Kącik Ujeżdżenia

milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
09 marca 2011 10:10
anja-wybierasz sie z W. na zawody? 🙂 Będę trzymać kciuki, tylko napisz kiedy  🙂
wybiera sie ktos na hpp do sopotu? ciekawa jestem jak rozwiaza sprawe rozprezalni, bo ponoc mala hale rozbieraja jeszcze w marcu.. zostaje plac na zewnatrz lub miejsce obok czworoboku czyli 10 metrow szerokosci...

ah i pewnie mozna sie spodziewac robot budowlanych ze tak to nazwe - przynajmniej w piatek..
milusia plany są, a czas je zweryfikuje 😉 Na pewno dam znać 😉
lostak   raagaguję tylko na Domi
09 marca 2011 12:23
jedziemy na HPP, z dwoma konmi🙂
Oooo, to będzie baaardzo ciekawe!
anja, w Bolęcinie zawody są super, pod względem organizacji i atmosfery 😉 Ale jak popada, to podłoże jest... gorzej niż masakra...
magda, Ja jadę 😉 też zastanawiałam się nad tym jak to wszystko będzie z tym hpp... Jutro w sumie jest jakieś zebranie dla pensjonariuszy, więc mogę się zapytać pani prezes jak planuje to rozwiązać.
magda, ja też jadę puchar.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 marca 2011 18:13
rewir na kim jedziesz?

anja jak popada to podłoże masakra... choć o dziwo konie się nie ślizgają, jedynie błotko jest. Ale ja lubię tam jeździć, to moja klubowa stajnia i mam do niej sentyment 🙂
Strucelka, nie ślizgają się, bo się zapadają po nadgarstki 😁
Ja nigdy nie zapomnę Bolęcinowych zawodów, najlepsze ever, nawet na takim podłożu 😀
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 marca 2011 20:12
croopie na pewno nagrody są wypaśne 😎

A ktoś wie kto organizuje ZO w Swoszowicach? Swoszowice czy znów Toporzysko? 🙄
rewir na kim jedziesz?
na nowym koniu, którego mam pod tyłkiem zaledwie od tygodnia. Ujeżdżenia nigdy wcześniej nie chodził, zadebiutujemy sobie na tak ważnej imprezie 😉
Nie wiem jak rozwiążą sprawę rozprężalni w Sopocie na HPP, ale szczerze to już lepiej na dworze niż na tej małej hali. Na skokowym HPP na rozprężalni było gorzej niż traumatycznie. Dziury, grząsko, wyłaziły co chwilę koła wydeptane przez lonżowane tam konie. Dramat. Mój koń oddał dosłownie 2-3 skoki, bo więcej się baliśmy, taaaakie fajne podłoże.
Strucelka, raczej Toporzysko...
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 marca 2011 20:26
rewir no to idziesz po bandzie! 😀iabeł: życzę powodzenia 😀

Ode mnie jadą juniorki, będę mocno trzymać za nie kciuki i mam nadzieję, że zawojują  🏇

croopie Boże, widzisz a nie grzmisz 😵
W małopolskim światku dresiaży chodzi wystarczająca opinia, by Bór tego nie organizował, ale niestety albo do Zarządu nie dociera, albo pan organizator ma za duże wpływy 🙄
Znowu flots i drewienko jako nagroda na ZO? Rewelacja...
Strucelka, ja może wpadnę, bo strasznie lubię te Krakowskie zawody, jakie by nie były nagrody 🙂
Strucelka, wygrać tam nie jadę, chcę się po prostu przyzwoicie pokazać wykorzystując ostatni rok juniorstwa. [nie]dziękuję 😉

