Cytaty

żałuję, że nie można zakopać uczuć, mając tą pewność, że już nigdy nie wrócą
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 października 2010 10:02
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
— Józef Bułatowicz

Przekonałam się, że ludzie zapominają, co mówisz, zapominają co robisz, ale nigdy nie zapomną tego, jak się przy Tobie czuli.

proszę, uderz, mnie w twarz, gdy przy poznaniu, kolejnego faceta, powiem, że jest inny niż wszyscy.

Taka ludzka natura , że możemy mieć dobry przykład
A i tak potrafimy tylko źle wybrać.
Robimy mnóstwo błędów , tracimy głowę dla zmysłów
Chcemy być coraz mocniejsi , myślimy ze to droga mistrzów
Ten pierwszy wskazał mu drogę , pokazał sposób
Dał środki na to , żeby mogli spotkać się kiedyś
Mówił , do niego często i spokojnie słuchał.
Wymagał tylko wierności i tylko jego kochał.
Ten drugi kochał życie , chciał być szczęśliwszy niż lepszy.
Myślał o swym przyjacielu tylko gdy ponosił klęski
Mówił do niego ze łzami płynącymi z oczu
Prosił o spokój , by pokazał mu na kryzys sposób.
Ten pierwszy , wciąż pomagał , wciąż ufał , wciąz dawał mu znaki , pomagał drogi szukać
Ten drugi gdy tylko wyschły łzy
Robił wszystko by oszukać
I dalej uciekał w swoje sny o chmurach
Chciałby iść prosto w drugą stronę prawdy
Nie szukał spokoju lecz luzu i sławy.
Dziwnie działamy , nie słysząc słów przyjaciół
Mimo mocy rozumu nie umiem wciąż pokonać strachu
Przed samotnością , dusi nas makrokosmos
Tracimy życia ostrość , psuje nam go pozorna wolność
Ten drugi dla blasku chwili stracił głowę
Pierwszy pełen szczęścia , to związek w jedną stronę.

-Eldo.
patataj   tyle smaku - we fraku
24 października 2010 16:44
...ale zostały nam wspomnienia z tamtych lat, i właśnie wiesz co? tamtych dni mi brak.

Czekanie sprawia ból. Zapomnienie sprawia ból. Lecz nie móc podjąć żadnej decyzji jest najdotkliwszym cierpieniem.

nie wszystko jest takie proste jak sznurowanie butów

Serce człowieka to cmentarz pogrzebanych nadziei.

W życiu mamy wiele problemów, z których większość nie istnieje.

Sekret jest wart tyle ile warci są ludzie, przed którymi powinniśmy go strzec.

Wiesz prosiaczku... miłość jest wtedy kiedy kogoś lubimy... za bardzo...

Kiedy piszę do Ciebie, tzn, że tęsknie za Tobą, a kiedy nie piszę, tzn, że chcę abyś to Ty tęsknił za mną .

A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.

- Chyba się w nim zakochuje.
- Nic dziwnego. Ty lubisz popełniać błędy.

- Wytrzymasz ze mną?
- Nie wytrzymam bez ciebie...

I co mam ci napisać ? że tak bardzo tęsknie ? że analizuję wszystkie wspólne chwile ?że tak bardzo tęsknie za czasami , kiedy udawałam obrażoną , a ty bez słowa przytulałeś mnie najmocniej jak umiałeś i czekałeś , aż mi przejdzie ?

- no co chcesz żebym ci powiedziała ?
- że jesteś beze mnie szczęśliwa.
- dlaczego miałabym kłamać ?
- żebym mógł spać spokojnie...

Nie chce żebyś kradł, kłamał czy oszukiwał. Ale skoro musisz kraść to kradnij moje smutki. Jeśli musisz kłamać to kłam o mojej urodzie. A jeśli musisz oszukiwać, to oszukaj czas bo ja nie przeżyje ani jednego dnia bez Ciebie.

Wtedy do niej dotarło. On przecież kocha inną. I harmider ulicy na której była, chociaż tej najbardziej ruchliwej, jakoś... Ucichł. Jej świat się zatrzymał.

moje związki są stale bo stale się pierd*lą
,,Usuń ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem wyzwanie. Życie stanie się nagle bardziej podniecające i interesujące"                      Donna Watson

„Nie wiemy jak długo będziemy tutaj żyli, więc tylko trzeba żyć do maksimum.”

,,Przez wszystkie te tysiąclecia ludziom nie udało się rozgryźć zagadki, jaką jest miłość. Na ile jest sprawą ciała, a na ile umysłu? Ile w niej przypadku, a ile przeznaczenia? Dlaczego związki doskonałe się rozpadają, a te pozornie niemożliwie trwają w najlepsze? Ludzie nie znaleźli odpowiedzi na te pytania i ja też ich nie znam. Miłość po prostu jest albo jej nie ma."- Intruz; S. Meyer
patataj   tyle smaku - we fraku
30 października 2010 16:28
Sennie spoglądam na telefon. 2:37. Masz jedną nową wiadomość. Treść sms'a: Kocham Cię, śpij dobrze

chciałam mieć Ciebie, a nie wspomnienia o Tobie .

to dziwne patrzeć na własne marzenia, które spełniają się komuś innemu.

