Kącik Ujeżdżenia

Nawet dwoch panow!! Jak wam sie podobala Harmonia?
caroline   siwek złotogrzywek :)
02 grudnia 2010 22:10
Harmonia - fajnie, ale jeździec jej nie pomagał, moim zdaniem... 😉


edit
Randon na dekoracji 😀
Pierwszy w tym konkursie szedł fryz i fajnie wyglądał jak robił zmiany co fule czy pasaż, taki w sumie słodziak  😍
caroline   siwek złotogrzywek :)
02 grudnia 2010 22:27
ten fryz czesto bywa w Polsce - Marc Peter Spahn często go przywozi razem z Michałem i Randonem 😉

a Randek trzeci 😅 Ulla Salzgeber druga 🙂
(dobrze usłyszałam, nie popierniczyłam?? :oczy2🙂
vissenna   Turecki niewolnik
05 grudnia 2010 10:34
Właśnie na YT pojawiło się nagranie z kuru na WEG Rapcewicza.

Szkoda strasznie końcówki, Randon chyba się trochę spalił...
zawody ujeżdżeniowe w Aromerze 18.12 zostały odwołane? -przemianowane na zawody skokowe? Ktoś orientuje się w sytuacji ?
Precelek niestety na to wygląda, że zamiast ujeżdżeniowych będą skokowe 🙁
szkoda, bo i tak ujeżdżeniowych nie robią dużo  🙁
no właśnie szkoda, bo skokówki są też w kuźni organizowane, a treningowe parkury tez w sielance, więc ogólnie jest więcej zawodów. A halowe ujeżdżeniówki jak do tej pory jedne były 🙁
Patrzcie, co znalazłam na Świecie Koni:

http://www.swiatkoni.pl/news-display/2650.html

Klinika z Anky van Grunsven w Kuźni Nowowiejskiej 10/11 marca 🙂
bostonka, było już pisane o tym.
info sprzed chwilki- w sprawie zawodów w Aromerze 18.12.
"Na potrzeby kursu szkoleniowego Temida musieliśmy zmienić zawody ujeżdżeniowe zaplanowane na 18.12 na zawody skokowe.
Po naszym rozeznaniu, chętnych na zawody ujeżdżeniowe było na tyle mało, że nie opłacało sie je robić. ALE jeżeli okaże si...ę, że jednak jest na nie zapotrzebowanie i dużo chętnych to zrobimy je w niedziele 19.12." (info z facebooka)
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
07 grudnia 2010 21:54
Tylko w tej chwili to już pewnie towarzyskie będą. Czyli lipa.
Koniczka niekoniecznie 😉 myślę że umieszczą to info na stronie głównej Aromeru i nie pozostaje nic innego jak na szybkości wysłać zgłoszenie  😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
07 grudnia 2010 21:56
Precelek, żeby zawody były zawodami regionalnymi to muszą zostać zatwierdzone przez WMZJ. Termin na wysłanie porpozycji do zatwierdzenia to z tego co pamiętam minimum 14dni od terminu zawodów. Czyli po ptokach.
na towarzyskie nie chce mi się jechać szczerze mówiąc. Średnio widzę tego sens w naszym przypadku.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
07 grudnia 2010 21:58
Dobrze pamiętałam: (ze strony WMZJ)
Zasady Zatwierdzania Propozycji

Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem WMZJ propozycje powinny być przysyłane do zatwierdzenia 30 dni przed terminem rozegrania zawodów. Od 16. czerwca 2008 propozycje, które nie zostaną przedstawione do zatwierdzenia co najmniej 14 dni przed imprezą NIE BĘDĄ uznawane. (komunikat z dnia 21.05.2008)

Koniczka one nie zostały oficjalnie odwołane, figurują w kalendarzu więc są szanse🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
07 grudnia 2010 22:03
Precelek, przeczytaj kochana co napisałam. Propozycje do zawodów muszę być przesłane do zatwierdzenia najpóźniej 14dni przed terminem zawodów. To, że zawody są w kalendarzu nie jest równoznaczne z przesłaniem propozycji! Przecież nikt na początku roku, kiedy jest układany kalendarz, nie daje propozycji na zawody na cały rok! Także o ile Aromer jakoś nie zachachmęci z WMZJ to nie widzę szansy, żeby te zawody odbyły się w innej formule niż towarzyska.
Koniczka szkoda  🙁
Koniczka, Aromer jeszcze chyba nigdy nie dał propozycji zawodów regionalnych 14 dni przed. A jeśli, to rzadko.
Wątpię, czy są faktycznie zatwierdzane.

