Końska rewia mody cz. V (2011)

Livia   ...z innego świata
13 stycznia 2011 16:35
kotbury, ja też dopiero teraz się podpięłam, ostatnie parę zamówień mi umknęło 😉
Ale juz się cieszę na zamówione rzeczy, mam nadzieję, że będą i do mnie bezpiecznie dojdą 🙂

kodusiowata, ja też miałam takie postanowienie :P Ale teraz już powinno być u mnie spokojniej, chyba że Anky wróci do korzeni (w co wątpię) albo Eskadron wyda jakiś mega kolor 😉
wątek zamknięty
kotbury, ja też dopiero teraz się podpięłam, ostatnie parę zamówień mi umknęło 😉

Tak samo jak ja 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 stycznia 2011 16:53
Zairka  tak, wiem, ale czyżby Equi miał tylko jedną taką panią?  😎

nie wiem co ma znaczyć ten emoyikon na końcu ale...
TAk 😎
wątek zamknięty
ponawiam pytanie ;d gdzie moge dostac owijki anky kiwi?
wątek zamknięty
nigdzie  😎  chyba ze popytasz na rv, przejrzysz ogloszenia itp
wątek zamknięty
armara, mega lansik zwłaszcza dla gniadego 🙂

Hypnotize, ładny, chcę fotki!

wątek zamknięty
a coś jeszcze `daje radę` przy padzie anky kiwi?
wątek zamknięty
Geronimoo, musisz sobie sama poszukać, mało kto miał kiwi a jak miał to z owijkami.
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
13 stycznia 2011 20:15
Właśnie przyszedł do mnie brillant creme z choco petrol i jest OBŁĘDNY  😍 za to cotton green + owijki jakoś mnie nie zachwycił bardzo .. a no i jeszcze przyszedł kantar coriander z uwiązem 🙂
wątek zamknięty
Miedzik dawaj zdjęcie crem'a...
albo nie dawaj bo po ostanich fotach tu to zachorowałam na brilanta stone z lavender bo sobie uwidziłam, ż emi do wszystkiego sie dopasuje- taki uniwersalny kolor a jaki elegancki, oczywiście zaraz sobie uwidzłam, że na lato (które już bliżej niż dalej) to na pewno jakiś cotton light blue mi bedie niezbędny.... o ja pierdziele! Nie mogę tu zaglądać!
wątek zamknięty
Ostatni cotton petrol w mustangu jaki jest i będzie, odłożony czeka na mnie jutro  😍
wątek zamknięty
Medziiik daj fotke creame  :kwiatek:
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 stycznia 2011 20:42
Medzik nie dawaj fotki cream 🙇 on mi sie mega podoba i pasuje idealnie do mojego osprzetu...
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
13 stycznia 2011 20:46
A mi się nie podoba 🙂 dużo bardziej zachwycają mnie brillanty green i petrol które już niedługo będą razem ze mną  😜
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
13 stycznia 2011 20:47
Z przyjemnościa zorganizuję kolejne zakupy  🏇

A ja znowu z przyjemnością się dołączę  💃

Medziiik pokaż creme  😍
wątek zamknięty
Zairka nie jesteś jedyną, której się mega podoba...
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
13 stycznia 2011 20:50
Dobra dziewczyny cyknę foto poglądowe 🙂 a do greena to chyba pójdzie w świat .. niestety
wątek zamknięty
Nie Twoj kolor, czy zamiast cottona bedziesz chciała brillanta?
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
13 stycznia 2011 21:07
a ja z Siss ostatnio licytowałyśmy brillanta stone + owijki no i tudno nieudało sie spoko ... ale od tej damej sprzedawczyni kupiłyśmy jeszcze jedną rzecz ok zapłaciłam jej za to i dzisiaj Siss mi mówi bo ta laska się pyta dlaczego nie zapłaciłyśmy za stone jeźeli go wylicytowałyśmy  🤔  🤣 a  wyświetliło się nam że przegrałyśmy  , wiec   sprawdziła Siss pocztę i ciach jest wiadomość że wygrałyśmy ...   😁


nom czyli ebay czasami też nawala ... i za niedługo będe szczęśliwą posiadaczką stone 🙂 z owijeczkami
😉
wątek zamknięty
o nie! Juliadna znienawidze Cię za tego stona  😂  oczywiscie zartuje  🤣
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
13 stycznia 2011 21:33
no przepraszam :P  😜
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
13 stycznia 2011 21:43
Nie Twoj kolor, czy zamiast cottona bedziesz chciała brillanta?


