Poszukiwany/poszukiwana

Szukam 2 koni,którymi się swojego czasu zajmowałam ponad cztery lata.. Zostały sprzedane w czerwcu 2007 roku w okolice Poznania wiem że na umowie jest miejscowość Kamień.

Wałach o imieniu West srokaty ok 12-14 lat NN.Chodził pod siodłem i w bryczce.
Jego charakterystycznym znakiem była miała plama na gniadym zadzie przypominająca kształt-logo NIKE


Wałach Kapri teraz ma 8-10lat gniady z 2 skarpetkami na lewych nogach i małą gwiazdką. Po og.Diatos xx
Czymś charakterystycznym u niego jest blizna i zgrubienie na tylnej bodajże prawej nodze między stawem pęcinowym a skokowym kontuzji którą miał jako źrebak.
 

Mam adres z umowy kupna sprzedaży który podali mi byli właściciele tych koni. Chciała bym sie dowiedzieć jak się mają...i czy mają dobrze i czy dalej są u tych ludzi lub gdzie trafiły...Jak się toczą ich losy.
Jeśli czyta ktoś z Poznania i miałby możliwość podjechania i zobaczenia z  wielką chęcią podam adres na pw.


nie cytuj zdjec!
  😤
Będę wdzięczna za informacje gdzie przebywa : siwy ogier HIRAM sp 6 lat.  Był w Warszawie i został sprzedany
Averis   Czarny charakter
15 marca 2011 23:47
Szukam informacji o wałachu Jaskier (po Moris xx od Jaluna śl). Ma około 6-7 lat.
Witam,
wiem gdzie jest Dżeny bo jestem właścicielką, w razie jakichkolwiek pytań proszę pisać😉
a mnie interesuje jakie są losy karego wałacha o imieniu Wotan. Swego czasu przymierzałam się do zakupu koniska, zrobił częściowo fajne wrażenie. Ciekawi mnie co z nim, gdzie teraz jest i czy został sprzedany przez ówczesna właścicielkę Kasię, 3 lata temu stał na Legii.
Szukam klaczy, która została sprzedana jakieś 2 lata temu ze stajni w Józefowie [Stowarzyszenie Galop] , a jakieś półtora roku temu ze stajni w Aleksandrowie pod Warszawą [KJ Ulmag] . Bardzo zależy mi na odnalezieniu jej. Jest to koń raczej o trudnym charakterze.

Imię: Balbina
Rasa: koniko-fiord [kf]
Wiek: 14 - 18 lat
Maść: bułana
Odmiany: biała, dość duża gwiazdka na czole
Zdjęcia:
http://www.photoblog.pl/darkhorse3/50645883/pomocy.html

[na pierwszym zdjęciu widać jej gwiazdkę na czole, a na drugim całość].

BARDZO PROSZĘ O POMOC !

[nie wiedziałam, gdzie dać ten wątek, więc przepraszam jeśli nie tu...]
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
20 marca 2011 17:57
a mnie interesuje jakie są losy karego wałacha o imieniu Wotan. Swego czasu przymierzałam się do zakupu koniska, zrobił częściowo fajne wrażenie. Ciekawi mnie co z nim, gdzie teraz jest i czy został sprzedany przez ówczesna właścicielkę Kasię, 3 lata temu stał na Legii.


Napisz do użytkowniczki angelika04. Koń stał na Bródnie, obecnie zdaje się, że jest na łąkach.
Szukam zdjęć i informacji o koniach :
1. Klacz Ambrozja, gniada z 2002 r, rasy sp po Correro i Adria ( możliwe,że koń stał w wielkopolsce)
2.Ogier( bądź teraz wałach) Pikap 1994r, kary wielkopolak  po Pistolet i Lamba
Czy ktoś widział gdzieś Konia rasy Haflinger... Imię Żywago... Jeżeli ktoś widział proszę o jakieś informację... Albo na forum albo na gg: 2867343... Proszę pomóżcie...
Odnośnie Dżeny - to jest szczęśliwa, że nigdy więcej nie będzie musiała nosić na swoim grzbiecie nieumiejętnych bachorów...
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
23 marca 2011 13:10
Olcia z tego co mi wiadomo to Pikap jest na sprzedaż  http://allegro.pl/ogier-z-licencja-kon-profesor-pikap-dla-wymagajacy-i1515571953.html
Lanka_Cathar  :kwiatek:
ponawiam zapytanie

może ktoś wie coś o wałachu Alladyn wlkp, kasztan, 1993r październik, na głowie odmiana w formie  znaku zapytania, matka Olina wlkp, w rodowodzie 3/4 xx
szukam klaczy MALAJKA
maść : kara
M: Corinna (Mona) wlkp.
O: Ramides xx
ur.26.03.2001

