KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Pursat   Абсолют чистой крови
08 lutego 2010 19:28
Dla mnie szary i bordowy cotton. 😍 Biało-granatowy pad jest boskiiiiiiiii! 😜 💘
wątek zamknięty
Pursat dokładnie  🤣
ciekawa jestem też tej dereczki w kratkę, szkoda że tak mało ją widać
wątek zamknięty
buuuuu 🙁 Czyli nie bedzie granatowego polopadu?🙁

Eskadron chyba kocha granaty bo juz setny raz granat ;P

Derka cudowna ta pod torbą, to polar w romby??
wątek zamknięty
Likier, wygląda na to, że tak 😍
Pomimo, że nie lubię czerwieni ta derka jakoś mnie przekonuje 😁
wątek zamknięty
Buuu... a tak liczylam, ze polopad bedzie granatowy. Szary (moon) juz mam. :/

A tak ogolnie to kolekcja pieeekna !
2 derki, bordowy zestaw i jakies cottony jeszcze. !!
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata, różowe koniecznie! Ja w końcu odpuściłam z nadmiaru szmat w pakach 😉

Wafelkowa, ja mam Jump Tec i pasują idealnie


Fantazja, łaaa niech to będzie polar, ta kratka! 😀
wątek zamknięty
Ja też czerwieni nie lubie, ale ta jest taka elegancka.. Polopad w paski śliczny !! I ta derka !! Ajjj, chociaż chciałam jakis jaśniejszy niebieski 😀
wątek zamknięty
Też mi się podoba kilka szmatek 😉 Na szczęście dralon do nich nie należy 😁
wątek zamknięty
No tak, już się uspokoiłam, że na wiosnę nie będzie zakupów, a tu taka czerwień.

Co do zakupów, zima się ciągnie nieznośnie, za oknem ponuro, do wiosny i nowych kolekcji daleko, więc trzeba się jakoś pocieszyć. W związku z tym dołączyłam do miłośników Coriandra (Zairka, dziękuję za inspirację  :kwiatek: )  To będzie chyba mój ulubiony zestaw na lato.


wątek zamknięty
A mógłby ktoś wstawić drugiej kolekcji fotke??
wątek zamknięty
Wlasnie, widzial ktos oficjalne zdjecie ??
wątek zamknięty
A czy ktoś znalazł jakieś owijki które pasują do ES szmaragd? albo wie gdzie mozna dostac owijki eurostara szmaragd?
wątek zamknięty


Klami
, Likier, dopiero co było 😁
wątek zamknięty
fin, dziewczynom chodzi raczej o zdjęcie drugiej kolekcji 😁
wątek zamknięty
Ale mi chodzi o ta drugą kolekcje :P
wątek zamknięty
Też było - około 42-43 strony tego wątku 😎
wątek zamknięty
fin, chodzi o pełne zdjęcie.. A nie zamazane, czy poskładane z układanki jakiejś 😉
wątek zamknięty
Mi chodziło, czy nie ma ktoś gdzieś takiego katalowego jak to tej granatowo/czerwono/białej 😉)
wątek zamknięty
pięka ta granatowo-bordowo-szara kolekcja!!
myślałam, że szary cotton bedzie ciemniejszy, ale bordowy jest śliczny, no i polopad szary  😍 ale poczekam na wyprzedaż na niego
wątek zamknięty
ojjjjej, no to przepraszam Was, laski! 😡
wątek zamknięty
Mnie zauroczył biały polopad i derka polarowa.. A miało mi się nic nie podobać 😵

fin, :kwiatek:
wątek zamknięty
😎
wątek zamknięty
wreszcie ładne kolorki!
ale szczerze mówiąc połącznia takie.. niejakie. mogli zrobić ciemny polopad z bordo lamówką kupiłabym go od razu 🙂
a tak to zastanawiam się nad kantarem i polo białym 🙂 no i derki są śliczne  😜
wątek zamknięty
zauważyłyście, że nie ma impulsów  🤔
dali tylko te nieładne mikro..coś tam i brillanty

nawet pasiaki jako tako mi się podobają  😀 kolekcja przecudna, szkoda, ze tak mało widać dralon. Derka z herbem też bardzo ładna, no i polar w końcu w inną kratkę 🙂
wątek zamknięty
korsik, może impulsy się nie sprzedawały? A polopady mają podobny materiał.
wątek zamknięty
o rany rany w marcu urodziny  😅
myślicie że będą juz wyprzedaże (koniec marca)? chyba jeszcze nie... ja sobie poczekam, odłoże kase i zrobie zakupy jak equi shop porobi wyprzedaze  😀iabeł:
wątek zamknięty
No tak, już się uspokoiłam, że na wiosnę nie będzie zakupów, a tu taka czerwień.

Co do zakupów, zima się ciągnie nieznośnie, za oknem ponuro, do wiosny i nowych kolekcji daleko, więc trzeba się jakoś pocieszyć. W związku z tym dołączyłam do miłośników Coriandra (Zairka, dziękuję za inspirację  :kwiatek: )  To będzie chyba mój ulubiony zestaw na lato.





gdzie go kupiłaś i za ile ?  😉
wątek zamknięty
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
08 lutego 2010 20:41
korsik jeśli Ci nikt wcześniej nie wykupi tego, na czym Ci zależy 😁
wątek zamknięty
korsik bo Impulsy i Brillanty były podobne i może wolą robić pasiakowate pady niż dwa podobne czapraki?
Burza ja właśnie przez to zdjęcie zapragnęłam tego pasiaka na gniadą!  😁

Dziewczyny, a z kolekcji wiosna/lato Equishop też robi wyprzedaże takie jak teraz były?

Próbuję się przekonać, że ja nie potrzebuję tego boskiego polarka na teraz i dostanę go na wyprzedażach...  
wątek zamknięty
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
08 lutego 2010 20:50
hmm.. Wafelkowa, Equishop zawsze wyprzedaje resztki, które im zostaną po kolekcjach 😉 więc może się załapiesz na coś..
a swoją drogą, jak teraz popatrzyłam ile rzeczy mi się podoba to sie załamałam... a jeszcze przecież EuroStar coś wypuści, więc w ogóle porażka...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.