Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

trzeba było robić na lonży :P

a ja z mojego wiewiórka lukrowanego jestem dziś strasznie dumna, był cudoooowny 🙂😉)



wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
30 maja 2010 15:59
Dziś Pypla w trybie "pracującym" 🙂 Kochana Marta wytłumaczyła mi, co mam robić i oto efekty  😅





Zdjęcia dzięki uprzejmości Ani Blusiewicz. 🙂
wątek zamknięty
CzarownicaSa no widać efekty ;P 
Zamówiłaś pad z fbl? na zamówienie

musisz coś zrobić chyba z siodłem, żeby łydki nie mieć na łopatkach, bo raczej to nie twoja wina
wątek zamknięty
[quote author=k_cian link=topic=14621.msg603450#msg603450 date=1275224062]

zima, fajny karus, ile ma?

[/quote]

Dziekuje 😉 Lat? 7.

zima - ja z doświadczenia wiem, że trzymanie ogiera, który się w hodowli nie przyda to tylko niepotrzebne problemy 😉


Amen. Tylko mi sie cholera caly czas nie sklada z cieciem 😵 Moze za miesiac sie uda...
wątek zamknięty
siła wieku
wątek zamknięty
Stepiona artroskopia i dieta, ale jednak... 🙂
wątek zamknięty
zima - miesiąc w tą w czy w tą różnicy nie robi. Najtrudniej jest trzeźwo podejść do swojego pupila, no bo jak to mój wspaniały ogier kryć nie będzie ?  😉 Ja tam uważam, że dobrych ogierów jest masa i są tylko do tego, a ja chce konia do sportu. Chcę jeździć na zawody i mieć z tego przyjemność, a nie problem na każdym kroku. Bo nie wszędzie może stać, bo z kobyłą nie pojedzie, i tak dalej.
wątek zamknięty
Ojoj, koń z przejściami?
wątek zamknięty
zima - miesiąc w tą w czy w tą różnicy nie robi. Najtrudniej jest trzeźwo podejść do swojego pupila, no bo jak to mój wspaniały ogier kryć nie będzie ?  😉 Ja tam uważam, że dobrych ogierów jest masa i są tylko do tego, a ja chce konia do sportu. Chcę jeździć na zawody i mieć z tego przyjemność, a nie problem na każdym kroku. Bo nie wszędzie może stać, bo z kobyłą nie pojedzie, i tak dalej.


I po raz kolejny: amen.
On kryc na pewno nie bedzie, bo holenderskiej licencji nie dostanie, a polska u fryzow niewiele znaczy, bo produkowalby NN wg. Holendrow, a SP wg. Polakow. Poza tym nie mam zludzen co do tego, ze jest wybitny i bylby wspanialym reproduktorem 🏇
I ja bardzo chce go ciachnac odkad go mam, ale ciagle dzieje sie cos takiego, ze ten termin sie odwleka... A to aklimatyzacja w nowej stajni, a to mrozy -20, a to choroba, az w koncu artroskopia i brak mozliwosci lonzowania go 🤔
A chlopak staje sie coraz bardziej jurny. No ale nic to, poczekamy, i tak jest kochanym misiem  😂 😵

[quote author=k_cian link=topic=14621.msg603622#msg603622 date=1275235061]
Ojoj, koń z przejściami?
[/quote]

Tak, z chipem usunietym poltora miesiaca temu.
wątek zamknięty
Piękny to on jest - nie przecze 😉
wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
30 maja 2010 17:06
Maniek dziękuję 😀
Nie z pbl, ale u naszej użytkowniczki Liker. 🙂 Jestem z niego bardzo zadowolona, ładnie leży, szybko schnie i włosy spokojnie odchodzą. 🙂
A co zrobić z siodłem za bardzo nie wiem... łydka bardziej mi na łopatkę leci, bo Pypla ma wieeeeelki brzuch xD :P A tak serio to naprawdę nie wiem, co z siodłem zrobić... oO
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
30 maja 2010 17:49
quantanamera, ojej, szkoda tak parkę rozdzielać!
a poznał cię?
wątek zamknięty
Monny   bez odbioru .
30 maja 2010 18:29
Wepchnę się trochę ze swoją 😀







wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 maja 2010 18:41
czas kupić nowy aparat...dziewczynka-Viktorynka dziś tak dobrze pracowała,a mi nic się nie udało złapać przyzwoicie 🙁



wątek zamknięty
A co zrobić z siodłem za bardzo nie wiem... łydka bardziej mi na łopatkę leci, bo Pypla ma wieeeeelki brzuch xD :P A tak serio to naprawdę nie wiem, co z siodłem zrobić... oO


