Facebook -czy ktoś korzysta?

buyaka, z tego co pamiętam to musisz wejść w indywidualne ustawienia swojego profilu i tam możesz zobaczyć jak wygląda Twój profil u kogoś  🙂
faktycznie 🙂

trzeba wejść w konfiguracje prywatności, następnie w zmianę ustawień i kliknąć na 'widok mojego profilu' - tam będzie można wpisać imię znajomego i zobaczyć, co on może dojrzeć na naszym profilu 😉

to tak na przyszłość, jakby ktoś szukał  😉
Pytanie do tych co graja w Farmville: są w tej grze jakies ustawienia czy coś w tym stylu? bo mi nie wyświetla w ilu % cos jest dojrzałe
wiorek, a jak najedziesz myszką na 'coś', to Ci się nie wyświetli? bez klikania, na pewno na zwierzątkach działa, a roślinki nie wiem- nie mam posadzonych. 😉


i czy wam, ze starym profilem się wyświetliła informacja, że niedługo przejdziemy do nowego,ulepszonego profilu- wszyscy?
Pursat   Абсолют чистой крови
11 stycznia 2011 20:21
i czy wam, ze starym profilem się wyświetliła informacja, że niedługo przejdziemy do nowego,ulepszonego profilu- wszyscy?

Niestety. 😉
lotka13 własnie chodzi o to ze nie działa ani na roslinach ani na zwierzakach. I jak jajeżdżam na experience też mi nic sie nie wyświetla. Kiedys wszystko było ok
jak widzicie swoich znajomych po lewej stronie, to przy ich miniaturkach zdjęć profilowych są znaczki np. zielone kółeczko. Czy to jest oznaczenie aktywności? a niebieski półksiężyc to co?
niebieski półksiężyc to chyba to, że ktoś ma włączonego facebooka ale nie miał żadnej aktywności przez jakiś czas. to tak jak włącza się status 'zaraz wracam' na gadu gadu jeśli przez jakiś czas nic nie robisz 😉
aaaa, ok-dzięki!!!! tak podejrzewałam. To jest normalnie inwigilacja! Da sie być niewidocznym na FC?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 stycznia 2011 20:30
_kate, da się. Wchodzisz w czat - opcje - przejdz do trybu offline
ale jak przejdziesz do trybu offline to sie czat wyłączy, a nie że będziesz niewidoczna, tak jak na gg 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 stycznia 2011 08:26
mery,  :o nie ?! O kurde, nie wiedziałam, byłam pewna,  że twardo się ukrywam 😀
Z tego co wiem to jest się wtedy niewidocznym  😉 nawet sprawdzałyśmy kiedyś z koleżanką - mówiła, że nie ma mnie na liście dostępnych jak byłam w trybie offline
a nie jest tak, że przy wyłączonym czacie widać przy naszym zdjęciu po prostu szary kwadracik? czyli, że znajomi widzą, że jesteś na fejesie, ale nie mogą napisać nic na czacie?
Happiowa   córka grabarza
13 stycznia 2011 14:42
moim zdaniem to jest tak:

szary kwadracik: ktoś jest na fejsie i ma włączony czat, ale z nikim nie pisze

zielony kwadracik: ktoś pisze z kimś na czacie

tak to sobie wmawiam  😉
szary kwadracik dziala tak jak automatyczne zw na gg 😉
niewidocznym nie da sie byc-mozna przejsc jedynie do trybu offline, ale jak sama nazwa wskazuje, jest sie OFF czyli czat jest po prostu wylaczony 😉
Happiowa   córka grabarza
13 stycznia 2011 15:13
kurcze, jak piszę na czacie to jak klikam w okienko rozmowy żeby coś napisać albo ktoś do mnie napisze to cała rozmowa leci mi do góry. Co zrobić żeby było normalnie 👀?
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
13 stycznia 2011 17:45
Happinowa, jaką masz przeglądarke?
Mi w Mozzili nic takiego sie nie dzieje..
czy tylko mi dzisiaj fejs odmawia współpracy?? Strona mi się w ogóle nie ładuje🙁
ja też mam problem dzisiaj z fejsem 🤔
Przyznajcie się kto jest adminem fejsowym?? Bo ruszyło właśnie;]
Szam nie wiem kto to ale jest złośliwy  👿 właśnie miałam pisać że mi fejs chodzi normalnie od rana... wchodze teraz i zawiecha  😁 jak to się mówi- nie chwal dnia przed zachodem słońca... taaa

Happiowa ja mam opere i też mi się czasami tak zdarza....
Mi na Operze też czasem chat świruje. Ku pocieszeniu powiem, że otwiera mi się tylko strona główna, na podgląd dużego zdjęcia czy aplikacji jeszcze nie zasłużyłam.
a u mnie wszystko działa już... ufff  🤣
Happiowa   córka grabarza
14 stycznia 2011 18:32
xequus operę.
moim zdaniem to jest tak.
zielone kółeczko/ kwadracik- w jakiś sposób jesteś aktywny na fb. przeglądasz zdj, czatujesz etc.
szary kwadracik/ księżyc- masz włączony fb, ale np jesteś na innej stronie, albo przez kilka minut nie robisz nic przy kompie.
a opcja 'offline' jest jak niewidoczny na gg- tyle ze nie widzisz czatu.
czasem jak gadam z kimś, i niechcąco wyłączy fb, wyświetla sie ''xxx jest offline'' i wtedy go nie ma na liście. 
dokladnie tak jak pisze lotka  🙂

a co do Opery, to mi ona robi rozne jaja z fejsem, np. nie dzialaj mi aplikacje, kiedys mi sie tak zrobilo, ze nie moglam pisac statusow itp, wiec przeszlam na IE i na nim uzywam fejsa  😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
26 stycznia 2011 22:20
W takim razie jeżeli jest jakiś chętny (oczywiście z osób grających w Horse Saga) na dodanie mnie do znajomych, na potrzeby gry  :kwiatek:


Może jednak?

Ah, tak generalnie to ja --> http://www.facebook.com/?ref=logo#!/profile.php?id=100001525067139
Czy ktoś wie o co chodzi z Tequila i Sprite'm oraz Jack Daniel'sem ?    👀
ovca   Per aspera donikąd
02 lutego 2011 20:59
Kolejna babska zabawa:
Tequila: jestem singlem
Jack Daniels: to skomplikowane
Rum: wolę kobiety
Champagne: zaręczona
Red Bull: w związku
Beer: w związku małżeńskim
Vodka: jestem tą "drugą"
Sprite: nie mogę znaleźć tego właściwego
Liquor: chciałabym być singlem
Gin: chcę wyjść za mąż
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się