Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

ja tez kupilam-3 pary, szare i czarne do bryczesow w kratke i w zielone romby do czarnych, nitke wydlubie i beda jeszcze ladniejsze 😉
a jutro pojde chyba po kolejne 😡
jak tylko przeczytalam o tych skarpetach to od razu poszlam kupic! 😀 i zakupilam czerwone i szary i zaopatrzylam przy okazji kolezanke :P
a ktos sie moze orentuje gdzie w Lidlu w łodzi można cuksy dla koni kupic 🙁 bo wydawało mi sie ze obiechałam wiekszosc i nic nie znalazłam🙁((((
Jak kiedyś znów puszczą końską serię, to wtedy możesz bawić się w szukanie.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
29 marca 2011 14:35
Po cięzkich bojach z szukaniem mozliwie jak najtańszej przesyłki ... dzisiaj przyszła do mnie derka padokowa z oferty brytyjskiego Lidla 😀
Posiadam całą  czarną z szara  lamówką.
Derka ma rozmiar 155 a moje kobylisko 130  przy dobrej pogodzie :P Stąd wiadomo  że będę musiała ją jakoś przeszyć .
Jedno z czego jestem mega zadowolona to materiał. Nie jest to ani polar ani bawełna. Do tego pasy porzadnie podszyte - żadnej lipy czy coś w tym stylu.
Myslę że kobył się cięzko będzie musiała napracować żeby próbowac ją  rozerwać  🙂

Naprawdę super rzecz za tak niewielkie pieniądze. Szkoda że w Polsce tego nie ściągnęli.
zabeczka17
Popieram ;D
Kupiłam:
Dwie derki letnie 1555
Dwie siatkowe 155
Dwa zestawy polarówka + owijki
Dwa czapraki
Dwie pary ochraniaczy transportowych

Wszystkie rzeczy naprawdę bardzo dobrej jakości, sprzączki, pasy etc baaardzo porządne 🙂
Przesyłka w sumie bardzo droga ale i tak się opłacało ;D
Derki polarowe super jakość aż byłam zaskoczona, myślałam że to będzie jakiś cienki szajs jak na tą kasę ale jestem mega zaskoczona ;D
aż zazdroszczę wam  😀
u mnie rzeczy dopiero w przyszły piątek będą i to dopiero cześć bo z Irlandii ,z Anglii dopiero w maju  😕

a ma ktoś zdj czapraków pod siodłem??
a ja dziś w Realu kupiłam sobie podkolanówki w romby za 4 czy 5 zł 🙂 i chyba są nawet fajniejsze niż te z Biedronki 😉
Tercet-te skarpetki sa w jakiejs specjalnej ofercie, czy tak normalnie do kupienia?
a ja dzis bylam w niemieckim lidlu...od wakacji lezaly tam super cuksy dla koni (niecale 2 euro /kg) -byla wtedy akcja konie 😉, ale dzis juz nie bylo.....buuu..i bedzie trzeba czekac na kolejną końską oferte.....
siwaaa
A kiedy były w Irlandii? Mam siostrę tam ;D
Na razie nie mam zdjęć ale niedługo obiecuję że wstawię ;D

Tak w ogóle to fajnie się złożyło bo mam czaprak niebieski i brązowy i derki (te w komplecie z owijkami) w tym samym kolorze i owijki idealnie pasują do czapraków ;D
a w irlandzkich lidlach sa jeszcze te derki, czapraki? znajoma by mi kupila w tygodniu..jesli jeszcze gdzies są? tak mi si epodobaja no...i moj rozmiar polarowek...
w niemieckich sa zawsze jakies wielkie ;]
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 marca 2011 22:10
Też zdobyłam dziś 3 pary podkolanówek 😀 Są fajne. Srebrna nitka jakoś mega nie przeszkadza.
tata się szarpnął (i pomyślał) więc miałam niespodziankę w postaci dwóch par, fiolet i zieleń, bo "ty chyba w czymś takim jeździłaś i ostatnio mówiłaś że masz dziurawe same, nie?"
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
29 marca 2011 22:21
Byłam dzisiaj w Biedronce...i dla mnie porażka. Skarpetki sa na osoby o szczupłych łydkach. Pozatym tylko do 41 numeru... ja mam szkite 42.... lipa na pełnym polu. 🙁
Kawecan   Jeździec bez konia...
29 marca 2011 22:39
Na mnie są dobre, pewnie z czasem się rozwalą.  😉
w Irlandii były  17 .03
a czy są to nie wiem. ale niech siostra Ci poszuka, jak tam konie za darmo chcą oddawać, raczej jak nasi rodacy nie wykupili to powinny być. Ale reki sobie urwać nie dam  😉
Czy się rozwalą czy nie, zawsze trochę posłużą, a kosztowały tylko 4,99  😁
siwaaa
No właśnie dlatego myślę że jest szansa żeby jeszcze coś wyłowić ;D ;D
byłam po skarpetki i jeszcze zakupiłam wiaderka 🤣 swietne do rozdawania paszy http://www.biedronka.pl/oferta/artykuly_przemyslowe/oferta_tygodnia/
tu jest strona irlandzkiego lidla,kuzynka mówiła,ze czaprakow i derek juz nie maja
http://www.lidl.ie/ie/home_ni.nsf/pages/c.o.20110328.index
Kawecan   Jeździec bez konia...
30 marca 2011 14:06
Czy się rozwalą czy nie, zawsze trochę posłużą, a kosztowały tylko 4,99  😁


Chodziło mi o to że się rozszerzą.  😉
kupilam kolejne 2 pary 😡 jak na razie wygladaja super, dzisiaj je przetestuje, srebrna nitke elegancko wyjmuje sie od wewnatrz, ale w sumie z wierzchu nie wyglada jakos tragicznie
Szansa jest zawsze, u siostry każdy produkt był x20, i nikt tego akurat w tamtym rejonie ( Cork) nie wykupił.
szkoda że akurat nie było derek w kratkę i ochraniaczy  😕
ale dereczka i czapraczki zawsze mile widziane
Happiowa   córka grabarza
30 marca 2011 18:12
również dołączam się do szczęśliwych posiadaczy podkolanówek z biedry. Cztery pary 😍
hahaha podkolanówki za 4,99 zł i ile radości hehe wczoraj przetestowałam je na kuniach (fioletowe)  🙂
patataj   tyle smaku - we fraku
30 marca 2011 18:39
Też zakupiłam podkolanówki w Biedronce. Mam 4 pary, czyli wszystkie kolory z rombów. 🙂
Happiowa   córka grabarza
30 marca 2011 19:15
ja zamiast fioletowego wzięłam dwie szare  😉
ja wszystkie kolory + dodatkowe zielone  😀
U mnie w zwykłym sklepie są podkolanówki w romby i takie za kolanówki też w romby pełna kolorystyka ;p podkolanówki chyba 5,50zł a zakolanówki chyba 8 zł ;]
Radośnie dołączam do grona fanek podkolanówek z Biedronki 😅 akcja zakończona 4 parami🙂

Pozdrawiam. I dzięki za info na re-volcie !
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się