Ogłowia

armaquesse dziękuję 🙂

Utwierdzacie mnie w przekonaniu, że znalazłam wreszcie coś na żyrafią głowę Waldka. Przerabiałam Kieffera Ergonomic, Euroridinga rurkowego, Kieffera brązowego, Wmbleya i były zdecydowanie za delikatne na niego. W tym mi się bardzo podoba  😁

Dorzucę jeszcze zdjęcia:
Kieffer


Euroriding


Wembley munsztuk (apropo to szukam ogłowia munsztukowego z grubym nachrapnikiem 🙂 )


edit: podmieniłam zdjecia na lepsze 😉
tulipan, ufff ten Kieffer- cudny, też takiego chcę 🙁
Ada   harder. better. faster. stronger.
09 maja 2010 23:12
Dobra Burza to ty bierz ogłowie a ja biorę szyje  😜
tulipan, zdecydowanie w artemisie mu najlepiej!
kinia992   Kon- symbol nieposkromionej wolnosci:)
10 maja 2010 15:23
hej ile wychodzi przesyłka z hooksa? bo wyczailam 2 piękne oglowia i taniej niz u nas wychodzą🙂 moze ktos wie🙂😉
Burza, Ada  😁 zmartwie was, ale ogłowie Rudy załatwił na amen - został mi tylko naczółek i nachrapnik. Natomiast jeśli chodzi o szyje to zubożała po kontuzji  🤔  😉

m0niSka   :kwiatek:
ma ktoś pomysł jakiej firmy może być to ogłowie?


kupiłam na allegro jako cob a dostałam fulla  😤 na koniu wygląda super więc chcę zwrócić i kupić taką 2, tylko nie mogę nigdzie znaleźć  🙁
może ktoś jest w stanie pomóc?  :kwiatek:
ae   tutaj masz producenta:  [url=http://www.firehorse.pl/p,pl,100302,oglowie+color+full.html]http://www.firehorse.pl/p,pl,100302,oglowie+color+full.html[/url]


z tego co widze jest cob.
hate me! ale ze mnie sierota! jesteś wielka, dzięki!  😜 :kwiatek:
Talipan jak Ci się sprawuje ogłowie Euroridinga??
akzzi mam dwa. Zwykłe i rurkowe (na zdjeciu). To pierwsze jest super, skóra fajna i nieźle się trzyma. Natomiast rurkowe odradzam. Kompletnie nie wytrzymałe i nie nadaje się do codziennego użytku - całe jest poprzecierane (zszedł lakier czarny).
Ja mam to ogłowie meksykańskie ER03. Ładnie wygląda, jakościowo też chyba ok (cieżko mi powiedzieć bo jeszcze nie używane), dlatego pytałam o ich ogłowia. Napewno wodze mają fajne 🙂
Zamówiłam w końcu szweda z białym podszyciem u rymarza a Pleszewa, którego poleciła mi asds. Strasznie jestem ciekawa efektu!
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
10 maja 2010 19:01
hej ile wychodzi przesyłka z hooksa? bo wyczailam 2 piękne oglowia i taniej niz u nas wychodzą🙂 moze ktos wie🙂😉



kinia, może zajrzyj TUTAJ. Dziewczyny robią zamówienia, możesz się do któregoś dołączyć i wysyłka ci wyjdzie taniej 😉
To ja też się pochwalę... zamówiłam w końcu ogłowie u p.Marka ale czekać będę chyba w nieskończoność heh
cobrinha- ile aktualnie trzeba czekać?
cobrinha- ile aktualnie trzeba czekać?

Wcześniej niż w lipcu raczej się mam nie spodziewać... p.Marek sam nie wie dokładnie kiedy się za to weźmie - się odezwie...
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
11 maja 2010 12:13
tulipan  a ile zapłaciłas za tego panoMarkowego Artemisa? Mi sie podoba ale jeszcze bym pewne poprawki w nim wprowadzila hehehe  😁
kolorwiatru, Artemis jest z hooksa, a nie od p. Marka.
cieciorka   kocioł bałkański
11 maja 2010 12:26
kolorwiatru, ale to nie pan Marek robił artemisa.
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
11 maja 2010 14:33
Ja wiem że oryginał Artemis jest z Hooks'a ale myslałam ze to ogłowie od tulipan robił pan Marek na wzor Artemisa... zakręciłam sie  😡
cieciorka   kocioł bałkański
11 maja 2010 14:48
Monny, mała wizualizacja:
babki która dokona pomiarów Artemisa w rozmiarze 3
chodzi mi głównie o dł naczółka oraz dł nachrapnika mierząc dł części nosowej tj. od pasa do paska (nie ujmując oczywiscie jego szerokości)
Mogę zrobić pomiary i zdjęcia i Coba i Fulla, mam w domu 😀 Fulli mam aż 6 😀😀 Ale już 4 poszły w świat. 2 czekają tylko na dresy i też lecą 😀
asds   Life goes on...
11 maja 2010 17:54
Zamówiłam w końcu szweda z białym podszyciem u rymarza a Pleszewa, którego poleciła mi asds. Strasznie jestem ciekawa efektu!



I ile za sam nachrapnik?

Ogólnie cena kompletnych ogłowi się coś zmieniła czy nadal po te 190zł 🙂

co myslicie o Horze PRINZE ???

ma ktoś może ?
była bym wdzięczna za odp. 😉
ma ktoś pomysł jakiej firmy może być to ogłowie?


kupiłam na allegro jako cob a dostałam fulla  😤 na koniu wygląda super więc chcę zwrócić i kupić taką 2, tylko nie mogę nigdzie znaleźć  🙁
może ktoś jest w stanie pomóc?  :kwiatek:


ae jak z jakością ? Bo szukam czegoś tańszego do ciorania na codzień, a to i ładne i cena kusząca 🙂
Tak mniej więcej:

Full

naczółek 42,5 cm
nachrapnik obwód: 76cm (wersja najluźniejsza) 71 (najkrótsza, można jeszcze i klika cm mniej jak się dziury dorobi)
Nie wiem jak długość mierzyć... Bo regulacja jest z jednej strony, więc nie wiem odkąd dokąd mierzyć ;/
paski policzkowe: 41 najdłuższe, 33najkrótsze (mierzyłam do momentu gdzie się zaczyna miękkie podszycie na potylicy

Cob:

naczółek 39cm
nachrapnik obwód: 74/69
paski policzkowe: 38cm /31
equi.dream jest całkiem miękkie, robi pozytywne wrażenie. Nie spodziewałam się tak fajnego ogłowia za taką cenę  🙂
Jak pozbędę się tego fulla to odrazu zamawiam coba, już nie mogę się doczekać  😍
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 maja 2010 20:39
tulipan taaak, w Artemisie Waldkowi najlepiej!! 💘

A moje hooksowe ogłowie dalej czeka na nowy dom... Żałuję bardzo, bo podoba mi się, ale jest za duże 🙁
Kupiłabym sobie ogłowie Fair Play, bo moje doprowadza mnie już do rozpaczy, ale nie mam kasy i boję się zostać potem na lodzie, gdybym miała nie sprzedać hooksowego 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się