Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Gillian możesz jaśniej?
co takiego złego zrobiłyśmy?
To może OJ Włosań ?  😀


Wygląda zachęcająco. Dopisuje do stajni które będę odwiedzać 😉 Może ktoś tam trzyma konia i może coś bliżej powiedzieć ?  😉
caroline   siwek złotogrzywek :)
23 grudnia 2010 00:48
gajkaa i luckygirlx3 - to jest pierwsze i ostatnie ostrzeżenie jakie otrzymujecie. za następne komentarze będące osobistymi przytykami do innego użytkownika lub kontynuowanie tej dyskusji, zarobicie wypowiedź moderowaną lub uciszenie.
o stajni się już wypowiedziałyście, dziękujemy za informacje.
Od lutego przenoszę swojego kuca do Krakowa.
Szukam pensjonatu w którym będzie zapewnione:
-czysty boks (codziennie sprzątanie i dościelanie)
-duże padoki a w lecie pastwiska na których koń będzie spędzał czas od rana do wieczora.
-fachową i godną zaufania obsługę
-ujeżdżalnie (mile widziana hala)

Mieszkam w Krakowie na Małym Płaszowie i szukam czegoś mniej więcej w odległości do 20 km.


Bodzanów
Cariotka   płomienna pasja
23 grudnia 2010 08:20
Krakuszowice🙂





Z życzeniami pogodnych i zdrowych Świąt od całej ludzkiej i zwierzowej ekipy bodzanowskiej 🙂
Enii . Ja tam trzymam konia. ; ). Co byś chciała wiedzieć to pisz . ; ))).
Serdecznie zapraszam ; ). 🙂 🙂
Cariotka   płomienna pasja
23 grudnia 2010 12:43
Ale Enii pytała się o Włosań a nie o Grodkowice🙂
aaa <lol2> nie przeczytałam całego xD
[quote author=Enii link=topic=196.msg819274#msg819274 date=1293040115]
Od lutego przenoszę swojego kuca do Krakowa.
Szukam pensjonatu w którym będzie zapewnione:
-czysty boks (codziennie sprzątanie i dościelanie)
-duże padoki a w lecie pastwiska na których koń będzie spędzał czas od rana do wieczora.
-fachową i godną zaufania obsługę
-ujeżdżalnie (mile widziana hala)

Mieszkam w Krakowie na Małym Płaszowie i szukam czegoś mniej więcej w odległości do 20 km.


Bodzanów

[/quote]

coprawda nie za blisko, ale warto 😀 : Targowisko!!! (a raczej lezkowice juz)  🤣 pastwiska gigantyczne, super opieka, super atmosfera, wszytsko super 🙂 stoje tam od 1 kwietnia i jeszcze niczego nie znalazlam czego moglabym sie uczepic 😀 dlatego drugiego konia tez tam wstawiam 🙂 BARDZO polecam te stajnie  😀
tak w Trg. fajnie ; )))
Gillian   four letter word
23 grudnia 2010 16:42
gajko, to jest polskie forum więc proszę - pisz po POLSKU!

Targowisko super, to fakt ale cenowo chyba wypada mniej fajnie 🙁
poziomka7   Prawda leży pośrodku
23 grudnia 2010 16:45
Enii zapraszamy do naszego pensjonatu w Wiatowicach ( prywatny pensjonat na 3 konie ) 🙂
gajko, to jest polskie forum więc proszę - pisz po POLSKU!

Targowisko super, to fakt ale cenowo chyba wypada mniej fajnie 🙁


no niestety, troche kasy trzeba wylozyc, ale taka cena za TAKI standart to naprawde nieduzo. duza suma ogolnie, ale jak na taki obiekt to nieduzo 😉 (kurcze, czy ktos zrozumial co mam na mysli?) no po prostu nie ma do czego sie przyczepic (przynajmniej ja nic narazie nie znalazlam), mamy stajnie zrobiona z glowa, z dbaloscia o dobro koni!, porzadnie a nie z byle jakich materialow, pastwiska wielkie, gigantyczna hale z boskim podlozem, lustrami i ogrzewaniem oraz naglosieniem, siano owies i slome z pewnego zrodla bo szef sam zapiernicza na polach 😉 , super zaplecze socjalne, bardzo przyjemna atmosfera, super opieka!, narazie jest awaryjny lonzownik na zewnatrz, powstanie jeszcze zewnetrzna ujezdzalnia i karuzela na pewno.
wiec jak sobie porownam, ze w botoji placilam 850 zl za TAK KIJOWE warunki i wieczne nerwy, a w Targowisku place 950 oplata za boks+90pastwiska i wiem ze kon jest szczeliswy i bezpieczny i ide do stajni z usmiechem na ustach no to jednak wole popracowac troche wiecej i dolozyc do tej super stajni. rozumiem jednak, ze nie kazdy ma taka mozliwosc. ale Ci co maja niech korzytsaja  🏇