To nie moja wina że wole lekkomyślnych debilów niż dojrzałych na swój wiek chłopaków .

Zamieszkam na odludziu, tam nikt nie zabija marzeń.

"Z życia najlepiej odchodzić jak z uczty: ani spragnionym, ani pijanym" Arystoteles
patataj a skąd są te i Twoje poprzednie cytaty??
zna ktoś może cytat który idzie jakoś tak : "...uśmiecham się (?) bo kogo obchodzi ,że wali mi się świat" ? ratunku... od pół godziny klikam w ten phrases (nic nie pasuje) na FB i nie wyświetlił się znów...
Prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz- słodka, jak nie posłodzisz to pij kur*a gorzką! 🙂

Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi...
dobre  👍 skad te cytaty?  😎
a ten drugi to jak o mnie  😂
do mnie obydwa pasują  😎
facebook  😉
Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi...


carrie bradshaw

facebook to tylko przekaznik  😀
Nav  :kwiatek:
wiem, wiem, ale w większości aplikacji nie ma autora podanego, więc napisałam tylko że z fb 🙂
'-Kochasz go? -Tak, bardzo. -Więc czemu mu tego nie powiesz? -Wiesz... To tak jak z gwiazdami. Widzisz je, ale nie możesz ich dotknąć.'

'Kolejny papieros,koleje zaciągnięcia jedno za drugim , kolejno wymieniane powody dlaczego tak bardzo go nienawidzę a między oddechami ciche westchnienia miłości....'

'i żyli długo i szczęśliwie , dopóki księżniczka z sąsiedniego królestwa nie założyła ładniejszej sukienki .'

'bo ona lubi usiąść się na parapecie, wsadzić słuchawki w uszy i patrzeć w gwiazdy, by po chwili iść po telefon i odczytać: "masz 1 nieodebraną wiadomość" od Niego.'

'pełna swoboda, kiedy możesz wyłączyć telefon na czas nieokreślony. kiedy nie musisz się obawiać, że zostaniesz zasypana wiadomościami na które natychmiastowo odpowiesz 'ja Ciebie też' pełna podekscytowania. swoboda - nikogo nie kochania.'

'nie chce mi się już siedzieć na dostępnym na gg, by mieć nadzieję, że może akurat się odezwie. nie chcę już co dziesięć minut sprawdzać telefonu, bo może akurat napisał sms. nie chcę za każdym razem wychodząc ze szkoły rozglądać się we wszystkie strony, bo może on akurat tam stoi. nie chcę idąc przez miasto trzymać non stop uniesioną głowę, bo może akurat skończyło Ci się kakao i postanowiłeś iść do tego sklepu, obok którego właśnie przechodzę. no nie chcę, to boli.'

patataj   tyle smaku - we fraku
01 listopada 2010 08:13
xxagaxx, facebook 😉

Malaaa, uwielbiam Twoje cytaty 😍
A  ja już znalazłam to o co mi chodziło :
"Wiedziałam tylko ,że muszę żyć dalej muszę być silna i muszę się uśmiechać , bo kogo obchodzi ,że posypał mi się świat."
patataj dzięki, postaram się jeszcze coś później wstawić 🙂
"W chwili, kiedy zaczynasz zastanawiać się, czy kochasz kogoś, przestałeś go już kochać na zawsze."
Carlos Ruiz Zafon "Cień Wiatru"
cytat który mi się spodobał na blogu Rasmentalism

jak jestes stewardessą to pozdrów nasze ego tam 
"Nasza epoka jest tak komfortowa, że stara się leczyć sumienie, ale nie uda jej się wyleczyć nas z tego, że jesteśmy ludźmi."


zaba   żółta żaba żarła żur
02 listopada 2010 12:10
"Akceptujemy lody light, zamiast prawdziwych. Nic dziwnego, że gdy spotykamy się z czymś prawdziwym, nie możemy tego strawić!"

"Czy my jesteśmy po prostu romantyczni inaczej czy jesteśmy dziwkami?"

"Dla niektórych sukces to za mało, chcą, aby inni im zazdrościli."

"Gdy odszedł, płakałam przez tydzień. Potem zdałam sobie sprawę, że wciąż mam wiarę. Wiarę w siebie. W to, że pewnego dnia spotkam kogoś, dla kogo będę tą jedyną."

"Jaja są dla faceta tym, czym torebki dla kobiet"

"Lubię moje pieniądze w miejscu, w którym mogę je widzieć… wiszące na wieszakach w mojej szafie"

"Najbardziej ekscytujący, wymagający i znaczący związek to ten, który masz ze sobą samą. A kiedy znajdziesz kogoś, kto potrafi to pokochać, wtedy jest po prostu zjawiskowo"

'niesforna księżniczka dumnie idąca przez świat. pyskata, bezczelna, mająca dużo wad..'

'Kiedyś myślałam, że Cię kocham, ale kiedyś tez myślałam, ze gdy nie zjem obiadu to porwą mnie kosmici...no wybacz.'

