Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

to raczej do wątku o twórczości fotograficznej 😉
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
20 stycznia 2010 15:04
Nasturcja-Renata dzięki 🙂 I wcale źle na zdjęciach nie wychodzisz! Kwestia nastawienia i rozluzluźnienia 😉
Pinesska oj próbowałam, próbowałam, ale nie za wiele z tego wyszło 🙁 Głównie szanownej "komisji" moje gabaryty przeszkadzały 😉
Sierra :kwiatek:
Daniela, Cierp1enie strasznie się cieszę, że zdjęcia się podobają :kwiatek:
Calathea Twoje zdjęcia mogłyby być naprawdę bardzo fajne, gdyby fotograf pamiętał o dobrym ustawieniu światła i Ciebie (za ciemno na twarzy!), niektóre są poruszone, tło pogniecione... Ale nogi to masz świetne 🙂
Breva ostrośc, ostrość i jeszcze raz ostrość!
Raven, wię-cej, wię-cej!
Raven, Piękne zdjęcia! I masz cudowne oczy  😜
Po tych wszystkich ładnych zdjęciach powyżej, podrzucę wam mały wygłupek, czyli skrzyżowanie Marii Konopnickiej z Reymontem 😂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 stycznia 2010 20:53
Calathea ale nogi, zazdroszczę!
ale 1 i 5 zdjęcie- porażka. Co jest fajnego w drapaniu się po pupie albo poprawianiu buta? Mi się nie podoba.
A, i te jasne buty- cudo  😁
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
21 stycznia 2010 15:56
No dobra, przy okazji wysylania zdjecia do filmu ze 100dniowki wstawie swoje zdjecie rowniez tutaj  😁



Założę się, że Teodora jest naga na tej focie 😎

(Bardzo fajnej focie!)
Calathea   Czarny Książę
21 stycznia 2010 19:51
Ogólnie to tak... ja się nie znam, kazali mi się ubrać w jakieś dziwne, pomarańczowe rajstopy i wyginać się jak głupiej przed obiektywem... nie miałam nic do powiedzenia... co mówili to robiłam... od czegoś trzeba w końcu zacząć 😉

Nie należę do osób znających się na wszelakich programach fotograficznych, czy innych takich, nie wiem jak powinno być ustawione światło.. ee.. ogólnie to nic nie wiem 😉

Jak ktoś chciałby zrobić dobry uczynek i mi te zdjęcia np.: poprawić - byłabym wdzięczna...

A i bardzo dziękuję za komplementy co do wyglądu moich nóg... moim zdaniem są przeciętne, jednakże ja się nie znam 😉

smarcik a buty to z H&M ta najnowsza kolekcja (czy już poprzednia... chyba poprzednia, bo na przecenie były 😉 )
cieciorka   kocioł bałkański
21 stycznia 2010 20:01
a mnie się zdjecia Raven podobają tylko te z kotem 😀iabeł:
co z tego, że dobrze zrobione i modelka ładna- wg mnie mimo dopracowania są średnio ciekawe, sama tez chyba nie chciałabym się prezentować w ten sposób- ale rzecz gustu 🙂
wisiol zimowo:


Pinesska, jestem twoją fanką!

Teodora niezłe niezłe;]
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
21 stycznia 2010 20:30
sama tez chyba nie chciałabym się prezentować w ten sposób- ale rzecz gustu 🙂

W "ten", to znaczy w jaki? [pogrubienie moje]

Mia dzięki 🙂 Tylko na tych zdjęciach wyjątkowo inny kolor mi wyszedł 😉
Burza specjalnie dla Ciebie - jeszcze jedno takie o i kocia focia i wsio 😉


Kota już tu wyjątkowo zirytowana 😉
cieciorka   kocioł bałkański
21 stycznia 2010 20:36
Raven, chodzi mi o stanie na jakimś tle i typowe pozowanie do kamery.
nie chodzi o ciebie :P wole sesje kiedy na zdjęciu jest widoczne otoczenie i gra modela który wciela się w jakąś postać. ty się wcielasz, ale nie grasz 😉 nie wiem, czy umiem wytłumaczyć. fotografia aranżowana w ogóle z małymi wyjątkami mało mnie podnieca. 😁
Raven, ouuuuu jaka mina, szałł!
Calathea nie da się poprawić za bardzo, bo to czyjaś praca - jeśli fotograf wypuścił zdjęcia w takim stanie, to już jego problem. Pozując do zdjęć, to nie Ty masz się znać na obróbce czy oświetleniu. To jest zadanie fotografa 😉
To, że nie miałaś nic do powiedzenia.... hmm, w sumie to właśnie autor zdjęć powinien mieć na nie pomysł. No chyba, że to akurat Ty przychodzisz, mówisz, że sesja ma być w stylu takim i takim, składasz zamówienie 😉 ale te zdjęcia wyglądają tak, jakby on powiedział Ci "no zrób coś", a Ty nie za bardzo wiedziałaś co. W końcu modelka ma być do pozowania, a nie do wymyślania pomysłu. Nijak nie widać żadnego pomysłu fotografa.
wł. Felix-Huston, forever felicis!, e tam, przecież mam okulary  😎

Bardziej codzienne aktualne:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
21 stycznia 2010 23:05
Teodora, Bardzo podobna do mojej znajomej jesteś 😉
witajcie voltopiry! jakieś parę minut temu za namową stajennej koleżanki Ramires i stajennego Jura kliknęłam w zarejestruj się. Póki co nie bardzo wiem co ze sobą zrobić, więc na razie ukażę swoją twarz. 😉

Raven przepiękne są te zdjęcia, nie mogę się od nich oderwać! Mój chłop powiedział, że masz piękne oczy, więc chyba musimy się umówić na małą solówę  😁 Ach, zazdroszczę, jesteś naprawdę piękna 🙂

A i potwierdzam, że mara rozbierająca się kilka stron wcześniej w realu też jest naprawdę śliczna 🙂

melina ależ koń  😲 Cudo! A ty masz bardzo ładną ciemną oprawę oczu 🙂 Witamy
hello melina! 🏇

edit: cenzura
melina  helloł 😀 witaj z nami 🙂 masz cudownego konia 🙂 no i Ty jesteś bardzo ładna  :kwiatek:
sznurka bo się zawstydzę  😡 dziękuję, czekam na twoje zdjęcia ze stumilowego lasu!

melina ale koń! zapraszamy do działu konie i Zdjęcia Naszych Koni, opowiedz nam coś o nim i o sobie 🙂

nie wiem, czy już to pokazywałam 🙂
O równiez witam kolezanke stajenna (choc to za duzo powiedziane bo mignełysmy sie w dzwiach tylko) oraz Elbrusa  🙂 (i jego grzywsko :P )
KuCuNiO   Dressurponyreiter
22 stycznia 2010 15:02
Ja mam kilka (tysięcy) nowych zdjęć, więc, skoro już tutaj weszłam na chwilę postanowiłam umieścić (ale tylko pare:P):






pozdroo🙂😉
odgrzebałam jakies starocie z wakacji  😍 ależ było ciepło!



a to sie nawet gdzies tutaj przewinelo



i wersja robocza  😁

galopada wow, gdzie zdjęcia były robione? 😉
Skoro w wątku zrobiło się tak ciepło to wstawie swoje wakacyjne

dziewczyny jak możecie  👿 ja chcę wiosnę!  😵 😎
Pinesska, obiecuję ale niech będzie ciut cieplej!

kucunio fajne zdjęcia! az chce się lata!
Claudine moj dom  😉 www.stadninakonizabno.dbv.pl
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się