Proponuję dopisać się do listy chętnych, myślę, że zrobią regionalki 😉
dopisać się nie zaszkodzi (wrzucili info na aromer.pl)
🏇
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
07 grudnia 2010 22:23
croopie, na stronę mogą wrzucić dopiero po zatwierdzeniu propozycji (zdarzało im się dawać przed, ale z adnotacją, że nie zatwierdzone jeszcze). Jeśli by nie były zatwierdzane to byłyby tylko zawodami towarzyskimi i nie liczyły się do żadnych klas sportowych i licencji. Może uda się im namówić jeszcze WMZJ na zatwierdzenie propozycji tak późno, ale ja bym na to nie liczyła.
Koniczka, wybierasz się ?
info sprzed chwilki- w sprawie zawodów w Aromerze 18.12.
"Na potrzeby kursu szkoleniowego Temida musieliśmy zmienić zawody ujeżdżeniowe zaplanowane na 18.12 na zawody skokowe.
Po naszym rozeznaniu, chętnych na zawody ujeżdżeniowe było na tyle mało, że nie opłacało sie je robić. ALE jeżeli okaże si...ę, że jednak jest na nie zapotrzebowanie i dużo chętnych to zrobimy je w niedziele 19.12." (info z facebooka)


spadłam z krzesła 😲 to teraz nawet takie rzeczy się znajduje na facebooku? (przeraża mnie trochę zasięg tego portalu, z drugiej strony fajnie, że można szybko info od źródła dostać..)

a przetrwał pomysł podwójnych ujeżdżeniowo-skokowych regionalek w Aro , to był taki termin w okolicy świąt?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
07 grudnia 2010 22:56
croopie, na towarzyskie? Nie. W sumie chyba jak jakimś cudem zrobią regionalki to też nie, bo wkurza mnie takie traktowanie zawodników, a wyniki do klasy sportowej mam już zrobione.

disco, o tychże właśnie zawodach mówimy. Zamiast ujeżdzeniowo-skokowych Aromer zaproponował skokowo-skokowe.
Koniczka o, zakręciłam się. Szkoda, bo się wybieraliśmy. A z ciekawości, czemu jesteś na 'nie' dla towarzyskich ujeżdżeniówek?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
08 grudnia 2010 09:01
Bo po coś opłacam te wszystkie haracze dla WMZJ 😉 No i wyjazd na takie zawody to praktycznie taki sam koszt jak wyjazd na regionalki. Jak już mam wyskakiwać z takiej kasy to niech to będą zawody oficjalne 😉
croopie, na towarzyskie? Nie. W sumie chyba jak jakimś cudem zrobią regionalki to też nie, bo wkurza mnie takie traktowanie zawodników, a wyniki do klasy sportowej mam już zrobione.


no tak, z klasą sportową już się przecież nie jeździ towarzyskich  😎

Wiesz, rozumiem cię, bo ja również po coś płacę do PZJ, chociaż zawodów ogólnopolskich nie ma tak dużo. Gdyby w tym samym czasie odbywały się ZOO i ZT, a koszta byłyby porównywalne, wybrałabym ZOO. Ale, że nie ma za bardzo wyboru... to się lubi co się ma 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
08 grudnia 2010 09:35
croopie, nigdy nie jeździłam na towarzyskie ujeżdżeniówki, więc z tą klasą sportową trafiłaś jak kulą w płot 😎 I pozwolisz, że sama będę decydować na co chcę wydawać pieniądze, a na co moim zdaniem nie warto.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się