Końska rewia mody cz. V (2011)

sei, skoro nie masz takiej szmaty- to nie ma co liczyć, sprzedać jakąś i w zamian nawet mocno wypasiony haft zrobić 🙂
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
28 stycznia 2011 06:53
Ja przez Fantazje 🤬 zakochalam sie w tym euro-starze  😜 Fantazja na zywo wyglada w nim jeszcze lepiej.No i fajna z niej modelka.
Musze zebrac swoje szmatki do kupy i zrobic fotke, bo ostatnio wypieralam sie szmatoholizmu, a jak przyszlo co do czego to mam 10 czaprakow(eskadron, Anky, euro-star) i pewnie drugie tyle innych firm  😎 I kolejne tyle mi sie podoba  😁
wątek zamknięty
milusia, czekaj Zwiastuna ubierzemy w ten komplet  😜
tak tak Ty to anonimowa szmatoholiczka  😁 ale czas się przyznać  😁
kujka kolorki w sam raz dla gniadych, co masz oprócz Bright red?
Burza oj tam, jedną czy 2 żarówy mam, tylko  🤣
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
28 stycznia 2011 09:37
Fantazja-oj tam ciiicho 😁
Na szczescie juz niedługo zaczne jezdzic to mi przejdzie kupowanie, pewnie sprzedawac zaczne jak bedzie kasa na wyjazdy potrzebna 😉
wątek zamknięty
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
28 stycznia 2011 11:42
Dziewczyny ja dobrze widzę w ogłoszeniach komplet smurf czaprak + owijki za 300 zł?  🤔
Akurat teraz, tyle smurfa szukałam a teraz jestem bankrutem... jak mam kasę to ni cholery fajnej szmaty !
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 stycznia 2011 11:58
Felinka Nie martw zawsze tak jest.... jak szmaty są nie ma kasy , a jak już kupisz coś na co polujesz długo , to parę dni później  jest kilka ogłoszeń tego samego  w lepszych cenach i w ten czas wychodzi wielki grymas na twarzy ...


ja np przez pół roku  czekałam i szukałam stone greya kupiłam ( od milusi  :kwiatek: , na razie dalej sobie leżakuje na półce ,ani razu nie widział u mnie konia ^^ ) a później jak grzyby po deszczu były w ogłoszeniach
wątek zamknięty
Alli wreszcie doczekała się sesji w nowych rzeczach 🙂

Przepraszamy za fryzurę, ale jesteśmy na etapie odrastania grzywy i staram się przerzucić ją na jedną stronę ( a lekko nie jest  🙄 )
W każdym bądź razie czaprak to mój ukochany microfaser maritim i derka maritim na zasypiającej modelce  😁


Tutaj czaprak już w pełnej okazałości i modelka jakby bardziej zainteresowana  😉 Microfaser jest dla mnie idealny - skromny, prosty, bez udziwnień, elegancki i śliczny 🙂


Co więcej, na tych zdjęciach idealnie widać jak mi koń z mięśni spadł przez miesiąc przerwy  🙁
wątek zamknięty
croopie- Kocham granaty w każdym wydaniu, a to jest obłędne. Kwintesencja elegancji, ślicznie  😍
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 stycznia 2011 13:25
Burza, nic nie bedę sprzedawać  🤬 a w haft faktycznie zainwestuje po prostu tyle ile bedzie potrzeba 😉 swoja droga macie pomysly na jakis fajny krotki napis? co mozna dac na taki jubileuszowy czaprak? i jaki czaprak? szukam ładnego ciemnego brązu. haft byłby taki beżowo/złoty. taka mam wizje na razie.

croopie, drugie zdjęcie super 🙂
wątek zamknięty
croopie - pięknie , ja właśnie dokonałam zakupu takiej samej 😀 dojdzie mi kantar navy to tez jakąś sesje zrobie :>
wątek zamknięty
Wlaśnie przyszedł cotton lavender jest boski  💘
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 stycznia 2011 13:51
Presja

kolekcyjny czy exsclusive?

edit:
nazwy mi się pomysliły
wątek zamknięty
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 stycznia 2011 14:28
Ja jestem ciekawa tego exsclusive  na koniu


edit .

do mnie dzisiaj przyszedł polo pad ( ten ostatni z oksera - ale pozbierałam zniżki rabaty i spoko 🙂 )

w drodze jeszcze do tego dralon z tej samej kolekcji 😀



prawda że herb piękny ?

wątek zamknięty
croopie, piękne jest ta derka!

A tu dawno obiecany Dzionek w cottonie green - nie powala 🙂



I w polarówce olive
wątek zamknięty
Dzionka, IMO- podoba mi się! 😀
A u nas jutro będzie treningowy debiut lavendera i w dodatku będzie obfocony. 😎
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
28 stycznia 2011 16:32
croopie-pieknie jej w granacie, czysta elegancja
Dzionka-moze nie powala, ale nie jest tez zupelnie bez szalu, dla mnie fajny czaprak na co dzien 😉

A do mnie dotarł brillant marone  😜 Aż jęknęłam z zachwytu, mój typ. Absolutnie piękny  😀
wątek zamknięty
Dzionka, w greenie bez szału, ale w derce za to  💘

Croopie  😀iabeł:

Milusia podziel się fotką 🙂
wątek zamknięty
Caira, dzięki 🙂 i czekamy na foty!

milusia, mam dokładnie takie same odczucia - na codzień super czaprak 🙂 I poka poka tego brillanta!

Precelek, dziękujemy 🙂
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
28 stycznia 2011 16:37
Precelek-fotka na sucho bedzie jak Fantazja dokula sie do domu i przesle mi/wstawi , a na koniu zrobimy jutro 🙂
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
28 stycznia 2011 16:39
Dzionka jak dla mnie green ślicznie wygląda, a coś z klasyki i na co dzień też trzeba mieć 😉  a derka obłęd 😜
milusia cała kolekcja choco-petrol to hit! A już szczególnie ten marone, no cóż, w cottonie nie jest taki ładny ale jednak będę go miała 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 stycznia 2011 16:40
Caira o to ja czekam na foty lavendera  😁

Dzionek
dercia bardzo fajnie 🙂  ,a cotton tak jak dziewczyny stwierdziły do ciorania w sam raz
wątek zamknięty
Derka ma to do siebie, że piorę ją minimum raz na 1,5 tygodnia 😀 A służy tylko do początkowego i końcowego stępa, nawet nie do suszenia 🙂 Brudzi się niemiłosiernie.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 stycznia 2011 16:48
Dzionka
ale za to cieszy oko ;p
wątek zamknięty
Tak, coś za coś - jak zawsze, cholera 😀
wątek zamknięty
poglądowo
rudziszcze zdrowiejące w chilli

iceblue

deepblue


i gniade w chilli i granatowych owijkach scapa
wątek zamknięty
W Iceblue pięknie! Aż sama jestem zaskoczona...  😲
wątek zamknięty
W iceblue wygląda super!
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
28 stycznia 2011 16:52
No mi też się baaardzo podoba 😉 chilli też cudownie prezentuje się na rudych... tylko że krój - łezka - makabryczny jak dla mnie 🙁
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 stycznia 2011 16:53
to samo miałam napisać ice najfajniejszy 😀

i idealnie lamówka do maści pasuje  😜
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.