Kącik Ujeżdżenia

ewuś, tez kiedys zapomnieli dopisac mnie do listy i tez kiedys z powodu bledu sedziow musialam zaczynac 2 raz... strasznie to demotywujaco na mnie dziala szczerze mowiac, takze tym bardziej gratuluje udanego debiutu 🙂



Mi kiedyś podczas przejazdu zaczął sędzia dzwonić, ja zdziwiona o co chodzi bo na 100% dobrze jechałam, dobrze, że sędzina z boku kiwnęła mi żeby jechać dalej. Po przejeździe sędzia mnie przepraszał za pomyłkę. Całe szczęscie, że nie przerwałam przejazdu, bo miałam dobry wynik 🙂
Beattle no to się spotkamy, jadę to samo tylko w rundzie MŚ, bo to moja kategoria wiekowa  plus dodatkowo N6 i N7

To do zobaczenia na miejscu. 😉 Czy to prawda, że jeśli chciało się mieć boks w stajni, a nie w namiocie, trzeba było zaznaczyć? Rok temu tego nie zaznaczałam i miałam boks w stajni, a teraz słyszę inną wersję. Wiesz coś może?
Beattle nie mam pojęcia, ja zawsze wożę, mam bardzo blisko 🙂
rozwaliły mnie godziny startów pierwszy mam o 12.15, drugi o 17.10  😵
Haha mnie też, bo wracam w niedzielę w nocy, liczyłam na start koło 12-13, a tu zapowiada się 17-18...
czy ktos robil moze zdjecie teraz w Zbrosach? 😉 albo wie ktos czy ewentualnie bedzie gdzies jakas galeria? 🙂
Beattle raczej nie prawda, większość ludzi stała w namiotach, tylko Lewada stała w stajniach .. nie było wyboru. Ja byłam przekonana, że postawią mnie w stajni i za bardzo w derki się nie wyposażyłąm, dobrze że są koleżanki które biorą ze sobą milion derek na zawody 🙂

w każdym razie uważam zawody pod każdym względem za udane, orgaznizator dobrze opanował starty od 7 rano do 8 wieczorem 🙂

jeżeli ma ktoś zdjęcia z tych zawodów to ja tez jestem chętna  🙂
W takim razie w zeszłym roku miałam szczęście 😉
Ja również uważam zawody za udane, choć nagroda którą otrzymałam (ZR) przyprawiła mnie o mieszane uczucia. Mina pani z biura zawodów, gdy odebrawszy nagrodę zaczęłam nią potrząsać - bezcenna.  😂

I ja poproszę o zdjęcia, jeśli ktoś robił.  🙂
Baettle - a co to bylo, ze potrzasalas? 🙂
Mikroskrzynka na śrubokręty 😁  Myślałam, że może  będą w środku chociaż jakieś cukierki dla konia, ale byłam w błędzie.  😉
hahahah - nie ma to jak dostac cos przydatnego :P
Beattle, rotfl, powinnaś się dopisać do wątku o nieprzemyślanych i nietypowych nagrodach 😁
A zdjęcia jakieś masz?
Quanta, myślę, że dosyć zamieszania już w tym wątku narobiłam  😎 Ale nie jest źle, ta nagroda przynajmniej nie hałasuje i nie potrzebuje substytutu mleka z butelki ze smoczkiem  😁
Zdjęć nie mam, bo wolałam filmy 😉   Chyba, że ktoś z re-voltoviczów robił i się przyzna 🙂


A tak z innej beczki, wybiera się ktoś w tym tygodniu na Partynice na szkolenie do p. Kasi Milczarek?
To chyba wszyscy tacy filmowi 😉 ja tez wlasnie wolalam zeby mi film nakrecili wiec zdjecia ani jednego... 😉
a nagroda widze rzeczywiscie przednia  😂  moze nagrody sponsorowane przez producenta narzedzi  🤣
Tak sobie myślę teraz, że trzeba było celować w 3. miejsce, podobno były uwiązy, a tych nigdy za dużo! 😉
spoko, ja za 1 miejsce dostałam mega-skrzynkę, którą przejął od razu mój chłopak 😉 nagroda przydatna, a widzę że Beattle rozpuszczona jesteś w nagrodach 😉 , ja z dolnego śląska, wychowana jestem, pojedź na zawody na Partynice dostaniesz tylko badziewne floo choć byś CC wygrała
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
29 listopada 2010 22:06
Wergeel to my z małopolski jesteśmy rozpuszczeni 😁 moja mina gdy w zeszłym roku w Zbrosach dostałam kantar z uwiązem - bezcenna 😉 Ja przywykłam do luksusów, derek, czapraków, owijek itp. 😎

Beattle o, szkolenie z p.Milczarek? A to 'dowolne' było, że tak powiem? Czy jakoś wybierali, np. z kadry?
Wergeel, dostałam kiedyś w Gostarze barana tak więc owszem, jestem rozpuszczona 😎

Strucelka, mi do kadry jeszcze daleko 😁  Było ogłoszenie na stronie AKU Thomson, wystarczyło się zgłosić 🙂  Mam tylko nadzieję, że warunki drogowe pozwolą mi tam dotrzeć, szkoda by było...
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
30 listopada 2010 08:03
wybiera się ktoś w tym tygodniu na Partynice na szkolenie do p. Kasi Milczarek?

ja bardzo chętnie poczytam sprawozdanie ze szkolenia
Jesli uda mi sie dotrzec to z pewnoscia cos napisze . W tej chwili sytuacja na drogach mnie przeraza  🤔
http://www.clipmyhorse.de/live/channel/2/

konferencja z Paulem S., Rathem, jego ojcem i Ann K. Linsenhoff

up😉

ktoś chciał galerię z halówek w zbrosławicach:
http://swiatkoni.pl/gallery-photos/881.html


nie "up" tylko edytuj post. to wystarcza, żeby odświeżyć wątek.
c.
Znalazłam już wcześniej 🙂 

Oddałam komuś swoje miejsce na konsultacjach z p. Kasią Milczarek - może to ktoś z re-voltowiczów był tym szczęściarzem? 🙂  Uważam, że podjęłam bardzo dobrą decyzję, pogoda wczoraj po południu była przerażająca i nie wybaczyłabym sobie, gdyby coś się stało z koniem. Mam nadzieję, że będę miała jeszcze raz taką okazję.  🙂
dzieki wielkie za linka z galeria! ^^
szkolenie z Panią Milczarek nie odbyło się bo Pani Kasia nie dojechała
Sa gdzies tez wyniki ze zbrosow?
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
02 grudnia 2010 19:20
Anka, na voltahorse na głównej są 😉
Anka, na voltahorse na głównej są 😉


A Ok. Tam praktycznie nie zagladam.
http://www.clipmyhorse.de/en/live/channel/1/
Randon na żywo, właśnie jedzie  😉
Mam wrażenie, że nie był to dobry przejazd ... :>
caroline   siwek złotogrzywek :)
02 grudnia 2010 21:22
[quote author=TA-KI link=topic=11.msg794193#msg794193 date=1291322456]
http://www.clipmyhorse.de/en/live/channel/1/
Randon na żywo, właśnie jedzie  😉
[/quote]
o godz.  22:30😲0 - Soldi,Ester Harmonia

- kolejny polski akcent w konkursie 😉

ktos się przyjrzał sędziom? 😉
dobrze mi się kojarzy, ze tego pana w granatowej marynarce skądś znamy? 😉
mtl   I M Equestrian
02 grudnia 2010 21:27
czyli nie jest ze mną coś nie teges, tylko dobrze kojarzą mi się oba fakty!  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się