'powiedział , że to koniec - odchodzi, zaczęłam się głośno śmiać jakiś głupi , pieprzony żart, jednak on był poważny-zamilkłam. Odruchowo tona łez poleciała mi po policzkach ,czułam jak moje serce cholernie piecze, ale nie, przecież muszę być silna, nie mogę się załamać- powiedziałam, że wszystko w porządku i szybko zapomnę. Pobiegłam do domu, choć ledwo stałam na nogach, ale nie mogłam się poddać, nikt nie mógł poznać po mnie smutku. Wytarłam łzy, niepotrzebnie ,kolejna partia wylała się z moich oczy w niespełna sekundę, nie potrafiłam nad sobą zapanować. Skulona usiadłam na krawężniku krzycząc , czemu to właśnie ja straciłam swój najsłodszy narkotyk. Otępiona, zalana łzami, spuchnięta nie podniosłam się już nigdy z tego jeb*nego dołu.

'Chcesz poznać mój świat? Stąd nie ma wyjścia ewakuacyjnego, zaryzykujesz?Więc witaj w piekle.'

'teoretycznie miała na niego wyje*ane , ale praktycznie to przegryzała wargi gdy ktoś wypowiedział jego imię.'

"Doceniać te dni, które już się nie powtórzą, żyć tu i teraz, wieczność to dla mnie za dużo! Cisza przed burzą, znam już czas i miejsce, mówię to jemu szczerze: Posłuchaj, jesteś wszystkim, czego mi trzeba by zapomnieć o kłopotach. Stąpam po ziemi twardo, ale z głową w obłokach."

'Nie oczekuję wiele, po prostu bądź!'

'znowu gapiłam się w niego jak kobieta na diecie w kawałek ciastka , a on nic .'

'po wszystko i po nic wyruszam donikąd .'
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 listopada 2010 12:26
"A kiedy zaśpiewaliśmy: "Polska! Mieszkam w Polsce, mieszkam w Polsce. Mieszkam TU, TU, TU, TU!", uwierzyliśmy, że to jest właśnie nasze miejsce. Ten biedny, zapuszczony kraik, gdzie życie bywa czasem tak brzydkie, że aż pękają oczy."
Izabela Sowa "Cierpkość wiśni
patataj   tyle smaku - we fraku
03 listopada 2010 20:42
MIŁOŚĆ ? jak będę chciała pocierpieć , to przytrzasnę sobie rękę drzwiami

Prawdziwi przyjaciele to ci, którzy są przy tobie, gdy dobrze ci się wiedzie. Dopingują cię, cieszą się z twoich zwycięstw. Fałszywi przyjaciele to ci, którzy pojawiają się tylko w trudnych chwilach, ze smutną miną, niby solidarni, podczas gdy tak naprawdę twoje cierpienie jest pociechą w ich nędznym życiu.

“You may not be her first, her last, or her only. She loved before she may love again. But if she loves you now, what else matters? She’s not perfect - you aren’t either, and the two of you may never be perfect together but if she can make you laugh, cause you to think twice, and admit to being human and making mistakes, hold onto her and give her the most you can. She may not be thinking about you every second of the day, but she will give you a part of her that she knows you can break - her heart. So don’t hurt her, don’t change her, don’t analyze and don’t expect more than she can give. Smile when she makes you happy, let her know when she makes you mad, and miss her when she’s not there.”

Bob Marley, znalezione na fb
patataj   tyle smaku - we fraku
06 listopada 2010 14:51
stała jest tylko męska niestałość .

Dlaczego kiedy kobieta przechodzi ze śmiechu w histeryczny płacz wszyscy twierdzą, że ma okres? Dlaczego nikt nie pomyśli, że tęsknota rozdziera jej wnętrze tak bardzo, że nie jest w stanie tego dłużej ukrywać?

W głowie powinien mieścić się przycisk DELETE, aby usunąć niepotrzebne myśli.

Miłość to partia kart, w której wszyscy oszukują - mężczyźni, by wygrać, kobiety, by nie przegrać

Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 listopada 2010 13:11
Jak można kochać kogoś, kogo nie całowano się na dobranoc, kogoś kto nie czekał, i na kogo się nie czekało?

Czasami mam ochotę wyrzucić telefon przez okno. Lub rzucić nim o ścianę. Lepiej myśleć, że nie dzwonisz z powodu zepsutego telefonu niż, że o mnie zapominasz.

Uwielbiam łamać zasady, patrzeć w niebo. Wracać do wspomnień i śmiać się z niczego.

wzruszyłabym się , ale tusz był za drogi 

Zła Kobieta ma to do siebie, że Mężczyźni wracają do Niej na kolanach

Kobiety z natury są aniołami, ale gdy połamie się im skrzydła, przychodzi im latać na miotle.

„- Chyba się w nim zakochuję .. - Nic dziwnego, Ty lubisz popełniać błędy.”

bramki są trzy: ona, ja, wypie*dalaj.
Zaufanie to taka czarna świnia, w dzień - jest. w nocy - nie ma.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się