tak przy okazji: bylam ostatnio w stajni w niepolomicach. i jestem przerazona, boze tam jest okropnie  😲 ten korytarz i te boksy  😲 jakbym byla koniem to ucieklabym stamtad  🙄
Katja, a nie obawiasz się ponownej powodzi?
Miło i dobrze czytać o znakomitych warunkach i staraniach Szefa,
jednak - zalało jak diabli!
Chyba bym przy każdym deszczu panikowała mając tam konia.
Gillian   four letter word
23 grudnia 2010 17:07
muszę koniecznie zobaczyć jak się dalej Targowisko rozkręciło, więc jak następnym razem mnie wywieje do Kraka to melduję się z wizytą!
(może przy okazji uda mi się tym razem wjechać drogą, a nie zaparkować na łące, iść przez krzaki i skakać przez rów  🏇 nie ma to jak być spostrzegawczym i skręcić PRZED stacją a nie ZA  😜 )
Hm Miałam na myśli Targowisko jak wiecie ; ).
Moja znajoma tam trzyma konie. ; ) .Jest zadowolona. ; ).
Jest naprawdę miło ; ).
hmm a co do tej powodzi to obiło mi się o uszy, że jest tam zapewnione już wszystko i nie ma się czym martwić. ; )
Jak cenowo bo nawet nie wiem. kto wie.? 950 to cena za co konkretnie.?
Bischa   TAFC Polska :)
23 grudnia 2010 18:23
A możesz po polsku pisać? Już któraś dziewczyna prosiła.
tania, juz wiele razy bylo mowione, ze tu nie chodzilo o zwykla powodz, bo na to bylismy przygotowani, tylko BARDZO MADRZY LUDZIE (  🙄 ) puscili wode z tamy z dobczyc bez ostrzezenia. a to jednak roznica. zreszta dokladnie bylo to jz nieraz omawiane ,ja nie chce wracac do tamtych wspomnien, jak Ci sie chce wygrzebywac stare historie to poszukaj w tym watku informacjii konkretnych, podawalam. ja tylko jestem bezgranicznie wdzieczna Szefom, Kasi , rodzinie szefow, calej zalodze i strazakom za to co wtedy zrobili  🙇

Odwiedziny mile widziane 🙂 dawajcie wczesniej znac, fajnie byloby sie spiknac  😀

cena jest 950 za stajnie na super poziomie (jasne, duze boksy z duzymi oknami, codziennie czyszczone, bezpieczna stajnia dla ludzi i koni, szeroki korztarz w stajni -wg mnie bardzo wazna rzecz, 2 myjki, 3 czyszczalnie/przygotowalnie, ogrzewana siodlarnia z zamykanymi szafkami, zaplecze socjalne ogrzewane rzecz jasna, cieple czyste zadbane lazienki, prysznice z ciepla woda, szatnia tez oczywiscie ogrzwana i szafeczki tez zamykane, kominek, hala z boskim podlozem jak juz pisalam, gigantyczna, jasna, zadbana,ogrzewana, sa zraszacze, suuuper opieka, karmienie wg zyczen wlasciciela konia, sloma, siano i owies wlasnej produkcji- w sensie szefa,  atmosfera tez jest bardzo dobra i mam nadzeije, ze tak zostanie. )

90zl pastwiska (gigantyczne, w lecie konie caly czas na trawie, a nie jakis suchych korzonkach, sprawdzane codziennie pastwiska czy wszystko z nimi ok, konie padokowane 'z glowa' a nie 'robta co chceta', w lecie konie dostaja wode na pastwiska, w zimie maja sianko)
20zl podawanie witamin


ja kocham normalnie te stajnie za jej caloksztalt  😍
DO MODERATOROW : nie edytuje, specjalnie pisze drugiego posta, bo jak chcialam pierwszego posta w takiej postaci wkleic to mi go ucinalo. wiec mam nadzeije, ze zostanie to wybaczone.

druga czesc mojej wypowiedzi:

chcialam jeszcze napisac, ze tak jak pisalam juz gdzies tam wyzej, mamy prowizoryczny lonzownik, nawet oswietlany 😀, w planach zewenetrzna ujezdzalnia i karuzela oraz solarium.

gajka jakiego konia z Targowiska znasz?
Enii zapraszamy do naszego pensjonatu w Wiatowicach ( prywatny pensjonat na 3 konie ) 🙂


Wiatowice troszkę daleko ode mnie. Dziękuję za odpowiedzi.  :kwiatek: W nowym roku ruszam oglądać niektóre stajnie i wybierzemy coś dla kucyka.  🙂
Cariotka   płomienna pasja
23 grudnia 2010 18:59
Enii życzę powodzonka🙂 To niestety jak Wiatowice za daleko to Krakuszowice też🙂
Enii skoro pracujesz w zabierzowie to rzutem beretem masz do Kobylan u Ingi i do tzw "górnej" rząski
w obu tych stajniach są duze pastwiska 🙂
Tylko chyba w żadnej z tych stajni nie ma wolnych miejsc.
Do Kajta :

Tam stoją konie takiej Agnieszki może kojarzysz. ?
Ma konie : Jurax, Cornell, Luke Appleton, Chichago i nie pamiętam kogo tam jeszcze ma.
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
23 grudnia 2010 19:11
"mam tsy latka, tsy i pol..."
"mam tsy latka, tsy i pol..."


Wtf?!
Do Kajta :

Tam stoją konie takiej Agnieszki może kojarzysz. ?
Ma konie : Jurax, Cornell, Luke Appleton, Chichago i nie pamiętam kogo tam jeszcze ma.


'takiej'  niezle okreslenie.. wiem, o ktora Ci chodzi. ale to nie sa jej konie.
A czyje.? tzn ona na nich jeździ, ale ona jest Bardzo miła i sympatyczna. ; ).
W sumie to konie Andrzeja
Cariotka   płomienna pasja
23 grudnia 2010 19:44
haha padłam 😵 Właśnie dlatego moi drodzy re voltowicze nie postawiłabym konia w Grodkowicach🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się