Odznaki PZJ

Dużo w sposobie przeprowadzenia egzaminu zależy od sędziów 😉 Ja jako jedyna zdawałam srebro w swoim terminie w kieleckim Centrum, poza tym same brązy, a że sędziowie obcy mi nie byli, to niemalże rodzinną atmosferę miałam. Bardzo przyjemnie, mniej nerwów, stresu. Do tego znany z zawodów teren 😉 Aż mnie żal ściska, że na złoto będę musiała wywędrować gdzie indziej...
Był ktoś może 10.10.2010 na odznace w Kuclandii???
Macie już zrobione odznaki? Przysłali wam czy sami pojechaliście?
Pewnie się orientujecie w zagwozdkach przepisowych dotyczących odznak. Jeżeli nie zda się np skoków, to można powtarzać tą próbę przy kolejnym podejściu. Interesuje mnie, czy tylko jedna próba jest dozwolona czy można kilka razy?
Egzamin poprawkowy można zdawać raz. Jeżeli się go nie zda to zdaje się wszystkie części od nowa
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
12 grudnia 2010 21:18
Był ktoś może 10.10.2010 na odznace w Kuclandii???
Macie już zrobione odznaki? Przysłali wam czy sami pojechaliście?


Ja byłąm i tak mam już swoją odznakę ja ją miałam już tydzień po w rączkach ;D
Aha 😀 ok to ja muszę jechać jakoś niedługo xD A umawiałaś się jakoś czy przyjechałaś i dali?
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
20 grudnia 2010 01:28
Matka znajomej pracuje w PZJ i ona mi przyniosła na uczelnię
Mam pytanie do osób z Warszawy i okolic - gdzie można zdawać odznakę na na lokalnych/klubowych koniach? Bo w Aromerze raczej nie?
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
10 stycznia 2011 22:10
Chyba można w Aro

W Kluczu można na bank ,w Sawance w sumie to chyba wszędzie gdzie mają swoje konie da radę-moge się mylić
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
13 stycznia 2011 10:13
a ja mam pytanie czy ktoś z Was orientuje się gdzie w najbliższym czasie ( woj. mazowieckie ) będzie można zdać brąz ?
przeglądałam strony różnych stajni - ale nigdzie nie znalazłam informacji odnośnie terminu egzaminów na odznaki.. a zależy mi na czasie  😉
zdawać mogę na swoim lub "szkółkowym" koniu - wszystko zależy gdzie by to było .. za info będę wdzięczna.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
13 stycznia 2011 10:31
W Aromerze ?
http://swiatkoni.pl/news-display/2700.html


:kwiatek: dzięki - tylko Aromer to chyba ostateczność - chodzi o odległość. z resztą zaraz do nich zadzwonię i zapytam czy można ewentualnie zdawać na ich koniach.

ash   Sukces jest koloru blond....
13 stycznia 2011 14:06
Zdawałam  we wrześniu, a nadal nie otrzymałam odznaki. Tak długo trwa cała procedura?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
13 stycznia 2011 14:12
ash, ja na swoją odznakę czekałam ponad rok.  🤔wirek:  I to dostałam duplikat, bo oryginał zaginął w akcji  😵
Zduśka - jak będziesz miała info o możliwości startu na koniu z Aromeru, to pls daj znać.  :kwiatek:
No, ja zdawałam w kwietniu. PZJ orzekł, że zgodnie z przepisami ośrodek powinien mi dostarczyć odznakę. Do owego ośrodka legitymacje zostały wysłane w czerwcu. Heh i czekam. Tak samo jak czekam na moją blaszkę (tą taką zieloną 😉 ) od listopada.
Moja siostra zdawała w październiku, a odznaki były do odbioru pod koniec listopada 🙂 Podejrzewam, że to zależy od organizatora  👀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
13 stycznia 2011 21:35
armara, ja zdawałam w Gałkowie,po czym odznaki ponoć trafiły do p.Wandy Ferestine ( nie wiem czy dobrze napisałam :kwiatek: ) potem podobno odznaki leżały nie ruszone kilka tygodni i dopiero po 1,5? miesiąca je wysłali, a mojej ani słychu, ani widu. Mój dziadek się wkurzył dlaczego tak długo jej nie dostaję, a inne dziewczyny, które zdawały w tym samym dniu co ja już je mają. Pan organizator oznajmił, że odznaka została wysłana do Gałkowa, no dobra byłam na potędze skoku więc dziadek poszedł do p.Wandy, ale ona nie miałą czasu gadać więc wziął numer. Na drugi dzień zadzwonił .Wanda odrzekła, że ta odznaka nie przyszła od organizatora 🤔wirek: No więc z powrotem dzwoni dziadek do organizatora i go troszkę opierdzielił, że to za długo trwa. I takim sposobem z przeprosinami, że moja odznaka została zagubiona nie wiadomo jak, p. organizator na swój koszt wyrobił duplikat i przesłał na adres dziadków. Trwało to jak wspomniałam wcześniej ponad rok :zemdldl:
ash   Sukces jest koloru blond....
14 stycznia 2011 07:49
Dzwoniłam do organizatora, w tym wypadku również Gałkowo. Odznaki jeszcze nie przyszły. Gdzie zadzwonić? do PZJ?
Czy może ktoś się orientuje kiedy jest jakaś najbliższa brązowa w okolicach Wrocławia lub Oławy?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
25 stycznia 2011 21:11
Zduśka - jak będziesz miała info o możliwości startu na koniu z Aromeru, to pls daj znać.  :kwiatek:


daje znać - że trzeba jechać na swoim koniu  🙄 no i chyba muszę zrezygnować - bo ciągnąć kuca taki kawał to chyba mi się nie chce.

Tak też mi się wydawało, że trzeba jechać na swoim. Pojechałam w ndz oglądać przejazdy na odznakę, ale miało być od 9tej, a zaczęło się o 11tej.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
07 lutego 2011 20:13
a co w przypadku zgubienia protokołu?  można jechać jako pierwszy raz?
nie orientuje się ktoś, czy w woj. Małopolskim w maju będzie gdzieś organizowany egzamin na srebrną odznakę?
prawdopodobnie w Bolęcinie
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 lutego 2011 22:45
[quote author=vill_18 link=topic=62.msg868370#msg868370 date=1295892869]
Czy może ktoś się orientuje kiedy jest jakaś najbliższa brązowa w okolicach Wrocławia lub Oławy?
[/quote]

zobacz na stronie dzj.. ja w tym roku mam ambitny plan zrobic wkoncu srebro 😉
ha ha - zdaje się, że KJ Victor organizuje coś teraz 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 lutego 2011 23:09
lece pedze! 😂 😵
A masz pozwolenie wstępu na teren ośrodka?? Nie wiem jak oni sobie poradzą z tym fantem, tyle osób ma zakaz wstępu tam, że mogą mieć puchy na odznace...
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
28 lutego 2011 12:05
ktoś wie gdzie moge znaleźć kalendarz egzaminów w szarży bolęcin?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się