KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 maja 2010 12:50

purple 😉
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
02 maja 2010 15:10
Mam głupie pytanie 😀 czy jarpolowskie pady, jeśli będą przechowywane złożone na pół (nie w sensie, że w miejscu szwu grzbietowego, tylko jeszcze raz, tak żeby były mniejsze i się zmieściły w szafce) - myślicie, że pojawi mi się takie brzydkie zagięcie jak w ankach? Anky momentalnie okropnie się zaginają i nie idzie tego rozjeździć... I nie wiem.

Fotki zestawów na Korabie zrobione, wieczorkiem wrzucę i ocenimy  :kwiatek:
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
02 maja 2010 15:15
nie sadze żeby siecos akiego robilo. Ta gabka w jarpolach jest dóśc elastyczna 🙂

a W ANKY tez masz inny rodzaj wypęlnienia
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
02 maja 2010 15:16
Tak tak, wiem właśnie, dlatego pytałam jak to jest z Jarpolami. Czy ta gąbka też się tak może zagiąć czy nie. Bo z Anką bym nie zaryzykowała 😉

Super, dzięki za odpowiedź  :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
02 maja 2010 15:18
Czy owijki anky mist będą pasowały co cottona grey'a? Strasznie fajnie mi się zawija ankami, i w ogóle strasznie je lubie  😜
Ma ktoś ankę rock z najnowszej kolekcji i mógłby go pokazać, czy pasuje do szarych ochraniaczy Hampy pro? Ew, jak czaprak/pad będzie pasował?
🙇 :kwiatek: 🙇 :kwiatek:
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
02 maja 2010 15:21
Jako, ze jestem calkowicie zielona w temacie owijek i do tej pory moj zestaw szare/czarne/granatowe z powodzeniem zalatwial wszystkie moje czapraki, mam prosbe- powiedzcie mi prosze czy ktos dopasowal owijki (nie euro starowe - i najchetniej polowe tansze 😉 ) do maxa ice?
wątek zamknięty
Eskadron kolekcja Maritim - kantar grey/white/navy

wątek zamknięty
szafirowa błękitne globale pasują  😀
wątek zamknięty
KuCuNiO   Dressurponyreiter
02 maja 2010 15:54
Dla poszukiwaczy owijek w kolorze nougat:
Waldhausen ma takie, myślę, ze pasują idealnie:-)
Niestety nie wiem jak się nazywa u nich ten kolor, bo dostałam je razem z czaprakiem.
wątek zamknięty
Kucunio, te owijki sa na pewno blekitne, lawenda mi podchodzi bardziej pod bardzo jasny fiolet.
wątek zamknięty
KuCuNiO   Dressurponyreiter
02 maja 2010 16:24
Myślisz, że pasowałyby do tego czapraka:
(blekitny)

Na moim monitorze Twoje owijki kavalkade mają podobny kolor do moich (lawendowych):

wątek zamknięty
a miał ktoś może pad horsage ? Jestem na etapie poszukiwania błękitu i ten ich zdecydowanie trafia w pomysł🙂
wątek zamknięty
lavender 🙂


Uploaded with ImageShack.us
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
02 maja 2010 16:44
KuCuNiO, do starlight idealnie pasują błękitne HKM. Na ich jakość nie mogę powiedzieć złego słowa. 😉
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
02 maja 2010 16:49
Fanga, e tam lavender, jaka zielona sceneria  😜
wątek zamknięty
stripe-in weiss/smaragd/sahne już nie jest dziewicą 🙂 jednak nie mogłam się powstrzymać 🙂 Forta miałaś racje, jest nieporównywalnie piękniejszy po wyjęciu z folii  :kwiatek:
wątek zamknięty
KuCuNiO   Dressurponyreiter
02 maja 2010 16:52
Pursat, miałam już 2 komplety owijek HKM, sprzedałam je. Niestety dla mnie ich jakość jest niezadowalająca🙁
Szukam czegoś jak Kavalkade, Eskadron..
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
02 maja 2010 16:58
equi.dream, jasne że najlepiej wygląda na koniu, ja też dzisiaj jeździłam w moim 😉 i do tego zielone ochraniacze  🏇
wątek zamknięty
u nas bieda, mamy szare, nieśmiertelne lamicelle pro 🙂 I chociaż tak bardzo chciałabym żeby się rozwaliły i mogłabym z czystym sumieniem kupić inne to one uparcie się trzymają. Mimo, że użytkowane na padok (ekstremalnie), w teren, na jazdy, prane czasem w pralce- wciąż jędze żyją i nawet rysek za wiele nie ma
wątek zamknięty
Kucunio, niestety do czapraka, ktory wstawilas raczej nie beda pasowaly. Czaprak jest zdecydowanie bardziej intensywny, a owijki "blade", taki zgaszony blekitny.
wątek zamknięty
KuCuNiO   Dressurponyreiter
02 maja 2010 17:54
Kurcze..szkoda, bo one są naprawde genialne!
wątek zamknięty
czy w chwili obecnej dostane jeszcze gdzies ochraniacze lamicell elegance?
wątek zamknięty
wątek zamknięty
chodzilo mi o takie :

wątek zamknięty
Azbuka Dla mnie to jest niebieski..
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
02 maja 2010 19:08
equi.dream, dwie pary ochraniaczy to nie zbrodnia  🏇
A swoją drogą według mnie bardzo fajnie wygląda ten stripe-in z zielonymi ochraniaczami jeszcze brakuje mi tylko zielonych nauszników z białym sznureczkiem. Mam nawet już upatrzone pasujące ale cena mnie zabija 99zł (w promocji  :zemdlal🙂
wątek zamknięty
Ada mam w sumie trzy :P Ale chce te wykończyć najpierw, bo skorupki z neoprenem to jedyne 🙂 Jakie te nauszniki ? I ochraniacze ?
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
02 maja 2010 19:33
equi.dream, a no tak to ja też 3 i w zasadzie teraz jak myśle to 4 bym pewnie nie kupiła  😁
To rzeczywiście musisz doprowadzić do śmierci lemicelle.

Ochraniacze mam niestety tylko przody firmy GERA kupiłam razem z Max'em szamragdem z niemcolandi.
Chciałam dokupić tyły ale u nas w pl niegdzie nie ma tych ochraniaczy.

A nauszniki wypatrzyłam w equi-shopie, są to Equiline.
wątek zamknięty
KuCuNiO   Dressurponyreiter
02 maja 2010 19:39
Nauszniki Equiline są super!
Ja mam szare i uwazam, ze warte tej ceny:-)
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.