Końska rewia mody cz. V (2011)

Ja wrzuciłam mojego brillianta do pralki i jak wyjęłam to się przeraziłam - wygląda prawie jak szmata  😵 Aga może ja Ci będę podsyłać brillianty do prania za jakąś przysługę?  😁 Oczywiście żartuję  😉


Mówiłam że sa ładne do pierwszego prania  😉
wątek zamknięty
Ma ktos moze porownanie cottonow PD z Dl?
wątek zamknięty
Misia,
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
28 kwietnia 2011 21:04
Zairka, stone, cena może nie rewelacyjna, ale vss

Słońce widziałam cena ok, gdyby nie dochodziły koszty wysylki do polski 😉
tak jak mowie mocno sie ograniczam, i jestem z siebei dumna 😁

Dynamiciak odkulkowanie brillantow jest proste, bierzesz maszynke jednorazówke do golenia, i jędziesz 😉
Działa 100%, juz nie jedneo brillanta uratowałam własnie niemieckim mydełkiem+ maszynka 🙂
wątek zamknięty
croopie ogromna różnica... Ja mam Lucka i cottony DL są pod nim dość spore, przymierzyłam PD myśląc, że będzie ok a tu klops. Nie wiem, pod jakie siodła to ma pasować, jeśli pod juniorską ujeżdżeniówkę są za małe 🙁
wątek zamknięty
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
28 kwietnia 2011 21:45
mam ochote na jakiś pad ESa dla mojego kasztana i myśle nad Mazem ebony lub Stripem black-slate, co o tym myślicie?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
28 kwietnia 2011 23:11
stripe black zdecydowanie!!!! :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 kwietnia 2011 07:49
Popieram Zairkę, Stripe black-slate 🙂
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
29 kwietnia 2011 14:07
Jeszcze chciałam zapytać, jeśli chodzi o brillanty... to nic nie stanie im się od uprania w łapkach? Tak będzie lepiej niz w pralce?
Dynamiciak dobra rada - jeśli nie chcesz zmienić rozmiaru na pony to wieszaj do wyschnięcia z dala od kaloryfera  😉
wątek zamknięty
Ja gdybym miała prać czaprak w reku to bym wolała chyba wyrzucić  🙄

Dzisiaj odebrałam ochraniacze transportowe w limonkową krateczke  😍 nie spodziewałam sie ze mi sie tak w realu spodobaja  😲 sa śliczne  💘 Koniczka   :kwiatek:
wątek zamknięty
oj Dramka przesadzasz, dziewczyna tylko zapytała, jeśli nie potrafisz jej pomoc to powstrzymaj sie chociaz od kąśliwych uwag
wątek zamknięty
e tam, ja lubię jak zaciurane brillanty wyglądają 🙂
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
29 kwietnia 2011 17:24
Ja bym się brillanta do pralki nie odważyła włożyć, no chyba że któregoś z tych brzydkich  😂
Anky też ręcznie prałam, bo zostawały zacieki...

Ale że ja czapraków od święta używam to się z praniem nie przemęczam  😁
wątek zamknięty
Wreszcie mam zdjęcia Siwego w stonce  😅

wątek zamknięty
Alice -  stone cudowny 🙂
wątek zamknięty
kodusiowata
Ja piore mojego brillanta ręcznie używając szczotki takiej ryżowej czy coś takiego i tez materiał się skulkował ;/ chyba więcej nie kupię brillanta za tą cene się kompletnie nie opłaca🙁
wątek zamknięty
Alice, ślicznie na siwym

Na Ąckim mi się nie podoba - zdecydowanie lepiej mu w fioletach.
wątek zamknięty
kodusiowata
Ja piore mojego brillanta ręcznie używając szczotki takiej ryżowej czy coś takiego i tez materiał się skulkował ;/ chyba więcej nie kupię brillanta za tą cene się kompletnie nie opłaca🙁

Jedwabną suknię też być szorowała szczotką?  🤔  Moim brillantom nic nie ma, są wciąż jak nowe  😜
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
29 kwietnia 2011 19:47
Alice, wow, ale Chonsu wyszedł!
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
29 kwietnia 2011 19:49
emuu, ja czekam aż dodasz jakąś fotkę z ostatniego treningu, w tej łezce, ślicznie kobyle było ! A no i Kasi koniu w chocko też 🙂

a apeluję do wszytskich dziewczyn, może niektóre nie wiedzą, dodawajcie również swoje zdjęcia tu : http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,878.6000.html , wtedy będą zamieszczone w naszej galerii, a im wiecej zdjęć ładnych będziemy miały, tym lepsza galeria 🙂
wątek zamknięty
Alice, szał! 😍
wątek zamknięty
Dziewczyny w jakich sklepach mogę dostać czapki letnie z daszkiem ( dla ludzi oczywko 😉 )  np. Pikeura lub jakiejś podobnej firmy ? i ile mogą kosztować ?  :kwiatek: ( z góry dziękuje )
wątek zamknięty
oj Dramka przesadzasz, dziewczyna tylko zapytała, jeśli nie potrafisz jej pomoc to powstrzymaj sie chociaz od kąśliwych uwag


To nie była kąćliwa uwaga tylko ja nienawidze prać ręcznie. Nie ma takiej rzeczy co piore ręcznie. Więc pranie ręczne czapraka to dla mnie abstrakcja  😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
29 kwietnia 2011 23:02
Dramka, dla mnie tez 😉 wszystko wrzucam do pralki 😀 szmata to szmata i ma byc przede wszystkim do uzywania, czyli i do jazdy i do prania, dopierania sie i schniecia. czy to anky, czy eurostar, czy eskadron, czy hkm czy jakis no name, wszystkie laduja w pralce. i wlasciwie poki co, nie narzekam. nic sie nie skurczylo, nie spurchlilo, jedynie w bright red zdarzaja sie zacieki, ale odkad piore ja w wyzszej temperaturze niz 30 st to i z tym problem sie skonczyl 🙂 szkoda mi zycia na reczne szorowanie konskich szmat 🙂

edit: a najlepiej na swiecie dopiera mi sie... bialy JACSON 🙂 zadnych plam od siodla czy oficerek, caly bieluski jak nowka. chcialam go sprzedac ale jak mi sie tak pieknie dopral to stwierdzilam ze zasluzyl sobie na dozywocie 😉
wątek zamknięty
Dziewczyny w jakich sklepach mogę dostać czapki letnie z daszkiem ( dla ludzi oczywko 😉 )  np. Pikeura lub jakiejś podobnej firmy ? i ile mogą kosztować ?  :kwiatek: ( z góry dziękuje )

🚫
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
30 kwietnia 2011 07:28
Kujka a jakiego masz Jacsona- bo ostatnio zachorowałam na biały czaprak i jedyne, co mnie powstrzymuje to właśnie kwestia dopierania z szarych smug i śladach po oficerkach. Mam białego ES i po jednym praniu ręce załamałam - cały w smugach- chyba go na gotowanie wrzucę.
wątek zamknięty
Do skarogniadego lepiej kantar sand ? czy violet ? a może oberżyna ?  😁 sama już nie wiem!  🤔

edit.
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
30 kwietnia 2011 08:17
Dziewczyny! Umarłam jak to zobaczyłam...
Co my tak właściwie wiemy o szmatoholiźmie  😜
(a to nie całość kolekcji)
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
30 kwietnia 2011 08:22
A to nie jest przypadkiem kawałek sklepowej ekspozycji? ;-)

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 kwietnia 2011 08:39
s., wygląda jak sklep 😉 ale jeśli to czyjaś prywatna kolekcja, to... umarłam  😂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.