moda, ciuchy etc...

Jak z jakością sukienek tej firmy? Zastanawia mnie czy znajdę tam coś na studniówkę, bo mam kilka typów 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 września 2010 14:26
Jeśli chodzi o sukienki to niestety nie mam pojęcia, lubuje się głównie w bluzkach i tunikach 😉
Kurczę, są prze tanie i piękne, ale boję się tak w ciemno ryzykować  😉

+ Polecacie inne sklepy internetowe, gdzie można znaleźć coś studniówkowego, w podobnym przedziale cenowym?  🙂
Szmatowate. Kiepski materiał, kiepskie wykończenie. Nie polecam, ładnie to one wyglądają w katalogu na zdjęciach. Po wyjęciu z paczki tracą co najmniej 3/4 uroku.
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
06 września 2010 18:27
A oto moje nowe zdobycze  😀


Bardzo spodobała mi się ta sukieneczka 😍
Niewidzialna skąd ta druga ?  😜
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
06 września 2010 18:54
karmaloop 🙂 Jak będę znów robiła zamówienie z usa to mogę napisać wcześniej żeby jakieś 2 osoby się podłączyły jak coś😉
Szmatowate. Kiepski materiał, kiepskie wykończenie. Nie polecam, ładnie to one wyglądają w katalogu na zdjęciach. Po wyjęciu z paczki tracą co najmniej 3/4 uroku.


Mówisz tylko o sukienkach czy ogolnie o całej firmie? Własnie wpadło mi pare ciuszków w oko z Japan style i zastanawiam sie czy kupować.. Na zdjeciu wszystko ładnie wyglada :P
a rzuciły wam się moze w oczy jakieś fajne sukienki w kwiaty? nie chodzi mi o taka zupełnia elegancje, ale zeby mozna było tak się ubrac

dzisiaj widziałam Socha miała podobną jak się na wspólnej zaczyna  😉
i druga poszukiwana

taka jak ta niebieska
Pursat   Абсолют чистой крови
06 września 2010 20:07
Ja mam sukienkę/tunikę z japan style:



Nie miałam wobec niej zbyt dużych oczekiwań, ale bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. 😉
Graba.   je ne sais pas
06 września 2010 20:17
Nie wiecie w które sklepy celować szukając kardiganu? Obeszłam dziś galerię krk, ale nic nie znalazłam. A z kardiganami mam problem, że jestem niska i większość jest mi do kolan 🙁(
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 września 2010 20:18
Nie wszystko jest tandetne 😉 ninevet też kupuje 🙂
Graba,
bodajze w Cubusie widzialam sporo kardiganow
Mówisz tylko o sukienkach czy ogolnie o całej firmie? Własnie wpadło mi pare ciuszków w oko z Japan style i zastanawiam sie czy kupować.. Na zdjeciu wszystko ładnie wyglada :P
Zamawiałam stamtąd dwie bluzki i dwie sukienki. Wiadomo, cena jest, jaka jest i zapewne jest adekwatna do jakości - kiepskiej. Na zdjęciach podobało mi się strasznie dużo rzeczy, wyglądają ślicznie. A przychodzi coś, co owszem, może nie jest do końca tragiczne, ale nijak ma się do tych cudnych ubrań na fotkach.
Także nie polecam.
Moim zdaniem jeśli oczekujesz produktu wyglądającego tak, jak na zdjęciu, to się srogo zawiedziesz.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 września 2010 20:43
Alveaner, jakoś moje zamawiane ciuchy wyglądają w porządku.
Scottie   Cicha obserwatorka
06 września 2010 20:48
Graba., teraz kardigany za pupe modne 😉 Nie wiem, jakie sklepy sa w krakowskiej galerii, ale na pewno kardigany znajdziesz w Zarze, Bershce, H&M.
Graba.   je ne sais pas
06 września 2010 21:12
Scottie, za pupę tak, sama takich szukam, ale większość jest mi do kolan 🙁 w C&A przymierzałam jeden taaki cudowny, ale XS było dużo za długie. Czy nikt nie szyje ubrań na 155 cm? ;/
to zobacz w h&mie na dziecięcym -powaznie  😉
uwielbiam takie rzeczy:
I przeokropecznie marzy mi się coś w tym stylu na studniówkę 🙂 Nie jestem fanką sukienek balowych sięgających do ziemi  🤔
ktoś z volty ma bluzę japan style taka misiową z uszami?
Seksta   brumby drover !
07 września 2010 09:01
chyba Dworcika.
kurcze strasznie fajne te ubrania i chyba sie na coś skuszę.. bardzo podoba mi sie ta sukienka http://www.japanstyle24.pl/product-pol-2527-Sukienka-Japan-Style-czarna-S904.html
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 września 2010 11:06
sznurka, ja mam i Dworcika. Bluza jest bardzo ciepła, ale nie warta 60zł.


edit:
[url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,168.msg477332.html#msg477332]KLIK[/url]
JARA, dzięki!
Kiedyś z siostrą kupiłyśmy na all sukienki na wesele Japan Style na wesele kuzyna. Sukienka siostry była znośna, ale moja nie nadawała się do niczego, musiałam później na szybko czegoś szukać. Od temtej pory boję się czegokolwiek od nich kupować.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 września 2010 15:56

Kurde.. prawie 51zł
Kurczę.. widzę, że zdania bardzo podzielone.. Mam ograniczony budżet, dlatego szukam tanich ciuchów, ale nie totalnych szmat, które sie rozciągną po jednym ubraniu.. Ja na allegro wypatrzyłam jedna super bluzeczkę z js, a na stronie sklepu tez parę rzeczy wpadło mi w oko.
No i znalazłam ładne bolerko, na dziewczynie wyglądało super, dodano tez zdjęcie na wieszaku- rozciągnięta szmata 😲

Jara, widze że ty fanka js jestes  😀
kurcze im dłużej oglądam te ciuchy tym bardziej chce wykupić pół asortymentu 😂
a misiową bluzę chyba zażyczę sobie na urodziny, sporo osób do mnie mówi misiu-pasuje jak ulał 😁 😎
emade, mam dwie gładkie i jedną podobną do tej drugiej. z tym, że drugą gładką mam z vero mody. no i sukienka rośnie razem z brzuchem, więc sobie chwalę
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się