sklepy internetowe

Wielki plus dla www.konik.com.pl . Co prawda nie mieli koloru, który zamówiłam, ale zadzwonili, zaproponowali co innego - po prostu rozwiązali mi problem.  I zamówienie złożone w piątek koło 16 było już w poniedziałek przed 9 u mnie🙂. Także polecam.
I wielki minus dla animalia.pl. Nie mają produktów na stanie, nie informują jaki jest stan oczekiwania. I co z tego, że przy zamówieniu powyżej 300 PLN mam kuriera gratis - jeżeli przy dobrych wiatrach przesyłka będzie gotowa do wysyłki tydzień po zamówieniu. A wystarczyłaby informacja - realizacja w ciągu np. 7 dni. Nie polecam.
Olbrzymi plus dla www.horseplay.pl  :kwiatek:
do tej pory miałam tylko jedno doświadczenie ze sklepem intenetowym - kiedyś kiedyś na starej volcie i na długo mnie to zniechęciło do sklepów internetowych.
Na www.horseplay.pl zakupy robiłam już drugi raz i naprawdę jestem bardzo mile zaskoczona - jak dla mnie spory wybór produktów i  bardzo dobry kontakt ze sklepem, więc czego chcieć więcej  😉 ja zamówione produkty odebrałam już następnego dnia po złożeniu zamówienia (akurat mogłam odebrac osobiście)
+ dla sklepu  siodlarnia !! szybko i dobry kontakt
- dla okser kolejny raz sie zawiodłam, przesyłka owszem nie po miesiącu lecz po 2 tygodniach dotarła, ale moje zamówienie zostało tylko częściowo zrealizowane 🙄 Mieli dosłać produkty ale na razie nic nie doszło. Minął miesiąc   😲


u mnie to samo, tyle że zamówienie złożyłam pod koniec marca, po miesiącu zrealizowano je częściowo (po interwencji z mojej strony) a pozostałej części zamówienia nie otrzymałam do tej pory 😫
Co do oksera. Tez czekam juz dluuuugo na jedno zamowienie. Na razie dostalam czesc rzeczy. Na kilka wciaz czekam. Tylko, ze to nie ich wina a dystrybutora Pikeur/Eskadron, ktory "leci sobie w kulki", nie pierwszy raz zreszta. Wszystkie sklepy, ktore maja Eskadrona zawsze mowia, ze oni dzalaja i przysylaja im rzeczy jak chca.
noen   A story of a fighter of our human race
03 czerwca 2010 18:59
+ dla konik.com.pl świetny kontakt szybciutka przesyłka 🙂
agull   Dążąc do celu
04 czerwca 2010 09:54
+ dla mksklep
Mimo, iż brak jednej rzeczy z zamówionych, resztę rzeczy wysłali i oczywiście doszły ekspresowo. Brakującą rzecz wyślą na własny koszt jak tylko będą ją mieć. Świetny kontakt i super podejście do klienta i do sprzedaży  🙂
Duży plus dla sklepu www.horseequipment.pl

Super kontakt, mega szybka wysyłka i miły gratis 😀 Naprawdę polecam.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
04 czerwca 2010 21:17
mega + dla capriola!
Super kontakt, bardzo szybka wysyłka, rewelacja!
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
10 czerwca 2010 08:40
wielki - dla tego sprzedawcy !! http://allegro.pl/item1060292338.html

ponieważ zamówiłam 2 pady  po 3-4 dniach zrezygnowałm jeszcze nie płacąc a nagle ta osoba karze mi płacić jakąś prowizje ...;/  no nie bardzo rozumiem ze bym musiała oddawać jak bym już zamówiła i zapłaciła ale jak nie zapłaciłam ..;/

oprócz tego to jest kup teraz a nie aukcja którą bym wygrała ...;/
juliadna, chyba powinnaś się najpierw zapoznać z regulaminem Allegro, bo najwyraźniej tego nie zrobiłaś 🙁
ash   Sukces jest koloru blond....
10 czerwca 2010 09:00
właśnie to chciałam napisać!

