DIY - zrób to sam

ładna by była jak by nie miała tych różowych pasków, tylko gęściejsze fioletowe, ale pomysł i wykonanie b. fajne!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 kwietnia 2010 14:17
korsik, w zamyśle ma mi kolorystycznie do pokoju pasować. Czyli różowo-ciemnofioletowo. Dzięki =)
Strzyga - bardzo ładna 🙂 skojarzyła mi się z poduszeczką na obrączki 🙂
Strzyga fajnie a całkiem poduche w środku zaszyłaś czy jest otwór do wyjmowania???

ja tez ostatnio sie przeprosilam z maszyna 🙂 efekt:

ale sliczna! jak to robisz? szyjesz kształt i czymś wypałniasz?
Korsik dokładnie tak🙂 tylko każda część osobno dopiero póżniej to zszywam razem  i wypełniam🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 kwietnia 2010 15:12
Cierp1enie, dzięki =)
pamelfa, łaaa, Twoje koniury są super! Otwór jest na zakładkę z tyłu.

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 kwietnia 2010 17:10
Nowości 🙂
komplet dla małej księżniczki (;

incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
16 kwietnia 2010 18:15
A ja jakiś czas temu zrobiłam sobie takie oto świecznik 😀 moje kumpela ma takich pełno,w różnego typu butelkach,różne zdobienia,kolory świec 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 kwietnia 2010 21:35
Czy ktoś wie, gdzie mogę kupić kryształki swarovskiego? Ale nie w ilości hurtowej 😁 Tak max 100 kryształków.
Chciałabym ozdobić sobie obudowę w taki sposób:





Myślicie, że te kryształki które można kupić od razu z klejem pod spodem by wystarczyły? Czy musiałabym kupić jakiś specjalny klej do tego?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 kwietnia 2010 21:44
zdajesz sobie sprawę że kryształki svarowskiego są drogie? w dodatku są to szkiełka  aby to było trwałe ( nie odklejało się przy otarciu) potrzebny jest odpowiedni klej do tego. Jeśli to mają być maluchy to ja gdzieś widziałam jeden  za 1,50 zł chyba  na allegro. - rózne kolory były
kujka   new better life mode: on
16 kwietnia 2010 21:47
incognito, bardzo fajne. proste i ladne.

Strucelka, ale bedziesz miala taki wiesniacki znaczek chanela czy chodzilo Ci po prostu o krysztalki na telefonie?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 kwietnia 2010 21:57

Strucelka, ale bedziesz miala taki wiesniacki znaczek chanela czy chodzilo Ci po prostu o krysztalki na telefonie?


Czyżby chanel już nie było  ,,otkutir"?  😁 😉
kujka   new better life mode: on
16 kwietnia 2010 22:01
zabeczka17, nie wiem, ja wychodze z zalozenia ze marka nie potrzebuje pokazywac metki zeby byc marka.
mi sie afiszowanie ze znaczkami kojarzy albo z podrobami ze stadionu albo z mega kiczem a'la doda&majdan. wielkie klamry D&G itd.
pamelfa - świetnie wygląda
cieciorka   kocioł bałkański
16 kwietnia 2010 22:49
ja też uważam, że im wiekszy znaczek, tym większa "wieś", ale Strucelce chodziło po prostu o wyklejenie wzorku, tak czy siak- wg mnie i tak obciachowe :P
Kto to był na re-volcie, kto robił koniki na szydełku? (min. ten w avatarku Karli?)
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 kwietnia 2010 22:53
kujka chodzi mi o same diamenciki lub jakiś wzorek, ten pierwszy np. mi się podoba, ale nie ze względu na markę (Versace :hihi🙂 tylko po prostu ciekawy, fajny wzór. Ale myślałam też nad dwoma literami.

albo mogą być też cyrkonie, np. takie:



niecałe 5zł za 25szt.

albo takie z już gotowym klejem 🙂



niecałe 5zł za 36szt. 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
16 kwietnia 2010 23:14
Strucelka, u mnie w pasmanterii na bazarze są, chyba 10gr za sztuke, mogę ci wysłać. najpierw oczywiście zrobię zdjęcie przy linijce, choć cięzko zrobić czemuś tak małemu.

ten gotowy klej i tak byś musiała poprawić super glue
Strucelka - termo nie dasz rady przymocnowac do plastiku bo je trzeba zelazkiem przyklejac - trzymaja sie bardzo fajnie ale wątpie zebyś podolala klejeniu do telefonu. Raz ze moze sie nie dac dwa ze łatwo go roztopić!
ja kupowialam te metalowe (a nie cyrkonie ale mysle ze klej maja ten sam) na http://www.cyrkonie.sklep.pl/ .  tylko nie rob nic w stylu Channel ani LV  🙇 🙇 🤣
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
17 kwietnia 2010 13:00
kujkadziękuje :kwiatek:
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
17 kwietnia 2010 13:58
Zorilla ok, to zwrócę uwagę na nie-termo 😁 ale strasznie podobają mi się te czarne, chociaż kryształkowe na czarną obudowę myślę, że też byłyby ok 🙂
Tak właśnie myślałam nad napisem LB lub NW 😎 😁
cieciorka   kocioł bałkański
17 kwietnia 2010 20:10
termo czy nie termo i tak trzeba je kropelką potraktować
no chyba ze w ten sposob to bez roznicy,
ale na marynarce termo trzymaja sie dzieki swojej termowości co nie udawloby sie na telefonie  🤣
zeby nie offtopowac - zna ktos jakis sensowny kurs szycia w krakowie, ew. cos w internecie ?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 kwietnia 2010 23:35
Kolejne kolczyki 🙂
moje pierwsze wypalanki
Szkoda bylo mi wyrzucic stara tacke, ktora zaplesniala w schowku,wiec nadalam jej 2 zywot
A pszczoła,tak to pszczola 😂 ktora moj facet uplutł mi z drutu, mina po dostaniu taiej pszczoły-bezcenna
kot, pszczoła jest cudna!  😍

siwy torbacz:


i wspólnotowy skarbiec:


czyli: intensywnie uczymy się do maturki  😁
hhe fajne  😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 maja 2010 16:38
Kilka nowości 😉









Niebieska już poszła, zielona i niebieska w rezerwacji 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się