Stajnie w Warszawie i okolicach

Lanka_Cathar   Farewell to the King...
03 stycznia 2011 19:27
To w Venie bodajże 900 zł z halą z zarąbistym podłożem, zielonymi padokami, kompletem przeszkód i karuzelą.
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
03 stycznia 2011 19:29
kodusiowata wiem wiem, że u Was komplet 😉 Bardzo ciekawa jestem czy halowe plany wypalą 🙂 Oby oby!
nightmare, katalog stajni szukaj sobie. I tak nie znajdziesz nic w Warszawie.
http://re-volta.pl/stajnie/
Cedryk
No więc własnie. Z tego co czytam masz tam dużo gorzej niż my w Zielonkach, a za miesiąc mamy 850. Full wypas, tylko hali do szczęścia brak. Ale tak to wszystko jest, i miła atmosfera 😉

Nie jest tak najgorzej, atmosfera raczej też miła, poza tymi drobnymi prośbami ( nie mylić z nakazami bądź jakimikolwiek roszczeniami  😉) do właściciela.


Cedryk, za tą cenę ja oczekuję czystych boksów,  myjki z ciepłą wodą, lonżownika, hali z dobrym podlożem-kompletem przeszkód, bezpiecznych padoków. Za tą cenę to wszystko można zapewnić

Ruffian gdzie jest ta stajnia ???!!!
Ja też tego oczekuję, ale niestety nie dostaję  😕


przypominałam już o edytowaniu postów. teraz znaczek nad awatarem ci będzie przypominał 🤦
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] brak edycji postów
kodusiowata wiem wiem, że u Was komplet 😉 Bardzo ciekawa jestem czy halowe plany wypalą 🙂 Oby oby!


Ja uważam, że w Zielonkach pilniejszą potrzebą jest odwodnienie padoków. Tego nie można nawet nazwać błotem. Są to jeziora z bagnistym zasycającym dnem. 
szafirowa, liderówka przecież nie ma hali... a tymbardziej z piaskiem kwarcowym 😉

nightmare, stajnia na siekierkach kosztuje bodajże 1000 i chyba ma dość dobre opinie.

croopie, i musisz kilometr albo 1.5 dojść 😉 plus padoki w aro to żart 😉 plus aktualne oświetlenie lustrzanki zabija jak za kwotę, którą aktualnie płacicie za pensjonat 😉
kujka   new better life mode: on
03 stycznia 2011 19:42
Anaa, no jak, jest namiotowa w Liderowce o ile mam aktualne informacje...
Cedryk, gdzie takaa jest to niewiem :p(chociaż mogę polecić Iskierkę za Piasecznem)
wiem tylko że przy takiej cenie pensjonatu te rzeczy są podstawą. Sama szukam stajni, działki do kupienia i przy stajni na 30 koni, hali, lonżowniku, karuzeli i padokach planuję 800-1000zł maksymalnie Wiadomo, że cena może się zmienić jeśli pojawi się np. 2 hala.
Bischa   TAFC Polska :)
03 stycznia 2011 19:50
Cedryk edycja 😉
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
03 stycznia 2011 19:55
Anaa, of kors ze ma. i z tego co sie orientuje karuzele rowniez. celinow ma kwarc i geowloknine.
Anaa, nie podobają ci się nasze halloweenowe lampiony ?? 😁

A akurat z przejściem tego kawałeczka nie jest tak źle, idę 7-10 minut, a spcerkiem 12 😉 Natomiast z padokami nauczyliśmy sie sobie radzić, po swojemu i na własną rękę 🙂

Ja nie narzekam, na chwilę obecną niczego mi nie brakuje 🙂
kujka, szafirowa ooo nie wiedziałam... szoczek 🙂 dawno tam nie byłam, może czas się przejechać 😉
croopie ja kilka razy tam szłam i nie lubiłam tego 😉 ale najważniejsze, że Ty jesteś zadowolona. Ja swego czasu też byłam 🙂
Cedryk, gdzie takaa jest to niewiem :p(chociaż mogę polecić Iskierkę za Piasecznem)
wiem tylko że przy takiej cenie pensjonatu te rzeczy są podstawą. Sama szukam stajni, działki do kupienia i przy stajni na 30 koni, hali, lonżowniku, karuzeli i padokach planuję 800-1000zł maksymalnie Wiadomo, że cena może się zmienić jeśli pojawi się np. 2 hala.