Akzzi jeśli to do mnie .. to cotton na zdjęciu katalogowym bardziej mnie zachwycał, a czy bym teraz wzięła brillant jeszcze nie wiem muszę zarzucić go na dworze na konia i zobaczyć jak wygląda ..
wątek zamknięty
Tak, tak do Ciebie Medziiik. To tak jak u mnie z marone...na zdjęciach mi się podobał, a w rzeczywistości jakoś tak nie mogę przeboleć tej lamówki...
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
13 stycznia 2011 21:54
Ja myślałam że ten green jest taki jak na zdjęciach u Zairki a tu wielka lipa .. bardzo ciemny bardzo stonowany, myślałam, że będzie hmm bardziej mieniący, żywszy tak jak na foto katalogowym  🤔 oczywiście decyzja zapadnie jak zawiozę go w sobotę do stajni .. ale coś mam przeczucie, że jednak to nic nie da.

Ew. jak się sprzeda kupie sobie brillanta Lightblue lub Green .. może ..

szczerze to już mało mnie rusza z eskadrona chciałam derke double flec ta brązową ale się spóźniłam, dralony z obu kolekcji tylko w rozmiarach XL więc też odpadają, petrol z owijkami nie doszedł do Minerwy ale ew. mam gdzie kupić ten komplet, tak wiec z niedostępności sprzętu jestem o 600zł bogatsza, ale chyba bardziej wolałabym jednak je nabyć  😁

szkoda trochę bo marzył mi się komplet derk double flec, brillant creme i owijki choco  😍

PS> OWIJKI z CHOCO PINK CREME idealnie pasują do lamówki brillanta creme  😅

wątek zamknięty
Czy może mi ktoś uprzejmy zrobić taką rozpiskę oznaczeń rozmiarów czapraków? (w senisie, że DL-ujeżdżeniowy... itp.)
Byłabym bardzo wdzięczna. 😉 I jakie są rodzaje Eskadronów? ;DD
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
13 stycznia 2011 23:32
gryglodor -

czapraki DL ujeżdżeniowy, VS wszechstronny, VSS skokowy, SR łezka
rodzaje cotton (najcieńszy, pikowany w małe kwadraciki), brillant (w dotyku taki śliski materiał), impuls (materiał w dotyku coś ala zamsz), new cotton (pikowany w pionowe fale), polopad (jednokolorowy) i polopad bicolor (w paski dwukolorowy)
wątek zamknięty
Aaaaaaaaaaa
Przyszły dzisiaj kalosze z Mustanga z naturalnym futrem. Kupiłam brązowe 😀  Maja fajny czekoladowy odcień. Będą bardzo pasowaly do owijek 😀
A poza tym są piękne! 😀 Tylko czemu leje deszcz i jest bloto jak ja chce sesje robić?!
wątek zamknięty
gryglodor -

czapraki DL ujeżdżeniowy, VS wszechstronny, VSS skokowy, SR łezka
rodzaje cotton (najcieńszy, pikowany w małe kwadraciki), brillant (w dotyku taki śliski materiał), impuls (materiał w dotyku coś ala zamsz), new cotton (pikowany w pionowe fale), polopad (jednokolorowy) i polopad bicolor (w paski dwukolorowy)


jest jeszcze:

VSD - wszechstronny o profilu ujeżdżeniowym,
microfraser, czy coś takiego  😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 stycznia 2011 08:50
a VS i VSD to nie to samo? 👀 cycki bym dała sobie uciąć 😡
wątek zamknięty
a VS i VSD to nie to samo? 👀 cycki bym dała sobie uciąć 😡

VSS i VSD to nie to samo.
http://www.stubben.com.pl/siodla_stbben.php
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.