Zmierzch, Księżyc w Nowiu, Zaćmienie, Przed świtem

Mi się podoba bardziej coś takiego, przynajmniej nie widać tak mocno tych "boków": (foto znalezione na jakimś forum)
Livia   ...z innego świata
07 lipca 2010 07:23
Eee tam, narzekacie 🙂 Ja tylko żałuję że Jasper nie pokazał klaty - a był w filmie absolutnie boski 😀
Jedyny element, ktory pozwolił mi wytrwać te 2 godziny i nie zasnąć... bo cała reszta drętwa, nudna, masakryczna...  😵
mi też Jasper  😜
no i z lasek to Jane 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 lipca 2010 13:58
Heh, wychodzi na to, że powinnam chodzić z papierowa torbą na głowie 😂
Szczery, leje na to co o mnie mówisz, mam prawo wyrazić opinię, a ty nie masz żadnych podstaw by obrażać ludzi.
slojma   I was born with a silver spoon!
07 lipca 2010 14:45
Co jak co film nudny i rozlazły ale i tak będę czekała na kolejną część 😉
Likier - z tą ci** to dowaliłaś. To dość charakterystyczne wykończenie dobrze umięśnionej klaty u faceta:



Jak facet jest umięśniony to ZAWSZE tak ma, także jedyne co może zrobić to podciągnąć wyżej majty.
🙄
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 lipca 2010 18:21
tulipan, zdjęcie Channing Tatuma boskie 😁
tulipan, ja nie przepadam za mięśniakami, szczerze to mi to obojętne, na prawdę, ale jak już ma te mięśnie to niech podnosi majtki, bo mnie obrzydza coś takiego. 😉
obrzydza ?  🤣 🤔wirek: niech Ci będzie

Notarialna - też tak uważam  😉
Kasija 

http://dayvid.wrzuta.pl/audio/3yTBYHzTdSO/muse_-_neutron_star_collision_love_is_forever

Świetna piosenka  😉

A z soundtracku kocham SIA - My love  💘
tulipan, już tak mam, sobie wmówiłam i tak będzie  😂

Co Channing Tatum ma w majtkach?  Dziwnie to wygląda  😂 👀
Likier - ta, ciekawe
Jestem inna po prostu 😀 Wolę facetów z fajną twarzą niż fajnym ciałem, bo ciało zawsze można zrobić, a twarzy pozostaje tylko operacja plastyczna...  😉
Likier - ja myślę, że wcale nie jesteś inna. Jesteś taka jak my wszystkie. Nie wiem co jest nie tak z twarzą Channinga, ale ok - nie wnikam, są różne gusta.
Ale ja nic nie mówię o twarzy Chnninga, mi się on podoba, jest przystojny, ja mówię ogólnie o ciałach i twarzach, że dużo lasek leci na samą klate hehe😉
Kolebka dzięki  :kwiatek:
Świetna Jak dla mnie każda Muse świetna  🙂

Likier to samo pomyślałam o tym ,że dziwnie to wygląda.  😂 Może mu sie po prostu żle tam ułożyło  😁
http://www.aolcdn.com/red_galleries/channing-shirt-400a0605

Tutaj normalnie wygląda brzuch i tak mi się podoba 😀  😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 lipca 2010 21:57
tulipan, Wole postrokroć wysportowanego Channinga od Pattisona 😁

Likier, jak zaczęłam się zastanawiać co on ma w gaciach to dostałam małpiej głupawki 😂
Notarialna - toż to zagadka roku ! Co facet może mieć w majtkach, hmm  🤔 hahaha. Pattinson również do mnie nie przemawia, to taki typ oblecha, np.
Raz, dwa, trzy mokre plamy pod pachami masz TY ! Tak, ty Robercie  😎
🤔

Niektórzy mają  np. skarpetki, co by ich maleństwa były większe ;P

Mi Patison się tylko podobał w pierwszej części za oczy, ale ogólnie jako facet nie mówi do mnie, jest zbyt "brudny" 😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 lipca 2010 17:52
"Zawsze można napisać o ... albo o tym, że chłopaki z drużyny pływackiej wypychają sobie kąpielówki' 😂
ushia   It's a kind o'magic
28 sierpnia 2010 19:16
Czy ktos natknął się juz na parodię Zmierzchu?
siwaaa94   Cud na czterech kopytach.
28 sierpnia 2010 19:24
Taa Wampiry i Świry, to będzie nie złe, chciałabym to zobaczeć 😀 Odnośnie parodii mam w domu książkę ''Zmrok'' 😀
Czy ktos natknął się juz na parodię Zmierzchu?



ja jedynie czytałam książkową parodię....nie do ogarnięcia
A ja oglądałam... 😉
LOL, w trailerze najlepszy jest "wilkolak" 😀
ushia   It's a kind o'magic
29 sierpnia 2010 11:12
A, jeszcze nie wiem, czy wiecie, ale pani Meyer uznawszy, iz kasa się kończy/jest jej za mało wymodziła książkę "Krótkie drugie życie Bree Tanner" - o tej nowonarodzonej co ją wzięli zywcem, ale Volturi ja zjedli 😉
Przyznam, że nie odważyłam się kupić 😉
Ja dostałam tą książkę na zakończenie roku szkolnego... całkiem spoko, szkoda, że taka krótka  🤔
Krótka jak drugie życie Bree 😉 Żałuję, że tak się kończy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się