sklepy internetowe

Anderia   Całe życie gniade
11 grudnia 2010 09:32
Ode mnie + dla oksera. Zamówiłam rzeczy w zeszły piątek, wczoraj już byly u mnie. No i pani poinformowała mnie mailem, że może się trochę przedłużyć, bo nie mieli mojego rozmiaru derki. Tak więc polecam 😉
Duży plus dla animalia.pl, kontakt rewelacja, jeśli zamówienie będzie opóźnione to zawsze pojawia się informacja, także  👍
Ogromny + dla Pasi-konika 🙂😉 Siodełko przyszło do mnie zaskakująco szybko 🙂 Z resztą nie pierwszy raz miałam taką niespodziankę zamawiając rzeczy w tym sklepie 😉
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
11 grudnia 2010 21:27
mega plus dla mksklep.pl
Niestety minus dla stajnia.pl
Sytuacja miała miejsce już jakiś czas temu ale nikomu nie życzę dlatego wolę ostrzec.
Czapraki dla naszych koni na zawody zamówiłam i opłaciłam dużo wcześniej (kilka tygodni)
Mimo moich konkretnych próśb dotarły ledwo przed samymi zawodami wykonane zupełnie inaczej niż w zamówieniu.
Niewłaściwy kolor, przepuszczone nitki, haft wykonany brzydko, przybrudzone!
Niestety brak jakiejkolwiek odpowiedzi na moje reklamacje!

W razie wątpliwości jestem w stanie udostępnić korespondencję ze sklepem.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
13 grudnia 2010 16:37
lemon ten sklep nigdy nie cieszył się dobrą opinią 😉
Edytka niestety przekonałam się na własnej skórze. Może chociaż inni będą ostrożni.
lemon czy mozesz mi na pw wyslac dane osobowe wlasciciela? bo mhm coraz mocniej zaczynam wierzyc, ze ta maniane odstawia moja "byla" kolezanka z LO
niestety zawsze znajda sie jakies "ofiary" takich sklepow, mysle, ze gdyby ktos w koncu nie odpuscil i podal sklep do sadu to by choc w czesci to kozaczenie sie skonczylo
Karla poleciało pw 🙂
Przepraszam,że pytam o jakim sklepie stajnia jest mowa.Jeśli można to proszę o informacje .
sklep  stajnia.pl
lub użytkownik allegro -  stajnia_pl
Dziękuję za informacje.
A ja ostrzegam przed sklepem - http://kingsland.pl/ zamowienie złozone kasa wysłana a tu okazuje sie ze firma nie istnieje.Pani do ktorej sie dodzwoniłam miała wysłac mi nr do włascicielki nr nie otrzymałam, normalnie szopka jakas.Nie obchodzi mnie kasa bo duzo jej nie było ale łeb mi marzł przez tydzien i napewno tak tego nie zostawie  😤
ash   Sukces jest koloru blond....
14 grudnia 2010 12:46
fasolkabolka czyli jednak tak jak mówiłam!
Tak ale na stronie nie ma zadnego info. ze sklep juz nie istnieje...  wygladało na to ze funkcjonuje normalnie wiec złozyłam zamowienie a tu takie coś.Zaraz chyba wyjde z siebie z tej całej złości  😤
ash   Sukces jest koloru blond....
14 grudnia 2010 12:52
Jakiś czas temu była mowa o tym, że Lancelot się "zwija".
Niestety myląca strona nadal działa!
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
15 grudnia 2010 08:18
+ GNL jest w porządku. Zadzwonili do mnie, ze nie mają czegoś, co zamówiłam i uzgodniliśmy, na co to podmienić, a różnicę w cenie przelali mi na konto
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
15 grudnia 2010 08:34
zaległe plusy dla kegle i galopady
Kastorkowa   Szałas na hałas
15 grudnia 2010 15:51
Wielki [glow=red,2,300]plus[/glow]dla sklepu ostroga.pl
szybka wysyłka i miły kontakt
Zdecydowanie nie polecam sklepu equiversum.pl

Kupowałam tam pierwszy i ostatni raz!

Długo czekałam na wysyłkę - pomimo informacji, że paczkę wyślą po otrzymaniu przelewu (chyba różnie rozumiemy to określenie).
Do tego są problemy z firmą kurierską, którą wysyłają paczki (Siódemka).

Mam nadzieję, że w końcu dotrze do mnie to, co zamawiałam...
mils   ig: milen.ju
15 grudnia 2010 21:10
Ja jestem bardzo niezadowolona ze sklepu http://sprzetjezdziecki.com/. Zamówiłam termobuty, wybrałam rozmiar, po czym dowiaduję się, że nie mają akurat na stanie i dostawa będzie za 2 tyg. Nie było o tym żadnej informacji, a termobuty są mi bardzo potrzebne (były na zeszły weekend). 😤 Gdybym wiedziała, że będę musiała tyle czekać kupiłabym gdzie indziej... :/
wielki plus dla amigo i gnl
+ dla bergo. Kontakt taki se ale wysyłka super ;]
najwiekszy plus na swiecie dla dobry kon z Wrocka- wszystko co chcialam sciagneli, kontakt super, do tego rabat, co przy cenach jakie maja jest zdeklasowaniem konkurencji🙂
juz szykuje nastepne zamowienie 😜
mils   ig: milen.ju
20 grudnia 2010 15:40
Gigantyczny + dla Pasi-konika! 🙂 Zamówiła dzisiaj u nich rzeczy i wybrałam przesyłkę gratisową przez Pocztę Polską, a oni do mnie przed chwilą zadzwonili, ze nadadzą mi ją kurierem, również za darmo, żebym miała szybciej! 😅 w dodatku świetny kontakt i nawet nie wykazywali zniecierpliwienia podczas rozmowy ze mną i moją mamą. 😁 Jestem bardzo zadowolona. 🙂
Ode mnie duży plus dla sklepu Animalia. Paczka dotarła dużo szybciej, niż się spodziewałam. Zamawiałam artykuły, które w informacji o dostępności miały wpisane 12-16 dni, tymczasem nie minął nawet tydzień od złożenia zamówienia i paczka była u mnie. Poza tym sklep precyzyjnie informuje o postępach w realizacji zamówienia i dniu dostawy.
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
20 grudnia 2010 23:07
Dołączam olbrzymiego plusa dla www.dobry-kon.pl super kontakt, atrakcyjne ceny w dodatku rabaty!!! i ściągają wszystko o czym człowiek tylko zamarzy  😜
chyba nie mam ochoty robić zakupów nigdzie indziej 🙂
asds   Life goes on...
21 grudnia 2010 11:24
ja również polecam dobry-kon.pl - rewelacyjna obsługa !
Powiedzcie mi jak to jest z zmiana zamówienia , w sensie zamówiłam nie ten rozmiar butów ale jeszcze nie zapłaciłam i co teraz?? Wysłałam maila z prośbą o zmianę rozmiaru , mam nadzieje ze uwzględnią .
EDIT: literówka
+  dla oksera - dla kuriera Moja paczka trafiła do osoby która mieszka na podobnej ulicy. Paczka była opłacana i warta prawie 550zł ! Szczęście ze pani była uczciwa i zadzwoniła. Jestem w szoku jak KURIER mógł popełnić taki błąd. Moja ulica od tamtej nie różniła sie tak strasznie.  😵 Musiałam jechać z jednego końca miasta zeby odebrać paczkę ! 🤔
a + jako ze dość szybko zostało zrealizowane moje zamówienie.

edit.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się