Kobitki... (antykoncepcja)

A ja na Nuva Ring schudłam! Biust mi urósł, ale czuję, że mam dużo mneij wody w orgazmie niż na pigułach - ani grama nie przytyła, nawet chyba troszkę schudłam i tak mi zostało 🙂 Już 3ci miesiąc jestem na tym wynalazku.
A jak ja ladnie tyje od Sylvie20..
Biust mi urosl o rozmiar.


Mi na Harmonecie o 2 rozmiary  😤
z D na F  😕
maleństwo   I'll love you till the end of time...
12 lipca 2010 15:38
Mi na Qlairze o 1 rozmiar

me not like it 🙄
Schudłąm na microgynonie 3 kg. A biust skoczył jeden rozmiar. Mam teraz okres i czuję się niewiele lepiej niż bez tabletek, nie mdleję tylko, a brzucha nadal boli. Za tydzień idę kontrolnie do lekarza...
Ja na Sylvie ogółem na ciele troche zgubiłam, ale biust w ciągu cyklu wacha mi się pomiędzy C a D  😁
BASZNIA   mleczna i deserowa
16 lipca 2010 19:32
Prosba , a wlasciwie dwie 🙂

1.nie krzyczcie, ze mam sama poszukac, bo nie dam rady w tym upale-zlasowany mozg

2.skierujcie mnie na strone, na ktorej byc moze byla rozmowa o plastrach lub zastrzykach hormonalnych- zapominam co chwile o tabsach i mam stresa 😉

dzieki dzieki dzieki!
BASZNIA, przepraszam ze odpowiedz w innym tonie niz bys chciala, ale masz takie swietne dwie cory, co Ci szkodzi troche pozapominac? 😎
BASZNIA   mleczna i deserowa
16 lipca 2010 20:16
sienka,  hahahaha, jakbym malza slyszala 😉. Tyle ze on chce do kompletu synka. Ale ja chyba passss 😉. Ale bardzo mi milo, i dziekuje, zaskoczylas mnie i spasowialam 🙂.
Basznia, wyslalam pw, moze cos pomoge🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
17 lipca 2010 10:40
Slicznie dziekuje 🙂
Dziewczyny jakie badania krwi robi się standardowo przy tabletkach any?
Napewno próby wątrobowe i jeszcze jakieś. Musze zrobic, a gdzieś zgubiłam kartkę na której miałam to napisane 😡

I czy jest takie badanie jak "APTT" czy coś w tym stylu?

Gillian   four letter word
21 lipca 2010 21:40
APTT to jest jedno z badań wskaźnikowych krzepliwości krwi 🙂
Czyli jednak miałam rację! Chciałam się upewnić🙂
Dziękuję :kwiatek:
Drugi dzień na orgamentrilu.
Ciekawe, co mój organizm na to.
a ja teraz na yasminelli jade, zadnej reakcji poza 12 dniowym plamieniem  😫 troche sie wsciec idzie..
\ja miałam 29 dni krwawienia  😫 Ale juz żyjem i nie obserwuję żadnych problemów  😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
23 lipca 2010 18:44
ja krwawilam okolo 23dni. Okres zaczal mi sie w odpowiednim momencie, czyli podczas przerwy w braniu tablet. Tycie chyba nie bylo spowodowane przez tabletki (Sylvie20), tylko po prostu zaczelam wżerać jak świnka  😡 biust? z C na E/F. Ale nie narzekam  😉
Jak to jest z długością fazy lutealnej u danej kobiety? Jakie wahania są naturalne?
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
25 lipca 2010 21:05
10-16 dni to norma, zalezy od zrodla. a wacha sie raczej malo, to dosc stala faza. u mnie jest bardzo stala, chodz zdarzala sie wydluzac z dwa dni i mnie doprowadzac do stanu zalamania nerwowego  😂 ale ziolka potrafia nieraz ja ladnie wydluzyc  😉 niestety u mnie nie dziala.

Teo, czyzby stres?  😉
E tam, stres od razu 😉 Teraz rzeczywiście była dwa dni dłuższa niż poprzednia. W wielkie stresy nie popadłam, ale "na przyszłość" zaczęłam się zastanawiać. Miałam już: 9, 11, 12. Rozrzut nie duży, ale właśnie o stałości słyszałam, a u mnie się waha. Może "ten typ tak ma"...
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
26 lipca 2010 07:53
ale Teo, ty jestes po odstawieniu hormonow  🙂
A to długo się liczy to bycie "po hormonach"?
Słyszałyście o nowym wynalazku "asekurella"?
Trąbią o tym w RMF'ach non stop
ja właśnie słyszałam ostatnio, ciekawe 😉
co do długich krwawień - zaczęłam na nowo po półrocznej przerwie brać tabletki. Yasminelle tak jak dawniej.
i plamienie mam już... 2 tygodnie  👿 nieduże bo nieduże ale uciążliwe to jak fix  😤
Jest taki lek jak Cyclo3Fort na plamienia w czasie brania tabletek anty.
Kiedyś miałam podobnie i zadziałało. Mam nadzieje, że teraz zadziała równie szybko, bo wczoraj zaczęłam to brać.
A mnie jednak po Yasminelli masakrycznie wysyfia. W ciagu kilku dni zrobil mi sie taki sajgon na brodzie jakiego nie mialam nigdy mimo ze tradzik lecze od 8 lat.. Ledwo usta moge otwierac, o wygladzie nie wspomne. Orientujecie sie czy mozna zmienic tabsy po jednym cyklu czy to za duzy hardcore?
Powinnaś poczekać do 3.
Przy 2gim i 3cim może Cie już nic nie wysypywać. Skutki uboczne przy pierwszym opakowaniu są niegroźne
Dzieki  :kwiatek: jakos moze wytrzymam...
Evson  😲
Mam podobnie, na trądzik leczę się od daawna, raz lepiej raz gorzej i wybieram się do gina po tabsy, żeby przy okazji to w końcu uregulować - bo ileż można się faszerować antybiotykami ?

Często zdarza się pogorszenie cery ?
darolga   L'amore è cieco
29 lipca 2010 08:34
To ja mam głupie pytanie.
Czy zastrzyki przeciwzakrzepowe (podawane np. po złamaniu) mogą powodować spóźnianie się okresu?
darolga: Nie powinny. Miesiączka to trochę co innego niż krwioobieg, w którym krew po zastrzykach jest rozrzedzona.

Evson: Przy tabletkach najczęściej występuje polepszenie, a nie pogorszenie cery. Np. Diane35 itp właśnie z myślą o tym zostały stworzone.
Ja teraz od miesiąca jestem bez tabletek i bardzo mi z tym dobrze.
Libido z 0 skoczyło do 100% i zaczęłam chudnąć, a z minusów trochę mi się popsuła cera. Ale cóż, coś za coś  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się