Klami, nie wyobrażam sobie rozprężalni na dworu na tym pucharze, serio. Na pewno zawodnikom się to nie spodoba. Dlaczego w ogóle lustrzanka jest rozbierana?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 marca 2011 20:50
rewir ostatni rok juniorstwa? 😲 na pewno nie wyglądasz jak juniorka 😂

croopie oczywiście, że nagrody nie są najważniejsze, ale w przypadku organizacji zawodów przez Toporzysko wszystko leży i kwiczy... 😵
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
09 marca 2011 20:52
nie wiem do jakiego wątku to ale ciekawa opcja :P- proszę o przeniesienie w razie co

http://www.toffi-images.de/index.php/foto/content/view/full/13716
Strucelka, ja uwielbiam Kraków dzięki ludziom 😀 Atmosfera zawodów jest niepowtarzalna 😀 Zresztą wiesz 🙂
croopie, Strucelka, Jeśli będziecie w Krakowie to ja się od razu do was ładnie uśmiecham o relację z przejazdów Las Vegasa, podobno ma startować, a jestem strasznie ciekawa jak sobie poczyna, bo osobiście przekwalifikowałam go ze skoczka na ujeżdżeniowca 🙂
rewir, dlaczego rozbierają lustrzankę ?? Bo rusza cała ta rewitalizacja i wedle planu od tej części właśnie zaczynają.
Co do rozprężalni to biorąc pod uwagę to co się działo z podłożem na tej lustrzance przy HPP B to wolałabym rozprężać się na dworzu, bezpieczniej. Tylko, że akurat był mrozek, więc nie było takiej możliwości... no i przeszkód na zewnątrz nie było.
Strucelka jak nie Bór to nikt ich nie zorganizuje, taka jest krakowska rzeczywistość.
A możesz rozwinąć co było nie tak? Nie byłam na zeszłorocznych, ale wcześniej zawsze były nagrody za pierwsze 3 miejsca w ZO - puchar i nagrody rzeczowe (derki, czapraki, ogłowia, ochraniacze transportowe - chyba nie najgorzej).
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 marca 2011 22:51
jestemzlasu ja odnoszę się głównie do Mistrzostw Małopolski. Jedyny + to wyświetlane wyniki na bierząco, organizacja do dup*.
Rozprężalnia dobrze nie przygotowana, czworobok dzień wcześniej nie gotowy na czas. Koło budek sędziowskich wyciągnięte szklane okna (dzięki którym swoją drogą nie ukoczyłam jednego przejazdu :mad🙂.
Nagrody... cóż, flots, owijki, czapki.
Bolęcin zawsze bardziej się starał i cieszę się, że w tym roku u nich znów będą MM. Choć IMO najlepszym miejscem byłyby Michałowice 😉
Ostatnie mistrzostwa organizował WLKS Krakus Swoszowice 😎 Bór w tym maczał palce, ale organizatorem nie był. Odpowiadał głównie za biuro.
nie wiem do jakiego wątku to ale ciekawa opcja :P- proszę o przeniesienie w razie co

http://www.toffi-images.de/index.php/foto/content/view/full/13716


To jest zdjecie robione specjalnie do artykulu  w St. Georgu o oglowiach i roznych rodzajach nachrapnikow. 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 marca 2011 08:01
nie wiem do jakiego wątku to ale ciekawa opcja :P- proszę o przeniesienie w razie co

http://www.toffi-images.de/index.php/foto/content/view/full/13716


oo, nieźle 😲
[quote author=sakura link=topic=11.msg930543#msg930543 date=1299703968]
nie wiem do jakiego wątku to ale ciekawa opcja :P- proszę o przeniesienie w razie co

http://www.toffi-images.de/index.php/foto/content/view/full/13716


To jest zdjecie robione specjalnie do artykulu  w St. Georgu o oglowiach i roznych rodzajach nachrapnikow. 😉
[/quote]

Masz może ten artykuł?
Też właśnie miałam pytać Strucelki, co było nie tak od strony Toporzyska w październiku.
(Ale fajnie, że doceniłaś wyświetlanie wyników na bieżąco ;-) )
A czy oprócz tego, od strony biura - coś było spieprzone?
Mam info co do HPP w Sopocie.
Lustrzanki nie będzie już na 100%, podobnie jak łącznika.
Będą się starać wystawić namiot, ale jak nie wypali to zawody odwołają.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się