KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

darolga, a które pasowały najbardziej?
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
26 lipca 2010 10:49


Tu masz moje aktualne, Lamicell Prahda. Różnią się troszeczkę, są jaśniejsze. Ale wygląda to i tak dobrze.
Lamicell Elegance miodowe są jaśniejsze sporo, ale też nie wygląda to źle. Ale widać.
W miarę w miarę były jeszcze te: http://www.equiversum.pl/loesdau-loesdau-owijki-polarowe-p-704.html (po lewej), ale ton ciemniejsze. Testowałam jeszcze kilka firm, ale już nie pamiętam, gdzieś tu w czeluściach wątku jest mój post :P
wątek zamknięty
darolga wielkie dzięki  :kwiatek: Będę testować  😉
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
26 lipca 2010 11:06
a ja bym po prostu wzięła owijki pod kolor lamówki - takie jakieś kremowe. fajnie by to wyglądało, bo i do miśka to pasuje 🙂

ze swoim dawnym niciakiem też tak zrobiłam 😉

wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
26 lipca 2010 11:08
Mam pytanie czy ma ktoś ten czaprak http://www.amigo-konie.pl/product_info.php?cPath=127_160&products_id=3901  lub w innym kolorze i może mi coś na ten temat powiedzieć
wątek zamknięty
Ola i Naboo u mnie w stadninie prywatny koń ma 2 takie czapraki.
A co konkretnie chciałabyś wiedzieć?
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
26 lipca 2010 11:11
czy są trwałe czy nie blakną itp
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
26 lipca 2010 11:12
caroline - w sumie niegłupie! Dzisiaj spróbuję go tak ubrać i może obfocę, faktycznie może to ładnie wyglądać! A tego niciaka miałaś boskiego  😍
wątek zamknięty
Na szmatocholikach jest zdjęcie w beżowych owijkach http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/42/927#i 😉
wątek zamknięty
Ola i Naboo- jest taki bordowy czaprak i wiele razy był prany i nie wyblakł.Po jakimś czasie użytkowania mogą pojawić się małe zmechacenia pod siodłem,ale i tak są niewidoczne.
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
26 lipca 2010 12:19
Trolinka - merci! :kwiatek: podoba mi się!
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
26 lipca 2010 12:37
dzięki Joasia23
wątek zamknięty
nie ma za co ;]
wątek zamknięty
darolga, stanowczo bardziej mi się Korab widzi z owijkami pod kolor czapraka, nie lamówki.
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
26 lipca 2010 13:14
Bay - mi chyba też,  ale z lamówką też fajnie, dzisiaj zobaczę jak to wygląda na żywo 🙂

A kaloszki z futerkiem do beżowych owijek to nie będzie przesada? Nie będzie "za mdło"?

edit: zrobiłam "przeróbkę", marną, ale widać - pierwsze "beżowe", drugie niebieskie, bo lamówka jest z niebieskim o ile pamiętam. I jak?
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
26 lipca 2010 14:01
Darolga - moim zdaniem w tej pierwszej przeróbce lepiej 😉 ale jak założysz na konia to będzie moim zdaniem zupełnie inny efekt
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
26 lipca 2010 14:03
Medziiik - no pewnie, to zupełnie inaczej wygląda. Błękitnych owijek niestety nie mam, mam beże wszelakie, zobaczę! Ale boję się trochę, że mattes + beżowe owijki + kaloszki z futerkiem to będzie przesada. Jak uważasz?
wątek zamknięty
ja sądzę że jeśli byś wzięła owijki nie takie żółtopomarańczowe jak w pierwszej przeróbce, tylko takie kremowe, że kremowe to mogło by to wtedy ładnie wyglądać ;]
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
26 lipca 2010 14:16
ja uważam że to nie będzie przesada 😉 mi się to nawet podoba
wątek zamknięty
Tu macie hazela z pelnym kompletem bezowych owijek:



wątek zamknięty
Mi chyba jednak najbardziej podoba się pierwsza wersja Darolgi. Może beż byłby fajny, ale cieplejszy niż ten ze zdjęcia Klami.
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 lipca 2010 16:56
A jak dla mnie wersja Klami rządzi 😎
wątek zamknięty
A jak dla mnie wersja Klami rządzi 😎

Zdecydowanie tak! 😜
wątek zamknięty
Ja połączyłam Hazela z czeko owijkami, też chyba fajnie  😉
wątek zamknięty
Baaaardzo estetycznie ta wersja Klami wygląda  😜
wątek zamknięty
wie ktoś może jak od wewnątrz zakończone są takie owijki? i jak zrobiony jest rzep- na owijce- nie końcówce?:
jarpol:

hv:
[img]http://lh5.ggpht.com/_MCqkx8ntGhI/TE3c5i5NJ1I/AAAAAAAABo8/qhznicIEqWU/s720/owijkihv.jpgcom[/img]
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
26 lipca 2010 21:04

hazel i błękitne (proszę pominąć estetykę zawinięcia, to dość stare zdjęcie  :icon_redface🙂
wątek zamknięty
Graba.   je ne sais pas
26 lipca 2010 21:17
z błekitnym srednio, moze w realu inaczej to wygląda, ale na zdjęciach bardzo mało widać tą niebieską lamówkę. Za to beże ekstra!
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
26 lipca 2010 21:50
nie wygląda lepiej, też uważam że bez fajerwerków 😉
wątek zamknięty
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
26 lipca 2010 21:53
dla mnie wersja darolgi miodzio  😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.