Anonimowi Zakupoholicy

heh Oliciiik ,przed chwila widziałam taka W Gliwicach w Arenie , tez chciałam kupić ,poza tym strasznie tania - 40zł kosztowała.. i jeszcze inne kolory były .Fajna 🙂 . Ale wrociłam z torbą  🙂 też fajna 😀
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
06 września 2010 12:45
ostatnio strasznie rzadko tutaj zaglądam  😁

dzisiaj: 3 derki bucasa na zimę plus do tego leci do mnie najcudowniejsza na świecie derka polarowa od Sznurki  😍
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
06 września 2010 13:19
szukam szarych lub granatowych skorzanych botkow i nie moge nigdzie znalezc 🙄 ew czarne, obcas do 10cm
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
06 września 2010 13:37
w Aldo są super. dużo szarych na obcasach 🙂
Edytka, które Bucasa wzięłaś? Ja się właśnie zastanawiam co wybrać na zimę, brakuje mi jednej derki do pełni szczęścia 😁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
06 września 2010 15:32
z serii Freedom wzięłam 50g, 200g i 300g 🙂
http://www.ihaha.pl/index.php?cPath=136_143
są w super przystępnych cenach, tylko straszą kolorami  🤣
Kurde,mój BB odmawia pokazania linkow i zdjec..te ceratowe kratki strasza? 🙂 mi się podoba ta kosteczka czarno biala.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
06 września 2010 17:14
nie, to nie kratka :P tylko kolory są raczej niecodzienne- ja zamówiłam niebieską, fioletową i pomarańczową, dlatego mam nadzieję, że koń wybrudzi je szybko w błocie  😂

jak wrzucisz w google images Bucas Freedom to zobaczysz te kolorowe koszmarki.

Ale bucas to bucas, niezależnie od koloru to i tak, imo, najlepsze derki 🙂
płyta, z której kawałki znam od roku, ale jakoś mnie dziś wzięło i kupiłam  😍
Lotnaa   I'm lovin it! :)
06 września 2010 18:52

Ale bucas to bucas, niezależnie od koloru to i tak, imo, najlepsze derki 🙂

Myślę, że Masta jest mocnym konkurentem  😉
Edytka, nie przesadzaj fioletowa jest całkiem całkiem 😉
jeee! wreszcie! spodnio-dreso-legginsy! są przegenialne. zawsze chciałam mieć dresy, z guzikiem i zamkiem i obcisłe! jeeee
iiiii marmury! oł jeaaa
exploited jak to wygląda?  😀
jak normalne rurki, tylko z dresu. mają zameczek, guziczek, kieszonki z tyłu. i je uwielbiam 😀 😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
07 września 2010 08:53
Dla taty na urodziny:

i na dzien chlopaka dla swojego:

i tak na wesoło trochę
http://www.koszulki.com/cgi-bin/shop.pl?id=31&sid=34441766&pin=25535154140472&mod=03&towar=199359&pt=31&lang=pl&ppts=

🙂
Bardzo podobają mi się te koszulki ze śmiesznymi nadrukami, tylko zawsze trzeba zwracać uwagę na to jaka jest jakość bawełny, bo czasem po pierwszym praniu z koszulki robi się ścierka do podłogi.
mój wujek ma firme reklamową, jakis czas temu podrzucił mi koszulke z jakimś tam wydrukiem najlepsze bylo z tego wszystkiego ze koszulka bawełna-elegancka nadal po paru praniach a ile kosztowala? 1,99zł od producenta  😉
Seksta   brumby drover !
07 września 2010 16:20
hahaha yga tez mam te cycki :P mialam kilka ale jednego cyca ukradl mi pies i mial swietna zabawe- przegryzl i zacial przeciekac
yga   srają muszki, będzie wiosna.
07 września 2010 16:30
i co, dobre cycki? 😁
Seksta   brumby drover !
07 września 2010 17:21
mega dobre cycki do pomiętolenia albo porzucania  🏇
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 września 2010 17:24
Dwie bluzeczki na allegro 😍
yga   srają muszki, będzie wiosna.
07 września 2010 19:00
Seksta- to super, wlasnie po to maja sluzyc  😉
Razdko tu bywam, ale poszalalam i musze sie pochwalic moimi lupami  😅 😅 😅 😅 😅
CHociaz troche nie pasuja do wiekszosci wpisow w tym watku, ale co tam, udalo mi sie upolowac perelki  🏇 🏇
Takie koszulki to mega wieś 😉
Zima-to drugie to lustro? gdzie dorwalas? 😍 😜
kocham stare meble!
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 września 2010 20:32
zima, Za taką szafę to dałabym się pokroić! 😍 Ja już obmyślam plan jak tu wysępić od cioci stary, cudny kredens z lat wojennych. 🍴
Lustro, 86x146 cm 😉
W Jysku, do jutra jest promocja 🏇
I na zywo wyglada o wieeele lepiej 😉

kocham stare meble!


Ja tez  😜 I rujnuje mnie to powoli 🤣

zima, Za taką szafę to dałabym się pokroić! 😍 Ja już obmyślam plan jak tu wysępić od cioci stary, cudny kredens z lat wojennych. 🍴


Wczoraj skakalam pod sufit, jak juz udalo mi sie go dorwac 🏇
A to akurat okres miedzywojenny.

Zapomnialam dodac, ze dorwalam go w Lodzi. Na ulicy Safrina, czy jakos tak, antykwariat Galeria Nostalgia.
o cholerka, lece do Jyska, dzieki!
dokladnie takiego lustra szukam od kilku miesiecy, przekopalam chyba wszystkie komisy i sklepy ze starociami w miescie i nic

kredens przegenialny, zaluje, ze niedawno wymienialam meble, ale natchnelo mnie na "odnowienie" drzwi i okna-jako, ze mieszkam w starej kamienicy mamy oryginalne drzwi-z rzezbionymi klamkami, okno chyba ciut nowsze jest, wiec musialabym dorwac gdzies klamki do kompletu, ale kocham je miloscia ogromna i nie pozwole wymienic na rzadne plastiki 🏇

niedawno z mama bylysmy bliskie kupieniu stolu z debowych dech, ktory zamiast nog mial 2 maszyny do szycia, powstrzymalo nas jednak to, ze stracilybysmy cala przestrzen zyciowa, gdybysmy go zainstalowaly w malym mieszkaniu...
Stolik z maszyny Singera, z kompletna pieknie zdobiona glowka tez mam 🤣

A takie drzwi i okna - mniam 😍

Lustro jest tez w kolorze srebra, ale takiego ladnego, spatynowanego. No i cena genialna, co nie jest bez znaczenia 🙂
EDM Flat Top Brush
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się