Książka skarg i wniosków

Nie mam skargi ani wniosku, ale od rana nie mogę wejść na forum przez voltopiry.pl, działa mi tylko re-volta. Co może być tego przyczyną? Coś w moim kompie, ustawieniach czy..? :kwiatek:
Chyba coś u Ciebie. U mnie cały dzień działa bez zarzutu.
a ja wnioskuje o drobna zmiane dotyczaca zakazu cytowania form graficznych. proponuje ustalenie, ze dane zdjecie moze pojawiac sie raz na stronie. rozumiem potrzebe cytowania zdjecia jesli dyskusja na jego temat trwa przez nastepne strony a zdjecie zostaje gdzies z tylu i trzeba go szukac zeby dowiedziec sie o czym mowa. lub tak jak ostatnio w przypadku wrotkiego- przekleil zdjecia z zupelnie innego watku, wiec ich cytowanie, tak aby inni userzy je widzieli bylo imo uzasadnione.

czy ktos moglby sie do tego ustosunkowac?
Chyba coś u Ciebie. U mnie cały dzień działa bez zarzutu.


Chyba tak, bo dzisiaj się otworzyło normalnie 😉
[quote author=katija link=topic=232.msg675873#msg675873 date=1281771303]
a ja wnioskuje o drobna zmiane dotyczaca zakazu cytowania form graficznych. proponuje ustalenie, ze dane zdjecie moze pojawiac sie raz na stronie. rozumiem potrzebe cytowania zdjecia jesli dyskusja na jego temat trwa przez nastepne strony a zdjecie zostaje gdzies z tylu i trzeba go szukac zeby dowiedziec sie o czym mowa. lub tak jak ostatnio w przypadku wrotkiego- przekleil zdjecia z zupelnie innego watku, wiec ich cytowanie, tak aby inni userzy je widzieli bylo imo uzasadnione.

czy ktos moglby sie do tego ustosunkowac?
[/quote]

Zakaz utrzymany - wystarczy podlinkować, to nic trudnego. Potem tylko jedno kliknięcie i jesteś na zdjęciu.
ja domagam sie walnego gremium. 😎
edit
Ogłoszenie poza wątkiem w tym celu założonym



Eee, może mi to ktoś przetłumaczyć na polski? 😁 Poległam na tym zdaniu 😁 Podmiot i orzeczenie to chyba w podstawówce było? 😍
Yyy... no cóż... pozwól, że pominę wymownym milczeniem i pójdę się biczować. Sama, bo wstyd  😁 Fakt - dziwnie to jakoś brzmi. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko pośpiech  😡
Ostatnio miewam ponury nastrój, więc nie biczuj się za mocno- poprawiłaś mi humor 😉
Trochę się pobiczuję. Komar mnie dziabnął na środku pleców i szlag człowieka trafia. Może biczem akurat trafię i się drapnę 😀 Cieszę się, że humor troszkę lepszy 😉
Poproś kota niech Cię podrapie.
Kot nie ma wyczucia... gdybym miała głaskacza do kota, to może?
cieciorka   kocioł bałkański
05 września 2010 21:30
czy dałoby się wprowadzić tagowanie postów?
chyba już kiedyś był taki pomysł żeby wejść na Towarzyskie trzebaby bylo być zalogowanym ale sprawa ucichła, wydaje mi się że to byłby dobry pomysł  😉
A.   master of sarcasm :]
07 września 2010 17:53
halo  :emota2006094:

jestem moderowana od dnia 30 sierpnia 2010 od godziny 8:16 rano wiec 7 dni juz minelo w/g mnie  🙄
A.   master of sarcasm :]
07 września 2010 20:18
o dzizas, od 13 to juz psu na bude bo nie bede miala czasu na forum, to jest moj ostatni wolniejszy tydzien  😵 😎
Jestem ignorowana prze 6 użytkowników...eeeeee...muuuuu....łałlllll...Nie wiem dlaczego 😀 Podłość ludzka nie zna granic... 🚫 Albo ..prawda w oczy kole... 😍 😍 😍 😍 😍

Pozdrawiam ....niewyparzonych!!!!.
Gillian   four letter word
08 września 2010 10:10
Miki, teraz już masz 10 ignorów, nie jestem w stanie Ciebie czytać bez irytacji.
Miki, teraz już masz 10 ignorów, nie jestem w stanie Ciebie czytać bez irytacji.


Dzisiaj 20.. 🏇 nie wiem czy się cieszyć , czy płakać  🤔 Problem akceptacji samego siebie i  konstruktywnej analizy krytyki ...jak widać ma  niskie , procentowe znaczeni, biorąc pod uwagę ogół użytkowników i statystykę ..Jednak istnieje.... , bez wyciągnięcia pozytywnych wniosków.....
Klepanie po plecach pogłębia problem..... 😀


wnioskuje o uporzadkowanie dzialu z ogloszeniami konskimi... straszny balagan... nie mozna tego podzielic na czesci? np sprzet dla konia, ciuchy, konie i inne? szukam czegos konkretnego i musze wertowac 15 stron
wnioskuje o uporzadkowanie dzialu z ogloszeniami konskimi... straszny balagan... nie mozna tego podzielic na czesci? np sprzet dla konia, ciuchy, konie i inne? szukam czegos konkretnego i musze wertowac 15 stron

trzeba sie cieszyc ,że jest z czego wybierać ,a nie narzekać  😤
trzynastka   In love with the ordinary
13 września 2010 21:26
katka - było już wiele razy mówione, że volta to nie allegro, więc żadnego podziału nie będzie.
jak wiesz czego szukasz to wejdź w "ogłoszenia" i użyj wyszukiwarki, prawy góry róg strony, pod napisem "rewia mody"  😉
opolanka   psychologiem przez przeszkody
14 września 2010 10:54
ja mam skargę, że nagminnie dostaję PW od osób zainteresowanych kupnem to ochraniaczy to bryczesów, które powinny być kierowane do kogoś innego (najczęściej post niżej). Jeszcze do niedawna odpisywałam, ale są to ciągle te same osoby (jak np. Dramka), więc sorry ale już mi się nie chce.
hafi nie zadzieraj. dobrze radze
hafi nie zadzieraj. dobrze radze

katka grozi mi nie zadzieraj  🙄 !
Mam mały problem z forum- na przeglądarce Internet explorer działa ok a na Mozilli,której zawsze używam mam forum w wersji mini.Co to może być?
katka i hafi - spokojnie proszę, bez bójek... 😉

opolanka - trzeba było nie tworzyć regulaminu 😀iabeł: A tak poważnie... Masz jakąś propozycję jak to rozwiązać?

D&A - jak to w wersji mini? Próbowałaś ctrl+?
Zadziałało🙂Chociaż i tak jest trochę mniejsze niż było.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 września 2010 09:45
to ctrl+0
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się