Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Szczerze nie wiem czy płakać czy się śmiać...   🤔wirek:
Rzeczywiście lubicie rozsiewać takie plotki i ploteczki ?
Dobrze wiecie KTO stoi w Proszówkach i KTO prowadzi pensjonat więc wystarczy napisać na pw a nie tworzyć sprzeczne informacje.

1. Stajnia w Proszówkach nie jest na terenie zalewowym! Została zalana przede wszystkim przez wodę spuszczoną z Dobczyc.w.
...


Ani stajnie w Proszówkach ani w Targowisku nie są na terenie zalewowym!!
Tylko niektorzy nie potrafia tego zrozumiec i tego co sie wydarzylo.
Na szczesce wlasciele tych stajni nie przejmuja sie glupimi plotkami.
Met, O czym mówisz? Co się stało?
Met   moje spore
28 maja 2010 21:59
most sie zawalil, kiedy kon po nim przechodzil. straz pozarna wyciagnela konia. podobno bylo bardzo duzo ludzi do pomocy, wiele stajni sie zaangazowalo. akcja trwala kilka godzin. kon zyje, poobijany, podrapany, ale chyba bez wiekszych obrazen.

ktos krecil film z akcji ratunkowej. szukamy tego kogos
Kurcze jechałam dziś przez Skałę... straszne :/
w związku z tym, że Met edytowała posta ten nie ma sensu więc też zmieniam.
Met   moje spore
29 maja 2010 13:49
wlascicielka zajmuje sie koniem. a ty powinnas zajac sie swoimi sprawami. chyba ze to jest twoja sprawa? moze ty na koniu siedzialas, hm?
Nie nie ja siedziałam.
ushia   It's a kind o'magic
29 maja 2010 16:46
A to jest obowiązek zamieszkania w stajni? Dziewczyna chce zobaczyc co się stało, chyba normalne, po co od razu na stos ją wysyłac?  🙄
Pytanie do jeżdżących w Pcimiu. Kto tam prowadzi treningi ujeżdżeniowe? Warto wydać te 50zł żeby jeździec I koń byli zadowoleni, a nie tylko jeździec?
Jasnowata napisz do gargulca, ona Ci powie na pewno 😉

Obiecane fotki naszych nowych rumaków w OJK:

Argo(nauta) wlkp. zwany Kruszynką:




i Riwer młp. zwany Pączkiem:



Dzięki Orzeszkowa, zaraz poszukam gargulca 🙂
ushia   It's a kind o'magic
30 maja 2010 20:15
Pączus czadowy!  Kawał konia 😍
Pączuś teraz i tak już nieźle wygląda, podkasał się trochę i boczki zgubił, bo jak przyjechał to szkoda gadać, co najmniej dziewiąty miesiąc 😉
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
30 maja 2010 22:55
Orzeszkowa gdzie stacjonujecie?
W sensie że Pączek i Argo? Są własnością OJK Pegaz w Krakowie i tam też stoją.
Jeżeli pytasz o mnie i moje konie - stoimy w Laskowej k. Limanowej 😉
groszek
edit - powinno być pw
Jasnowata, tak jak napisała Gargulec, trening jest prowadzony na spokojnie, bez nerwówki.
Gargulec czy my się kiedyś widziałyśmy?

Za jakiś czas, myślę, że jeszcze w tym tygodniu dodamy fotki ze Swoszowic (sobota i niedziela)  😅 oraz filmy z przejazdów. Jeśli ktoś startował to mogę jakieś przesłać. Jak wrażenia? Może ktoś był? 👀
aa jadę we czwartek do Mustanga, jazdę mam na 12 😉
groszek
gargulec ma rację, te zawody bardziej chaotyczne. mnie denerwowało, że w sobotę 20 minut przed konkursem parkur był jeszcze zamknięty, a niektórzy nie mogą zostawić rozprężonego konia na te 15 minut, wsiąść i pojechać konkurs. Poza tym małym nieporozumieniem, zawody znowu bardzo na plus.

p.s doma, ciebie tym razem nie było, czy przeoczyłam?
Kobitki tak z innej beczki czy wiecie może czy w Staniątkach są wolne miejsca?
Jakie opinie macie o tej stajni jeśli chodzi o pensjonat, z grubsza chyba same dobre widziałam choć w sumie niewiele...
[quote author=Luśka link=topic=196.msg604857#msg604857 date=1275331879]
Kobitki tak z innej beczki czy wiecie może czy w Staniątkach są wolne miejsca?
Jakie opinie macie o tej stajni jeśli chodzi o pensjonat, z grubsza chyba same dobre widziałam choć w sumie niewiele...
[/quote]

nie jestem kobitką, ale odpowiem 😉 stajnia w Staniątkach (jeśli pytasz o tą dużą stajnie z halą, chyba nazywała się Hubert) nie prowadzi pensjonatu, stoją tam tylko konie właścicielki. Szkoda bo ośrodek fajny...
nie prowadzi pensjonatu
Dzięki, to w takim razie coś starego znalazłam. o pensjonacie z hala w Staniątkach.
W Staniątkach jest jeszcze prywatna przydomowa stajnia, ale na pewno nie ma hali.
W Pcimiu jazdy prowadzi Lilka Suder? Ale jaja, pamiętam ją z Czechówki 😉
[quote author=Luśka link=topic=196.msg605233#msg605233 date=1275373982]
Dzięki, to w takim razie coś starego znalazłam. o pensjonacie z hala w Staniątkach.
[/quote]

to pewnie coś starego, bo z tego co wiem to początkowo mieli prowadzić pensjonat
W Pcimiu jedną z instruktorek (najlepszą) jest Lila. Trenuje też p. Ula Śliwa, Ania Majchrzak, Hania Tracz-Paczyńska i Kasia Skrzypczak  😀
Więc do wyboru do koloru 😀 Specjalizują się głównie w skokach, ale także w ujeżdżeniu, WKKW i rajdach 😉
Kurcze no, napisałyscie mi, że do "gargulca", a ja nie wiem która to użytkowniczka.  🤣 nie miałam dostępu do internetu przez 3 dni, się pogubiłam i juz nie wiem z kim gadać  🙄
EDIT: Juz wiem,  juz wiem, wykminiłam któż to 'gargulec". nie wiedziałam, że aż tak bardzo jestem nieprzytomna 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się