Siodłać bardziej z tyłu, popręg zapinać z tyłu, nie tuż pod łokciem, zapinać na dwie pierwsze przystuły (od strony głowy), a nie na skrajne, skrócić podogonie... No i oczywiście sprawdzić, czy siodło pasuje, bo najprawdopodobniej jest za wąskie, jeżeli zjeżdża na łopatki 😉

Żeby nie robić OT, dorzucam kilka zdjęć z dzisiejszego spacerku moich rekonwalescentek:

Sahara:




i Kulka:


EDIT: Ktoś, szkoda że tak Viktorynkę słabo widać, ciemnawo już chyba było?
wątek zamknięty
budynio   powrót do świata dźwięków!
30 maja 2010 18:48
k_cian moja wiewióra niestety ma już labę, jako świeżo upieczony 9cio latek więc trenuje na siwym i zajeżdżam młodą wiewiórkę.
za to Twoja w świetnej formie🙂 prezentuje się świetnie 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
30 maja 2010 18:49
Monny Piekna szalona 😜
Ktosina alez kobitka zmezniala 👍
zima Ogr cudo, cobalt cudo 😜
orzeszkowa jaka kara pieknie malowana 😍
wątek zamknięty
tulipan bardzo ładnie ci w tym odcieniu blondu, a żeby nie robić OT to dodam że bestie ładne 😉
wątek zamknięty
Po raz ostatni zapewne wstawiam zdjęcie tego łobuza, będzie mi go strasznie brakowało, to były wspaniałe dwa lata z Rotkiem i zawsze pozostanie on w sercu moim i mojej kobyły 🙂



Coś się kończy a coś się zaczyna, taka już kolej losu...
wątek zamknięty
wer - podwójne dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ktoś
Coś Ci chyba koń utył  👀
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 maja 2010 20:20
G., koń też  👀 wpadłabyś zza miedzy jakieś porządne fotki strzelić  :kwiatek:

Orzeszkowa
- aparat lipny i chmurzyło się już bardzo,bardzo  🙁

Zairka -pracuje,to się rozrasta 😉
wątek zamknięty
koń też  👀
A kto oprócz konia ?

PS. Aparatu obecnie nie mam fajnego, ale mam jeden całkiem przyzwoity i przy ładnej pogodzie fajne fotki robi także można coś pomyśleć  😉 A w najbliższym czasie na pewno Was odwiedzę (i to zapewne nie raz  😀iabeł🙂
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
30 maja 2010 20:34
Monny co tak mało?! pięknie Promena wygląda 😀

Ktosina ale wam pannica rośnie. super!  🍴

k_cian dlaczego nam tak dozujesz wiewiórkę? wrzuć jeszcze trochę  🤬
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 maja 2010 20:35
G., a nie widać na fotce 😉 wiem,że się boisz,że jutro byś się nasłuchała,ale coż,przed prawdą nie da się uciec  🏇
a co się zmieni w najbliższym czasie? 😎
żeby nie robić OT, dziadek Madryt:
wątek zamknięty
A my z dzisiaj ,było super chociaż moja 17-latka miała dzisiaj tyle energii że mnie wykończyła  😁 
wątek zamknięty
A my dostaliśmy już cześć zdjeć z naszych pierwszych zawodów 😀. Jestem mega dumna z mojego  konia. Był mega grzeczny i w ogóle😀






przepraszam ,za ilość ale jestem strasznie z niego dumna 😅
wątek zamknięty
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
30 maja 2010 22:30
moje panny dzisiaj chętniej pozowały więc podzielę sie z wami kilkoma zdjęciami



wątek zamknięty
to i ja się wcisnę bo zaczynam znowu jeździć na moim koniu 🙂

i wersji złośnicy
wątek zamknięty
karolciaequilano   marzenia się spełniają
31 maja 2010 14:55
angelika04- piękne konisko😉 nie dziwie się, że jesteś dumna😉 😍
Mam pytanie co to za ochraniacze?  😡
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.