konie, jeździectwo w telewizji

ANIMAL PLANET  ❗
kiedy i gdzie będzie coś ciekawego ?
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
07 lutego 2010 22:04
We wtorek jest powtórka skoków na canal+
co środe na eurosporcie pod wieczór są jakieś zawody.
natomiast na animal planet w niedziele o 22 (bądź 22:30 - nie pamiętam) jest Zawód: dżokej.
I od pon - pt na animal planet o 14:30 Wszystko o jeździectwie (uwaga na lektora, namiętnie tłumaczy ujeżdżAnie)
19:25  Jeździectwo - Zawody Pucharu Świata w Bordeaux - konkurs skoków  🏇
19:25  Jeździectwo - Zawody Pucharu Świata w Bordeaux - konkurs skoków  🏇


warto dodać: Eurosport 🙂
Racja!  😡
I od pon - pt na animal planet o 14:30 Wszystko o jeździectwie (uwaga na lektora, namiętnie tłumaczy ujeżdżAnie)

tak a drągi leżące na ziemi to (uwaga, uwaga): BALE!! taaak, nawet myslałam, że się pomylili, ale akurat była pokazana ta lekcja jazdy i ten uczący się namiętnie powtarzał jakie to ekscytująca jest jazda po balach i jak się do skoków przydaje... 🤔wirek:
Może miał na myśli nasze bale na placu  😁
a praca w galopie, to praca w "cwale"  😎
mtl   I M Equestrian
10 lutego 2010 13:56
teraz tez cos na animal planet leci i oczywiscie jak zawsze jest ujeżdżAnie  🙇
a praca w galopie, to praca w "cwale"  😎

oglądałam to. 'a teraz piruety w cwale'. ale i tak najbardziej denerwuje mnie konkurencja 'ujeżdżania'.
Na Canal Plusie Sport leci Puchar Świata w skokach 🙂
A dziś o 17😲0 Skoki na Canal+ Sport 2  🏇
19.20 , Eurosport
Konkurs eliminacyjny (skoki) PŚ, Goteborg
Super  😅 Armara  :kwiatek:
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
03 marca 2010 18:07
Armara wielkie dzięki :kwiatek: wiem, że środa i zazwyczaj są zawody, ale czasami o tym zapominam.
jutro o 7:45 na polsacie 'dogonić marzenia'  😉
nie mogliby trochę później tego puścić?  🤔 nie chce mi się tak wcześnie wstawać.  😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
05 marca 2010 22:24
Oglądacie 'Córki McLeoda'? 🙂
Niestety mojego ulubionego aktora, który grał Aleksa nie ma, bo go uśmiercili drastycznie :/
Notarialna, a ten film/serial ma coś wspólnego z końmi?

'dogonić marzenia' taki sobie. chyba jednak wolałabym pospać dłużej niż to oglądać. 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
06 marca 2010 09:38
[[a]]http://www.filmweb.pl/f112226/C%C3%B3rki[[a]]+McLeoda,2001

A pewnie, że mają. Są wątki końsko - ranczowe, ale w większosci po prostu epizody rodzinne 😉
ja oglądałam ten serial, bo teraz to go chyba przenieśli na godzinę 11:40 czy jakoś tak, a ja niestety jestem wtedy w szkole  😤
Nie wiecie czy można ten serial dostać gdzieś na płytkach? w empiku jest, ale po niemiecku chyba  🤣
uwielbiam ten serial 😀 tylko teraz to juz troche na sile wymyslaja watki w nim...
na TELE5 leci jeszcze chwile "srebrny rumak"
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 marca 2010 16:49
Notarialna, jak uśmiercili Alexa? Ja oglądałam tylko do czasu śmierci Claire, bo później zrobiło się żenua, ostatnio włączyłam i już nikogo nie rozpoznałam >___>
Claire usmiercili jakoś w pierwszym lub drugim sezonie, potem zrobiło się z tego coś a'la telenowela (m.in. Jodi okazała sie córką Jacka McClouda). Pojawiły się jakieś dwie kuzynki- wymienili większość obsady.
Strzyga  przygniotło go drzewo  🙂
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
17 marca 2010 19:33
na TVP 1 leci cos o koniach
Bananowy doktor  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się