KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 marca 2010 09:20
Deb na pewno wygladalo by innaczej, al ja robie miejsce w pace na Twoja nowa kolekcje 😁
a tak szczerze mowiac to kobyła niestety po mału dochodzi do siebie, i mysle ze za jakis czas jak supementy, trening i opieka dadza efekty to bedzie naprawde łądna baba 😉
edit:
hanowerka
kobyła ma 14 lat od 6 lat nie robiła nic poza łażeniem po pastwiskach, opieke  miala tylko stajenna- chora nie jest, odrobaczana tez regularnie. Jedyne co to w tamtym miesciau miała pierwszy raz w zyciu robione zęby, przy czym wyszlo ze ma wilczaki- juz zrobione i wyrwane.
Tak ze mysle ze te zeby+ brak treningu mogly doprowadzic ja do takiego szczupaczego wygladu,dlatego napisałam to powyżej 😉
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
01 marca 2010 09:35
Tadam! 😁





Czerwień w lamówce wcale nie jest taka obleśna, ma żywy, głęboki odcień, taki rubinek. 😉
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
01 marca 2010 09:37
Pursat nie mów że czerwień ładna, bo ja tu sobie staram się wmówić że nie!  😉
wątek zamknięty
o! Pursat on dużo lepiej wygląda niż na zdj katalogowych. Na całe szczęście nadal mnie nie zachwyca, ale to dlatego że do moich dwóch typów ten kolor średnio pasuje  😉
wątek zamknięty
Dziewczyny pomóżcie, mój post przepadł na zeszłej stronie- pod kótrymi szmatkami konie najmniej pocą się latem?
wątek zamknięty
Pursat  bardzo fajny i ma ładna lamówke  🙂
wątek zamknięty
Dziewczyny pomóżcie, mój post przepadł na zeszłej stronie- pod kótrymi szmatkami konie najmniej pocą się latem?

Hm.. na pewno czym cieńszy tym mniej się pod nim koń będzie pocił, ja na lato chciałabym kupić eskadronowego cottona łezkę.

Pursat śliczny ten szary, taki elegancki🙂
wątek zamknięty
Anja, jedyny czaprak/pad w moim przypadku, pod którym koń się nie pocił to była ANKY. Cotton Eskadrona przemakał na zewnątrz.
wątek zamknięty
Magdzior, Azubka dzięki :kwiatek: własnie słyszałam, że pod padami anky konie nie pocą się, bo pot odciągany jest na zewnątrz, ale ciekawa jestem jak właśnie cottony wypadają w porównaniu do Anky, no i w co zainwestować na lato?
wątek zamknięty
u mnie cottony w lato czasami mozna wyciskac z wody jak szmate i są mokre również od zewnątrz a pod Anky koń jest suchy.
wątek zamknięty
Aha czyli mówicie, że cottony gorsze od Anky pod tym względem? to może rzeczywicie, bo ja mówie tylko co mi się wydaje, nie sprawdzałam sama
wątek zamknięty
Pursat piękny!  😜
wątek zamknięty
ciska dzięki :kwiatek: a jeszcze ciekawe jak do tego wszystkiego mają się pady ES 🙂
wątek zamknięty
Moim zdaniem grubsze czapraki i pady w lato są lepsze jeśli chodzi o odprowadzanie wilgoci. Chłoną pot z konia i wszystko wychodzi zewnętrzną stroną. Trochę tak jak w gąbce. Natomiast cienkie czapraki są raczej jak szmatki - nasiąkają tyle ile mogą, można je wykręcać, a koń dalej mokry. Pady Euro-Stara działają tak jak Anky 🙂
wątek zamknięty
Właśnie, w lecie chyba jednak (niby wbrew) logice lepszy grubszy czaprak - wolę, żeby pot został w  czapraku i nie dochodził do siodła...
wątek zamknięty
Wiedziałam, że pomożecie  🙂
wątek zamknięty
Mój tata(który zawsze mówił ze jestem nienormalna i to nie ma różnicy w jakim czapraku startuje) postanowił mi kupić nowy czaprak na zawody  😲  Muszę szybko działać puki mu nie przeszło  🙂
A ja sobie właśnie wymarzyłam szary czaprak z dość grubą granatową lamówką, nie drobno pikowany.
Znajdę gdzieś taki? 👀

wątek zamknięty
Frania Szary z granatowym jest teraz w Eskadronach, ale żeby spełniał kryteria szary, granatowa lamówka, nie drobno pikowany to nie wiem...
Polopad http://sprzetjezdziecki.com/pl,product,795778,eskadron,polo,pad,kolekcja,maritim,wiosna,lato,2010.html
Albo
New Cotton http://sprzetjezdziecki.com/pl,product,795771,eskadron,czaprak,new,cotton,kolekcja,maritim,wiosna,lato,2010.htm
Jeszcze posiedzę czegoś poszukam, ale nic innego mi do głowy nie przychodzi na ten moment.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 marca 2010 13:55
jak czesto mustang robi wyprzedaze na sprzet eskadrona? 👀
wątek zamknięty
Zairka -wcale. Czasami np. przed świętami są rabaty 20 % na wszystko,ale tylko za okazaniem smsa
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 marca 2010 14:31
kurcze pamietam ze mieli wlasnie -20% i to na www pod koniec 2009
bo kupowalam polopad korsikowi
a podoba mi sie tam kilka briliantow ale takich cen jak oni chca to nie dam 😉 zrobiłam sie oszczedna ostatnio 😁
wątek zamknięty
WYGRAŁAM AUKCJĘ !!!!

Czarne ochraniacze VEREDUS PIAFFE !!!  💃 💃
wątek zamknięty
Pursat  😍 czekam na mój  😎
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
01 marca 2010 14:54
Dziewczyny, mi też się bardzo podoba. Zestawienie kolorów piękne, granatowy jeszcze mnie kusi. 😁
wątek zamknięty
A mi sie nie podoba takie zestawienie kolorów, bo nie lubię czerwieni :<
wątek zamknięty
Ja ogólnie czerwieni nie lubię, ale ta w nowej kolekcji podoba mi się baardzo 🙂 I czaję się na czerwony polar🙂
wątek zamknięty
ja chyba fundnę sobie czerwony cotton vs  😜 to nic, że do niczego nam nie będzie pasował  😁
wątek zamknięty
Ja zamówiłam polpad granatowo biały i cottona szarego, ale ten granat kusi ...  🤔wirek:
wątek zamknięty
A można gdzies w Warszawie zobaczyc już na żywo tą kolekcje??
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 marca 2010 15:18
NIrv ja tez chce cottona czerwien+ owijki 😜
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.