Końska rewia mody cz. 3

Nie podoba mi się jak ta Anka leży pod siodłem u Zairki. Wygląda na taką psu z gardła wyciągniętą  😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 stycznia 2010 09:15
Puma mi tez sie nie podoba i musze znalezc przyczyne bo wszytskie Anky mi sie tak ukladaja, zastanawiam sie czy to moze przez popreg? a moze rpzez to ze wszytskie sa Dl 🤔 🤔
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
15 stycznia 2010 09:20
kcj90, jaki śliczny kolor  😍
Cuowanie wyglądacie w tej derce  😀

Zairka, bardzo możliwe że przez to że DL, spójrz jak idzie do góry w miejscu popręgu i marszczy się aż do boku przy futerku. (przynajmniej mam takie wrażenie)
wątek zamknięty
W rzeczywistości NOUGAT kcj90 ma kolor cieplejszy i ciemniejszy  😎

Zairka może dlatego że pad jest za długi? I jest wyprofilowany na górze tak jak pady anky skokowe?
wątek zamknięty
Zairka, pad jest długi i marszczy się dokładnie w miejscu gum - gumy ściskąją go w tym miejscu i dodatkowo jak dociągasz popręg to powoduje dodatkowe marszczenie padu.
wątek zamknięty
nawet nie wiedzialam ze moze anka tak brzydko wygladac

zairka sprzedaj lepiej bo ona nie wyglada po prostu
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
15 stycznia 2010 10:17
Puma mi tez sie nie podoba i musze znalezc przyczyne bo wszytskie Anky mi sie tak ukladaja, zastanawiam sie czy to moze przez popreg? a moze rpzez to ze wszytskie sa Dl 🤔 🤔

wszystkie anky wygladaja tak na Twoich koniach i mimo to je kupujesz? ten khaki wyglada jak stara szmatka, gdyby mi ktos przedstawil ankypady w ten sposob to byw w zyciu nie kupila zadnego o.o

Wafelkowa i co, zadowolona jestes? jak jakosc po dluzszym czasie uzytkowania, jak w praniu? to bedzie moj pierwszy euro-star wymarzony  😍 i mam wysokie wymagania co do niego.
wątek zamknięty
Też spotkałam się z pomarańczowymi owijaskami ale tylko polarowymi, elastycznych nie widziałam.

kotbury, a czy owijki z tej strony nie pasowały by do coppera?  http://www.okser.pl/eskadron-bandaze-elastyczne-p-2840.html


Mówisz o cynamonowych eskadronach... kurde nie wiem, musiałabym je na żywo zobaczyć albo na jakiś fotach u ludzi - ale to jest myśl!
wątek zamknięty
Zairka, podciągasz je popręgiem do góry, lala przecież to widać 🙂 przy takim popręgu jedną ręką trzymasz lekko pad a drugą podciągasz, żeby nie podjechała.
wątek zamknięty
kujka ogólnie to bardzo. Ładnie mi się pod siodłem układa, w praniu też nie sprawia problemów.
Jedyne ALE to cały ciemnobrązowy pasek a szczególnie miejsce przy popręgu - zrobiły się takie małe marszczenia jak przy niewyprasowanej koszuli. Jak się założy siodło to ich nie widać, bo u mnie na tej wysokości kończy się siodło i pewnie przy dociąganiu popręgu takie cuś mi się zrobiło.

Na zimowej gniadej wygląda obłędnie! I na trenerowskim ciemnogniadoszu też mi się podoba.

A tak w ogóle to w dziale ES > Pozostałe jest już 5 z tego modelu. Jak kujka wrzuci zdjęcia, ja też jak się dorobię, to będzie ich 7 i chyba trzeba będzie im dorobić kategorię 😉
Swoją drogą, Super Lightcord'ów też jest 7
wątek zamknięty
Zairka taki mega mega ciemny brąz. Mam i czrne i brązowe owijasy, jak padzik trafi w moje łapa 😀iabeł: to porobie foty i ocenicie. Mam brudnego kasztana i nie chce żeby było za żółto stąd pod kolor nie chce
wątek zamknięty
Nie powinny sie juz pojawiac przecieki co do kolorystyki wiosenno-letniego Eskadrona ?
wątek zamknięty
Zairka, pad jest długi i marszczy się dokładnie w miejscu gum - gumy ściskąją go w tym miejscu i dodatkowo jak dociągasz popręg to powoduje dodatkowe marszczenie padu.