Wiem że kobyłka jest źrebna. Nie chodzi pod siodłem z powodu lekkiego skrzywienia kręgosłupa.
Bardzo zależy mi aby dowiedzieć się gdzie teraz stoi, wiem że jest w dzierżawie i chyba pojechała na woj.mazowieckie.
To moja największa końska miłość . byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informację 🙂.
Poszukuję klaczy Malna. Gniada. kupiona od handlarza stała przez krótki czas w Jerzmanowie (okolice Wrocławia).
Z tamtąd zabrał ją ten sam handlarz, została bardzo brutalnie przeniesiona i traktowana. Jestem bardzo ciekawa co stało sie z jej losem. Czy poszła na rzeź jak większość jego koni, czy wtrafiła w czyjeś ręce. Ma śliczny ruch, bardzo miękka. będę wdzieczna za informacje.
Szukam 2 klaczy . Dotella i Gwiazdka. klacze jakieś 1,5 roku temu stały w Wojnarowicach.
Dotella miała coś z nogą, a Gwiazdka to młoda kasztanowata kobyłka, która urodziła się w Wojanarowicach. Teraz powinna mieć ok.4 lat.
Były moimi ulubioenicami, bardzo zależy mi aby dowiedzieć się co się z nimi dzieje, zwłaszcza z Gwiazdką. Wiem że szła na sprzedaż.
Bardzo prosze o informację 🙂 Niestety mam tylko takie zdięcie. po prawej Dotella , po lewej Gwiazdka.
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
24 marca 2011 12:23
atlantica edytuj posty  🤦
Poszukuję wszelkich informacji o rodzicach mojego konia :
🤔trzałka: klaczy JURA (Edredon,Juta) - rasa małopolska, kasztanowata, rocznik 1989. Kiedyś stała w Kalnikowie... http://www.bazakoni.pl/horse_6608.html
oraz
🤔trzałka:ogierze LEANDRO (Lenz,Padua) - rasa holsztyńska,siwy, rocznik 1989. http://www.bazakoni.pl/horse_7333.html

Za wszelkie informacje oraz zdjęcia ozłocę  :kwiatek:
znacie może wał. Wellington, SP, m. Winniefred, o. Campari, ur. 25.10.2005. gniady z odmianami; sprzedany z dolnego śląska 5 września 2010 prawdopodobnie w okolice kalisza, stamtąd też pochodził. posiadam zdjęcia, ale wolałabym ich na forum nie wklejać, także jak coś to pw/gg.
rumka   niezbadane są wyroki boskie
24 marca 2011 17:01
Szukam kl. Zuzia NN
m.NN
o.NN
klacz ma ok 175cm w kłębie i 5-6 lat została sprzedana pod koniec grudnia 2010r najprawdopodobniej w Zwoleniu koło Radomia , jeżeli ktoś coś o niej wie bardzo proszę o kontakt
Poszukuję!!

Klacz o imieniu LAWA srokata NN, urodzona 2001 lub 2002 (dokładnie nie pamiętam) do grudnia stacjonowała w woj. kujawsko-pomorskim dokładnie pod Bydgoszczą w miejscowości Ciele, a teraz nie wiemy dokąd właściciele ją sprzedali. Prawdopodobnie gdzieś koło Konina. Jeżeli ma ktoś jakiekolwiek informcje o tej klaczy proszę o pilny kontakt.



[quote author=Seksta link=topic=472.msg299803#msg299803 date=1247941885]
Szukam kasztanowatej klaczy JAXA z lysina . Klacz została sprzedana jakies 2-3 tygodnie temu, stała w podpoznańskiej stajni za Tarnowem Podgórnym. Jako trzylatka brała udział w gonitwie - OAKS na Partynicach.

