Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

trzynastka   In love with the ordinary
03 września 2010 16:24
ninevet, co by nie było - katalogowe zdjęcia wymiękają 😉


Ja Ci wczoraj pisałam, za te zdjęcia katalogowe to bym fotografowi wyrok dała. Tak zepsuć zdjęcie ślicznych butów.  👿



Kaarina
- powiem skromnie - WIEM 😀  😍
Kastorkowa   Szałas na hałas
03 września 2010 17:52
ja dziś zakupiłam skejty
ninevet, cudo.. Dokładnie takie jak lubię 🙂
ninevet, piekneee 😵
ja dzis tez kupilam  😍 nie wiem gdzie bede w nich chodzic, ale tak mi sie spodobaly ze wzielam, pomijam fakt, ze mam w nich prawie 1,90m. a no i byly tanie jak barszcz wiec nie mam wyrzutow sumienia  😎
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
03 września 2010 18:11
Ninevet - co tu dużo pisać - są przecudowne!  😍
trzynastka   In love with the ordinary
03 września 2010 18:25
Dziewczyny wiem, ze są piękne a najlesze jest to, ze kosztowały 99 zł  😍
uwielbiam takie zakupy 😅
ninevet - gdzie je dorwałaś? Boskie są 💘
trzynastka   In love with the ordinary
03 września 2010 18:40
Deichman
Nosiła któraś buty z New Yorkera? Koleżanka dzisiaj dzwoni, że widziała buty jakich szukam. No i są. Takie jakich szukam. W sieciówce i nie ze skóry. 36 chyba trochę za małe, a 37 za duże  😵
Ale chyba je jutro kupię.

Nosił ktoś buty od nich, bo ja się boję, że mi się rozlecą zaraz.
trzynastka   In love with the ordinary
03 września 2010 19:11
Hija - ja nie mam z NY ale mam buciki z sieciówki Forever18 czy jakoś tak. Trochu plastikowe ale przechodziły ze mną jesień i wiosnę, teraz znów je zaczynam męczyć i dalej wyglądają  dobrze 😉 Byłam zdziwiona jak wytrzymały miesiąc, bo były z przeceny za 40 zł :P
Sigma, super są ! Strasznie w moim stylu! Gdzie takie dorwałaś ? 😀
ninevet, świetne !
w jakimś dziwnym sklepie Street. buty raczej z niższej półki, ale dla mnie dużo fajniejsze i wydają się trwalsze niż jakiś Deichmann czy CCC
fajne, fajne. A to zamszyk jest?  😉 ile cm obcas ma ?
zamszo podobne coś, za takie pieniądze to skora nie będzie, chociaż w środku być może.
jeżeli obcas mierzy się z tyłu to 8 cm 🙂
no to obcasik niezły 🙂

Ostatnio kupiłam buty, jakiś 'chiński' sklep z odzieżą i butami. Potrzebowałam eleganckich,na rozpoczęcie roku. Znalazłam. Czarne, skóra ekologiczna, coś w ten deseń, obcas 7 cm, i nie zgadniecie ile wydałam....18 zł !  😜 Buty przeszły już próbę - noga wytrzymuje w nich jakieś 5 godzin, z tym,że dopiero zaczynam chodzić na obasach  😉 Jutro zrobię zdjęcia to wam pokaże, chcecie?  😉
ninevet, to jest zamsz? czy to coś zamszopodobnego?
trzynastka   In love with the ordinary
04 września 2010 00:37
Chyba zamsz, ale chyba 😉
A ja zdam relacje z testu bojowego moich botek 😉

Właśnie wróciłam z imprezy (6 godzin w tym tańce  :hihi🙂 i powiem Wam że ani trochę nie bolą mnie nogi  😲
Buty okazały się nie dość, że bardzo wygodne, to do tego mega stabilne (nawet na kocich łbach na naszym Starym Rynku)
Polecam z czystym sumieniem..
Czy ktoś wie jak z rozmiarówką butów Bata? Chciałam kupić kalosze w internecie ale nie wiem czy brać jakąś poprawkę ... .
normalną rozmiarówke ma Bata  😉
dziękuję :kwiatek:
yga   srają muszki, będzie wiosna.
04 września 2010 20:34
Dziewczyny widziałyście gdzieś coś podobnego do tych moich czarnych (koniecznie na platformie) ale w kolorze skóry, takim rudym lub jakimś fajnym brązie??
yga   srają muszki, będzie wiosna.
04 września 2010 21:34
Podpinam się pod pytaniem wyzej, bo buty Querido bardzo przypadly mi do gustu! 😉
Internet mi muli wiec moze zapytam wprost: gdzie kupilas? 👀
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
04 września 2010 21:37
Quazi 🙂
Dokładnie tak..
Teraz szukam brązowych bo w tych zakochałam się na zabój..  😍 😜
emade, proszę podaj linka na allegro do tych twoich butów bo są piękne 🙂
Co do DeeZee - kupilam juz od nich dobre 20 par butow w przeciagu ostatniego roku i absolutnie nie moge sie przyczepic... Pewnie, ze nie cioram jednej pary dzien w dzien, ale np. niejednokrotnie szpileczki kupowane w Venezii czy PrimaModzie potrafily sie rozleciec po jednym zalozeniu.
Sadze, ze tu jest rewelacyjny stosunek ceny do jakosci 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
06 września 2010 10:32
Mój ostatni nabytek - żeby mieć w czym śmigać do pierwszych śniegów. 😁 Prosta forma, bez żadnych udziwnień typu klamerki, cekinki i inne świecidełka, lakierowana skórka naturalna, porządnie zrobione. 😍

Scottie   Cicha obserwatorka
06 września 2010 10:47
Laski, szukam takich cięzkich butów coś jak "na motor". Prawie płaska podeszwa, wysokosc buta do łydki/niższe, kolor czarny, mogą być klamry... Przeczesałam allegro i nic 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się