Ogłowia

a te koleczka nie powinny byc bardziej w przodzie ?  😉
kujka, wydaje mi się, że jest dobrze wyregulowany

edit: literówka
Emilka ma już swoje prywatne ogłowie  😅   IMO cudnie w nim wygląda
Kieffer Annabel:

domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
15 maja 2010 20:04
Ktoś a moglabys mi pokazac fotke Twojego napiersnika na koniu?
Kujka ja bym ze 2-3 dziurki podpięła wyżej. Lubię zapięte wysoko, o tak:
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 maja 2010 20:06

na Viktorii też gdzieś tu się po rv pałęta.
Azbuka Pasuje i do twarzy  😉

🚫 Ktoś jaki ty masz rozmiar kasku?
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
15 maja 2010 20:18
Ktos. Bardzo fajnie sie prezentuje ten Daw-Mag. Dlugo juz go masz? Skora nadal super? Moglabys mi go obfocic tak luzem zapiecia i ogolnie caly?
Favoritta   siwo, rudo i blond.xDD
15 maja 2010 20:25
Azbuka, przypadkiem nie na okserze kupowałaś to ogłowie?.😉 Bo coś mi się zdaje, że mamy takie samo (a jak nie to baardzo podobne). 🤣
PS: Takie ogłowia fajnie wyglądają na siwkach. 😀
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
15 maja 2010 20:28

Jakie ogłowie dla tej panny? Może być nawet do 800 zł, ale ważne, żeby to był zakup na lata, żebym nie żałowała ani jedej złotówki wydanej na to ogłowie.
Strasznie podobają mi się passiery, szczególnie Leo  😜 Ale nie widziałam go w żadnym polskim sklepie.
Zastanawiam się głównie między passierem a schockemohle
Podobają mi się wszyyyyystkie modele, ale w czym najlepiej będzie rudej?  🙄
tak wygląda w szwedzie:


W którym nachrapniku jej ładniej?
Ja już nic nie wiem  😵
arivle

moim skromnym zdaniem zdecydowanie ładniej w meksykańcu
arivle- imo dużo lepiej w meksykańskim, leo chyba kiedyś sprzedawała Dramka o ile się nie myle i to sporo taniej niż 800zł 😉
Favoritta   siwo, rudo i blond.xDD
15 maja 2010 20:35
Ja też jestem zdecydowanie za meksykańcem. 🙂
Miałam LEO za ok 300zł  😉 Miałam sobie zostawić..
Favoritta, nie , nie kupowałam w Okser.pl  😉
Takie ogłowia to tylko u Dramki   😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
15 maja 2010 20:58
Dramka, wiem, że miałaś Leo, właśnie wtedy się w nim zakochałam, niestety nie miałam kasy wtedy w ogóle, ani nawet bliższych planów na posiadanie jej.  🤔wirek:

1.


2.
3.

4.
5.
5.

Moje typy
+ dokupiłabym nachrapnik maksykański, bo nie widziałam ostatnio żadnego ładnego meksykańskiego ogłowia. gorzej z rurką, ale może udałoby się zrobić meksykańca z rurkowymi paskami (tymi idącymi wzdłuż pasków policzkowych)
co to ostatnie ?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 maja 2010 21:08
Dramka, 56 chyba...albo 55...nie pamiętam

domiwa, niedługo będzie rok i wszystko super,gumy nie porozciągane 🙂 dlatego dla Centka kupilismy taki sam,tylko czarny z czarnymi.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
15 maja 2010 21:09
Naciau to ostatnie to passier aquarius.
arivle między tymi modelami wybierasz ? Ale one są wszystkie takie same  👀
arivle co to za meksykaniec????  😍 😍
kujka, mogłyby kółka być trochę wyżej spokojnie- a tak to fajne, choruję na takie brązowe 🙂
episode, co to za ogłowie, przecudne!!

arivle, a może Kieffer Carmen? moja utracona miłość 😉 skóra przeboska, eleganckie, pięknie się układa.

arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
15 maja 2010 21:46
Tulipan, IMO są zupełnie różne, ale diabeł tkwi w szczególach  🏇
ilovegerman kimgsland chyba już nie do dostania w pl, w kazdym razie bardzo tanie i przy tym dobre ogłowie, po nasmarowaniu skora naprawde satje się miękka i przyjamna, jedyną wadą są dość slabe sprzączki, ale ja ma w kkoncu konia potwora  😁
Burza, całkiem sympatycznie wygląda, ale jest jakieś takie 'płaskie' jeśli wiesz co mam na myśli  👀 wiem wybredna jestem  🤔wirek:
arivle pewnie tak. Ja zawsze zwracam uwagę na jakość skóry i nachrapnik - naczółek można wymieniać. Super jest to rozwiązanie na potylicy 😉
Burza to Euroriding ze zmienionym naczółkiem. Ale na dniach wybieram się do p. Marka, żeby zrobił identyczne, tylko ciemnobrązowe 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
15 maja 2010 21:52
Tulipan, tak masz racje 🙂 Dla mnie są jeszcze bardzo ważne proporcje, no i właśnie rozwiązania jakie proponują różne firmy. O, istone są też dla mnie sprzączki, bo mój koń należy do tych lubiących wyginać owe sprzączki, nie wiem jak ona to robi  😵
arivle, jest płaskie, to cienkie delikatne paski i delikatny naczółek 🙂 mój ursus jest gruby 😉



episode, o to super, rób rób najwyżej zrobię na wzór 😁 koniecznie czekam na relację foto jak będzie zrobione 🙂
No robię.. Tylko coś.. Nie mogę się wybrać :P
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
15 maja 2010 22:09
hm.. Burza, chyba zapiszę je do moich ogłowii czekających na objerzenia  😀iabeł:
Sama musze pomacać, bo w sumie jest ładne, ale... No właśnie zawsze jest jakieś ale. 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 maja 2010 22:12
Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć co to za ogłowie? 😍

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się