Ruffian jak już postawisz to proszę daj mi znać, może będę twoją pierwszą klientką o ile lokalizacja nam się pokryje  😀
Anaa, to jeszcze zależy z kim się idzie i jak 😉
cieciorka   kocioł bałkański
03 stycznia 2011 20:04
Anaa, hala stoi ponad rok już, ale ta "karuzela" to kryty lonżownik 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
03 stycznia 2011 20:34
croopie, wszystko zależy od priorytetów. Ja bym konia za karę nie wstawiła do Aromeru.
Dla mnie Liderówka to jeszcze lepsza wersja mojej obecnej stajni i jak już będę "bogata" to pewnie tam się przeniosę kieeeeedyś 🙂
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
03 stycznia 2011 20:59
cieciorka, lonzownik lonzownikiem,ale jak bylam w wakacje to budowali karuzele... czy mi sie przywidzialo?
ja tam, tak jak croopie jest zadowolona  🙂

wszystko jest kwestią dogadania i właśnie ustalenia priorytetów.
mój koń chodzi na padok codziennie, na sześć godzin, jeśli będę miała życzenie, będzie chodził dłużej. Akurat ta stajnia w której stoję ma dobrą wentylacje, koń jest nakarmiony, padokowany, szczęśliwy no i na dodatek ma dobre podłoże na hali, nie widzę więc gdzie go krzywdzę  😉


nie ma niestety stajni idealnych, każda ma kupę wad, a im bardziej wymagający pensjonariusz, tym wybór się zawęża. Wielka szkoda, że w Warszawie jest tak naprawdę nieduży wybór fajnych ośrodków z halą 🙁
cieciorka   kocioł bałkański
03 stycznia 2011 21:14
nie wiem, może masz racje 🙂
myślałam, że piszesz o lonżowniku- całkiem przyzwoitym swoją drogą. ja od dawna w liderówce nie byłam, więc jak widać mam przestarzałe informacje 🤣

Dla mnie dużym plusem liderówki jest większa ilość łąk i konie chodzą przed i po obiedzie, a nie jak w liderze, tylko przed.
w liderówce jest hala namiotowa, jest też kryty lonżownik i jest karuzela
a jak z wentylacją aktualnie? coś się poprawiło?
cieciorka   kocioł bałkański
03 stycznia 2011 21:54
brak danych- sama chętnie bym się dowiedziała.
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
03 stycznia 2011 22:07
Ruffian, o, dziekuje za info - znaczy nie mam prywidzen 🙂
Dziewczyny dla czego tak tanio w Liderowce? 900zl?
Jakie sa minusy? Konie padokowane stadem? Wypuszczanie platne dodatkowo? Derki itd tez?
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
03 stycznia 2011 22:31
Jakie sa minusy? Konie padokowane stadem?

a to jest minus???? padokow maja od groma i ciut, wiec pewnie padokowane jak mania woli.
Arimona, nie mów, że tanio, bo będzie podwyżka! W Liderze też niby tanio było, bo do jesieni 750zł co na stajnię z halą, padokami i super opieką jest niewiele. Teraz jest 800 i uważam to za cenę adekwatną 🙂
No dla mnie to akurat mogło to by być minusem, bo moje konie zawsze chodziły albo we dwójkę samy albo ew. z bardzo niedużym stadem. (zeby max 5-6 sztuk razem, długo obserwowane czy sie dogadają).
A dla osób które maja punkcik na temat kontuzji to padokowanie razem z innymi końmi w ogolę nie wchodzi w rachunek.
N.p. tak jak na brodnie w życiu bym puściła swoje konie z takim stadem.
Ale dalej mnie zastanawia dla czego tak tanio? A karuzelowanie i dodatkowa opieka tez wchodzi w cenę?
Hala jest tak, bo juz sie pogubilam? Czy dalej trzeba chodzić do Lidera gdzie jest blaszak (nieduży?)?


Arimona, na Bródnie spokojnie dało się/da pewnie nadal padokować konia oddzielnie, albo z drugim koniem. Trzeba tylko było się ładnie dogadać  😉
Arimona, i w Liderze i w Liderówce konie wychodzą w małych stadkach na padoki. Mój np. chodzi tylko z dwoma innymi, z którymi stoi w sąsiadujących boksach. I konie są wyprowadzane na padoki na uwiązach, bez akcji typu otwieramy boksy i lecieeeć 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się