Jeśli kupiłaś przez KUP TERAZ to od sprzedającego pobierana jest prowizja.
Związku z tym,że rezygnujesz powinnaś pokryć koszty owej prowizji.
Ciesz się że Sprzedający nie powiedział Ci  ze masz zapłacić.
trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
10 czerwca 2010 09:01
juliadna zupełnie bezstronnie ale sprzedający ma rację bo wg. regulaminu allegro kazdy sprzedający musi zapłacić prowizje allegro za sprzedaną rzecz więc nie widzę powodu dlaczego miałby to on pokrywać koszty Twojego niezdecydowania. Jełsi nie pokryjesz kosztów prowizji to spzredający ma prawo zgłosić to do allegro aby on nie musiał pokrywac ich z własnej kieszeni ale wtedy otrzymasz "upomnienie". Chyba 3 upomnienia i blokada konta
wielki + dla king horsa szybki kontakt i wysyłka,a towar jakościowo super 🙂
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
10 czerwca 2010 12:41
+ dla equiversum.pl świetny kontakt, przemiła obsługa, szybkie przesyłki, gratisy 😀
I kolejny [font=Verdana]+[/font] dla www.kegle.pl

Nadal jestem zadowolona. Żadnych zastrzeżeń - realizują szybko i sprawnie, a jak czegoś nie ma to od razu informują i proponują coś innego.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
10 czerwca 2010 13:48
oki dzieki wielkie za wiadomość bo szukałam właśnie czy mam coś płacić czy nie ale tylko mi sie wyświetlało ze przy akcjach

arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
10 czerwca 2010 14:37
Kto coś wie o firmie "Galopagos", która wstawia siodła na allegro?
vissenna   Turecki niewolnik
10 czerwca 2010 20:16
Tylko, ze to nie ich wina a dystrybutora Pikeur/Eskadron, ktory "leci sobie w kulki", nie pierwszy raz zreszta. Wszystkie sklepy, ktore maja Eskadrona zawsze mowia, ze oni dzalaja i przysylaja im rzeczy jak chca.


Potwierdzam.
Eskadron/Pikeur racjonują swoje produkty jakby to miał być cudowny lek na raka. Nadal czekamy na torby do owijek, zamówienie było złożone w grudniu!  🤬
A jaka jazda jest jak trzeba zamówić od nich jakiś frak...  😵
+ okser.pl - szybka wysyłka, kontakt natychmiastowy, wszystko sprawnie i nigdy żadnych komplikacji.
+ ihaha.pl - jak powyżej
Potrzebuje dostać paczkę praktycznie z dnia na dzień, który sklep polecacie tak żeby moje marzenie o dojściu paczki do piątku się spełniło? e-konie.pl , animalia.pl mksklep.pl ?
duży plus dla lamri
Potrzebuje dostać paczkę praktycznie z dnia na dzień, który sklep polecacie tak żeby moje marzenie o dojściu paczki do piątku się spełniło? e-konie.pl , animalia.pl mksklep.pl ?


A co konkretnie chcesz kupić?
pastę elektolity i pastę jeszcze jedną i tylko w tych 3sklepach mają 😉
Trudno mi doradzić tak konkretnie, ale zadzwoń do nich po prostu i zapytaj czy wyślą jutro, bo inaczej to nie ma szans na piątek. Najlepiej z rana zadzwoń.

A możesz mi podać co to za pasty?? Może być na priv 🙂
agull   Dążąc do celu
26 czerwca 2010 11:13
Ja niezmiennie jestem zachwycona zakupami w mksklep.pl.
Pełen profesjonalizm i dbałość o klienta, świetny kontakt.
Dzięki świetnej obsłudze i 100% zadowolenia, chyba uzależniłam się od zakupów  😁 (w tym sklepie, bo gdzie indziej nawet nie chce mi się wchodzić).
+ dla animalii, wszystko sprawnie
- dla hippolandu, brak kontaku, zawyżone ceny przesyłek..
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
26 czerwca 2010 14:30
Korzystał ktoś z tego sklepu: http://magiakoni.pl/index.php ?
Duży "+" dla sklepu cztery-kopyta.pl
bezproblemowy kontakt w kłopotliwej sytuacji i dbałość o klienta  😀

Duży + dla mksklep.pl. Super kontakt, a przesyłka doszła do mnie w tempie ekspresowym 🙂

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się