Mundial, liga mistrzów czyli kącik piłkarski.

Bischa   TAFC Polska :)
06 lipca 2010 22:07
I o to właśnie chodzi w meczu - ktoś popełnia błąd , drugi to wykorzystuje  🙄 O której bramce mówisz z meczu z Brazylią ? Bo obie strzelił Sneijder .
Ja nigdzie nie napisałam , że Forlan jest beznadziejny  😲 Bramka Forlana to więcej szczęścia i kaszany jaką dziś odwalał Stekelenburg  😂 (wyśmiewam kaszanę Stekelenburga 😉)
Być może też nieobiektywnie patrzę na wiele rzeczy , bo jestem zagorzałym kibicem Holandii w każdej dyscyplinie sportu . Włącznie z jeździectwem . Chyba , że grają/startują Polacy i się z Holendrami spotykają .
Tak czy siak , jeśli w finale zagrają z Niemcami to ten mecz pokaże ile warte jest ich dojście do finału .

Edit a i jeszcze jedno . Miały być doliczone 3 minuty , a było 6 - z niczego .
Tyle, co nic  😀

Że Snajder nie trafił fartem? Fuks jak nic, tak jak samobój Melo.

Ja oceniam obiektywnie - Nie robiło mi różnicy czy wygra Ur. czy Hol.
Bischa   TAFC Polska :)
06 lipca 2010 22:16
Piłka i tak by wpadła  😉 Piłka przetoczyła się po głowie Melo , a nie strzelił - był tyłem do bramki razem z Cesarem i może lekko ją podbił . Strzał na bramkę nazywacie fartem ? Był ustawiony przodem do bramki i po podaniu uderzył najzwyczajniej głową . Gdzie tu fuks ? Bo zdobył pierwszą swoją bramkę głową (tak dzisiaj powiedzieli) ?
Eee, przy strzale Sneijdera z meczu z Brazylią gol Forlana to 100% skilla - zresztą gdzie ty tu widzisz szczęście?  🙄 To nie Stekelenburg zawalił, tylko obrońcy, którzy zostawili F. za dużo miejsca, a później zasłonili mu na ułamek sekundy widok. Już w momencie kiedy napastnik Urugwaju oddawał strzał, bramkarz zrobił krok w stronę przeciwną do toru lotu piłki, bo jej zwyczajnie nie widział. Z całym moim szacunkiem do Van Der Sara (uważam go za drugiego po Casillasie), to i on by bardzo szybką Jabulari w takiej sytuacji wyciągał z siatki.
Bischa   TAFC Polska :)
06 lipca 2010 22:26
Van der Sar "nauczył" się grając w angielskiej lidze walki w polu karnym i jak najmniej wychodzenia z bramki przy takich akcjach . Stekelenburg jeszcze tego nie "umie" - gra z tego co wiem w Ajaxie . Louis van Gaal pewnie się dobrze teraz zastanowi , nim ściągnie go do Bayernu . Niestety jest spora różnica w tym względzie między van der Sarem , a Stekelenburgiem . Siłą rzeczy porównuję pod wieloma względami jak gra Stekelenburg i jak grał w takich sytuacjach van der Sar . Mam jednocześnie nadzieję , że po zakończeniu kariery trafi do reprezentacji jako trener bramkarzy i "przekaże" swoją klasę na młodsze pokolenia .
śliczny ten pomarańczowy ..kolor 😉
mils   ig: milen.ju
07 lipca 2010 09:03
Ja w sumie oglądałam pierwszą połowę, a potem słyszałam tylko jak komentator się drze.  😁
Dzisiaj będziemy trzymać kciuki za Hiszpanów, ale jak dalej będą tak grać to tylko kopa w dupę trza im zawalić.  🤬 (Trzeba będzie zażyć Persen  :hihi🙂
Snajder strzelił ze spalonego.
Hiszpania do boju, skopcie du.. niemcom  😎
niedoczekanie  😎
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
07 lipca 2010 14:13
no niemcy jednak pna sie do gory, dzisiaj walka o final. mam nadzieje, ze Hiszpanie polegna  😁 zreszta obojetnie co bedzie, niemcy to mloda druzyna i super ze tak daleko doszli i to w jakim stylu!

Niemcy do boju dzisiaj  😅 😅 😅
Viva Espana, do boju chłopaki  😅 😅
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 lipca 2010 16:43
Oby Hiszpania dokopała szwabom 😁

Jak grała Holandia z Urugwajem, to po golu chyba ostatnim  na moim osiedlu rozległ się zbiorowy ryk radości, a moja matka zaczęła odprawiać bojowy taniec zwycięstwa 🤔wirek:
Niemcy, Niemcy 😅 precyzja wygra z temperamentem 😂

Z chęcią obejrzałabym finał Niemcy - Holandia 😉
Wyruszam do baru oglądać. Wynik może być tylko jeden :]
Ja postawilam 10€ na 2:1 dla Niemców i pierwsza bramke w wykonaniu Miroslava K.  😅:

A wczorajszy mecz - no niestety, jak dla mnie jeden boski Forlán to za malo. Nie mial wsparcia w kolegach za grosz. Cavani, Caceres, Maxi Pereira - ich jeszcze bylo widac, reszty nie bardzo 🙁
jeszcze tylko pół godziny! 😅

 [size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]
ESPAŃA <3
 

(liczę na cud Boży)
Na Facebooku w Scoremaster obstawiałam z tego co pamiętam 3:2 albo 2:1 dla Niemców 😁
mils   ig: milen.ju
07 lipca 2010 18:44
Hiszpanie muszą skopać te niemiecko-polskie browarskie tyłki.  😂 Bo jak nie to... To w sumie to nie wiem co będzie, ale wygrać muszą. 😀 Niech się wreszcie zbiorą do kupy!  🤬
Robimy zakłady?  😎
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 lipca 2010 19:22
Znacie jakaś stronę z meczami na żywo?
Hiszpania, hiszpania, hiszpania !! Ole, ole ,ole  :pijacy: 😅
Hiszpania musi wygrac 😍
A tak nie chciałam finału gdzie będą moje dwie ulubione drużyny, ale trudno 😉
Robimy zakłady?  😎

Stawiam karabińczyk od uwiązu na Niemców 🤣
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
07 lipca 2010 20:18
stresujaca bardzo dla mnie pierwsza polowa  😵
Może osoby, które obstawią drużynę, która przegra dostaną ostrzeżenia? 😀  🤣
Bischa   TAFC Polska :)
07 lipca 2010 20:27
Snajder strzelił ze spalonego.


Sędziowie liniowi w ogóle ślepi byli  😂 Ile spalonych - niespalonych odgwizdali - 5 , o ile dobrze policzyłam , jak nie więcej . Obu stronom ogółem , żeby nie było  😉
Może osoby, które obstawią drużynę, która przegra dostaną ostrzeżenia? 😀  🤣


dobre  😁
Ojej... słyszeliście? Sweterek jest wystawiony na aukcji! Kurcze kupmy go naszemu trenerowi  🤣
[s]Jak na razie przynosi jednak to szczęście  😎[/s]

edit: No i przestał przynosić  🙄 gol dla Hiszpanów  🤣
goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool  😅 😅 😅 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się