Miałam Ankę DL i bardzo dobrze mi się układała pod skokówką, mimo, że mam fartuch z dwustronnymi gumami.
wątek zamknięty
Kujka gdzie dorwalas euro-stara ?
wątek zamknięty
Klami eskadron wiosna-lato najprawdopodobniej kolory: Melon/Coral/Light i  RedCornflower Blue & TürkisApple  z reitforum.de
wątek zamknięty
Brzmi ciekawie.
wątek zamknięty
Klami eskadron wiosna-lato najprawdopodobniej kolory: Melon/Coral/Light i  RedCornflower Blue & TürkisApple   z reitforum.de


Oj bardzo ciekawie, mam nadzieję że w sprzedaży to dopiero w marcu będą, bo teraz aparat chcę kupić
wątek zamknięty
Hmmm...  brzmi bardzo ciekawie. Ciekawe kiedy pojawia sie jakies wstepne prezentacje kolekcji.

A wlasnie, bo nigdy nie pamietam. Kiedy zazwyczaj kolekcja wchodzi do sprzedazy ??
wątek zamknięty
Zairka wygląda niezbyt... jak dla mnie to poprostu już wysłużona. mam pad na krój anky z tym ze w środu nie ma tej ociepliny a gąbka tapicerska jak w czaprakach, 1,5cm grubości. i układa się to tak:




więc to nie wina DL tylko raczej zmęczonego wypełnienia padu 😉
wątek zamknięty
albo przynajmniej fotka podglądowa 😉 a jak sobie wyobrażacie TürkisApple a Melon pomaranczowy czy zielony ?
wątek zamknięty
Turkis-apple to bym powiedziala, ze cos z morskim z zielenia. ??
A melon to chyba w takim zoltawym pomaranczu. ??
wątek zamknięty
Melon to taki odcień żółtego zgaszonego...
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
15 stycznia 2010 13:14
Boshe...jeszcze styczęń się nie skończył a tu kolejne końskie szmaty kuszą.


Ktoś wie kiedy wychodzi nowa kolekcja Jarpolu? Ewentualnie czy  z obecnej mozna jeszcze zamawiać?
wątek zamknięty
Burza, jak ten zolty melon, no nie ?? Tylko czy to nie za bardzo podobne do flax z aktualnej kolekcji ?
wątek zamknięty
Myślę, że coś w ten deseń ale mnie nasycone. Ale nie wiadomo, może dla nich melon będzie zielony? 😉
Spojrzałam na foty i fakt, melon-melon byłby identyczny jak flax.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 stycznia 2010 13:19
[quote author=Zairka link=topic=29.msg440979#msg440979 date=1263546932]
Puma mi tez sie nie podoba i musze znalezc przyczyne bo wszytskie Anky mi sie tak ukladaja, zastanawiam sie czy to moze przez popreg? a moze rpzez to ze wszytskie sa Dl 🤔 🤔

wszystkie anky wygladaja tak na Twoich koniach i mimo to je kupujesz? ten khaki wyglada jak stara szmatka, gdyby mi ktos przedstawil ankypady w ten sposob to byw w zyciu nie kupila zadnego o.o

[/quote]
no kupilam je przez okres w ktorym nie jezdzilam (po ciazy), okazje ubrac je na konia mam dopiero teraz
poza tym nosze sie z zamiarem kupienia ujezdzeniowki dlatego mam pady Dl a nie VS

Burza
ale on sie marszczy tez za siodłem 🙄
wątek zamknięty
Klami ja w 2008 roku dostałam wiadomosć o nowej kolekcji Eskadrona już 15 lutego, sprawdzałam w mailu, jak było w 2009 - nie mam maila, pewnie wykasowałam

melon




są różne kolory i odcienie, ale mogliby zrobić coś a'la jak ten z 1 linku
wątek zamknięty
Zairka, to znaczy że jest styrany na śmierć.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 stycznia 2010 13:28
Burza nie prawda purple jest jak nowa 6 razy pod siodlem i tak samo sie marszczy moze ja je zle zakladam... moze bez matesa bedzie lepiej
🙄
tu link do purple
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/27/513#i
wątek zamknięty
może bardziej taki blady pomarańcz ? jak miąższ , ale nie koło pestek . Zielony ja mam nadzieję że to będzie coś takiego jak zewnętrzna krawędź bardziej taki mocny zielony . A Cornflower Blue to na początku przeczytałam jako corn , flower blue i sobie nadzieje na taki super żółty zrobiłam 🙁 ale naprawdę mógłby melon być zielony a nie kolejny żołty
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.