JAXA xo kaszt. (Arnold xo - Janissa xx), hod. SK Mieczownica, tr inż. S. Borkowski

Bede wdzieczna za jakiekolwiek info!
podobno została wykupiona przez jakiegoś "ułana" znad Wisły.
[/quote


Witam a dlaczego tak Ci zależy na informacji o tej klaczy? Kupiłam ją w tamtym roku źrebną.Urodziła klaczkę gniadą,która ma na imię Jutrzenka.
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
05 kwietnia 2011 11:13
Poszukuję informacji na temat koni, jakby ktoś coś wiedział...  :kwiatek:

Lampart    wlkp - Livius han; od Larisa wlkp po Salomon wlkp
Beta    młp


Koń o imieniu Tajfun, gniady ze śliczną rozpływającą się na prawo odmianą na pysku, skarpety na nogach, w 2007 roku stał chwilę w Szwadronie w Starej Miłosnej, jako ogier do sprzedania - miał wtedy coś koło 3-4 lat(?)... charakterystyczną rzeczą były jego oczy - oba w połowie rybie, w połowie normalne, cudne! Taki potężny misio... Ciekawi mnie co się z nim teraz dzieje, jak wygląda i co robi?

A może ktoś wie gdzie teraz jest i jak się miewa SAVANNA - gniada klacz z malutką gwiazdką, teraz miałaby około 16 lat (jest chyba z roku 1994, na pewno z czerwca), po Savannah. W latach 1998 - 2001 stała w Szwadronie w Starej Miłosnej (dawna Legia), w lipcu 2001 została sprzedana gdzieś pod Sochaczew razem z siwymi: Mazurkiem i Heraklesem oraz gn. Łotrzykiem.
Na pewno miała tam źrebaki.
Bardzo mi zależy na wiadomościach co się z nią dzieje, zdjęcia jej i jej źrebaków bardzo mile widziane. Była to moja ulubienica i bardzo żałuję, że wtedy nie mogłam mieć konia, bo na pewno kupiłabym właśnie ją.

Tajfun:


Savanna:

Witam!
poszukuje klaczy Daytona xx hod SK STUBNO.Ur w 1994 r
Tu jej rodowód http://www.pedigreequery.com/daytona6

Przekopałam chyba już cały internet i nico zero...
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
06 kwietnia 2011 08:31
ja  poszukuje   zdjęć  klaczy Fuksja po   huculskim ogierze Puchacz od Fortuna wlkp

zdjęcie :






zdjęcia  robione  w  lutym  2008 r.
poszukuje informacji o srokatej klaczy kambera  o jej potomstwie itp
Szukam wałacha GROM, który kiedyś przebywał w stajni Tara w Gdyni. Teraz powinien mieć ok. 13 lat. Jest wysoki, gniady bez odmian. Wiem, że Gromów jak psów (mój też Grom 😉 ), ale może ktoś z Was kojarzy tego poszukiwanego?
witam,poszukuję klaczy KARIERA po Turkusie i Karen, ur.1998r.
kara ślązaczka, wczesniej stała w przydomowej stajni w Katowicach, teraz znajduje się w okolicach PŁOCKA
Sprzedana razem z klaczą Figa, też ślązaczką.
Bardzo zależy mi na informacjach, razem z Martą, która zajmowała się Karierą jeździłam w jednej stajni.
Po długim poszukiwaniu ja znalazłam swoją Melanię, Konskiej miłosci Marty wciąż szukamy.

więcej jej zdjęć znajduje się na fotoblogu Marty
www.karierkaandmartusia.fbl.pl

Z góry dziękuję za każdą informację!!
Szukam klaczki KOMETA 🙂
rasa wlkp, rodziców nie pamiętam ale wiem że ojciec KWPN ,matka wlkp
teraz ma jakieś 2 lata
kasztanka,3 skarpetki i łysina
ok. pół roku temu stała w okolicach Kościana (ok. 30km od Poznania)

Koś widział , wie gdzie się teraz znajduje ?



Poszukuję wszelkich informacji, gdzie znajduje się Błysk
Został sprzedany w ?styczniu? w okolice Strzegomia.Podobno stamtąd trafił gdzieś dalej ?
Błysk
maść 🤔iwa
matka- Brazylia
ojciec : Winner
ur. 10.02.1998r.
Wyróżniał się swoim wzrostem - 181cm  😉



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się