostaje, bo ostatnio uslyszalam jeden "strzyk" - ale to i tak miodzio, bo rok temu skrzypial jak stary zardzewialy woz drabinowy - na wszystkie 4 nogi  🙄
[/quote]


Nie było problemów z dawkowaniem z 5 litrowej butli? Bo nie ma tam żadnej miarki...
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
09 grudnia 2009 10:02
gdzie w Warszawie od ręki dostanę Chevinal? najchętniej w opakowaniu 5l. szkoda mi zamawiać przez net i zapłacić 30-40zł za samą przesyłkę...
w Gidranie byl jakies 3 tyg temu
będę tam dzisiaj, więc mogę sprawdzić
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
09 grudnia 2009 10:35
Edytka kwestia jest bardziej taka czy gdzieś się w ogóle jakiś Chevinal ostał - dostawa od dłuższego czasu nie może dopelznac do Polski i praktycznie wszędzie jest już wyprzedany. Realny termin kiedy dojdzie on do Polski to według pan z Animavetu przyszły rok😉
gdzie w Warszawie od ręki dostanę Chevinal? najchętniej w opakowaniu 5l. szkoda mi zamawiać przez net i zapłacić 30-40zł za samą przesyłkę...


A tutaj był jeszcze tydzień temu,  http://www.tofivet.pl/pl/opis/549
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
09 grudnia 2009 10:46
o kurcze  😵 mam ogromną nadzieję, że coś się jednak ostało, rok czekania absolutnie mnie nie satysfakcjonuje, a nie ma sznas żebym zabrała taki baniak z Anglii.

Forta super! będę bardzo wdzięczna.

edit. wiem, że w Tofivet jest dostępny, ale nie chcę zamawiać przez internet. szukam sklepu z Warszawy 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
09 grudnia 2009 10:48
brzezinka, dzięki za cynk!
Edytka, nie rok tylko w styczniu powinny już być😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
09 grudnia 2009 10:53
to było tak od razu! myślałam, ze to serio będzie bity rok czekania, jak bywało w przypadku niektórych produktów Absorbine. ale skoro ma być koło stycznia to też całkiem nieźle 🙂

w internecie widziałam jeszcze na http://www.horsepower.pl/ i bodajże w mksklep
Edytka, ja ostatnio kupowałam co prawda przez internet ale w sklepie, który znajduje się na terenie Aromeru. Cena była bardzo korzystna bo porównywalam ze wszystkimi sklepami jakie oferują Chevinal.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
09 grudnia 2009 10:56
Ale dostępne od ręki? Bo jeśli na zamówienie to i tak trzeba czekać na ta dostawę.

Edit: w Mksklepie też czekają na dostawę.
Jak zamawialam bylo od reki, wyslane drugiego dnia jak zlozylam zamowienie. To bylo chyba ok. 2 mies temu. Trzeba zadzwonic i sie zapytac 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się