Końska Rewia Mody XI 2017

malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
11 maja 2017 13:54
Przez Ciebie mój portfel schudnie, myślałam, ze moze nie jest tak piękny, jak wszyscy go opisują  😁
wątek zamknięty
Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy  :kwiatek:
Poszukuje ładnego kompletu dla siwka (nauszniki,czaprak) w wersji totalnie się nie znam na modzie parkurowej a muszę coś zakupić właściwie na już.
Będę wdzięczna za wasze propozycje  😉
wątek zamknięty
Ja zakupiłam na promocji dwa czapraki z hooksa. Są cuudowne. Czekam aż będzie pogoda żeby porządnie obfocić.




Misia, ale w co chcesz iść? W klasykę, granat, brąz? Czy jakieś dzikie kolory? Wszystko z Equiline wygląda obłędnie na Siwych (oprócz czerwieni :P)

edit:
pojawił się nowy Cabal, wyglada cuuuudnie. A na Siwym  😍
NOWY CABAL
wątek zamknięty
xxagaxx, świetnie wygląda,  podoba mi się jak pasuje kształtem do siodła.
Misia, do siwych pasuje chyba każdy kolor oprócz żółtego  (mi się czerwień ciemna bardzo na siwych podoba 😉)
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
11 maja 2017 18:47
Misia, taki merlot eskadronowy na siwych super by wyglądał! 😉

Nowy Caball też mi się rzucił na oczęta (granat ofc ;p ) poczekam na kolorki ale chyba kolejny granacik na lato będzie mój ;p
wątek zamknięty
O rety, jaka szkoda, ze mój koń pójdzie pod siodło dopiero za dwa lata, i muszę póki co przystopować ze szmatkami - bo ten Caball jest cudowny! 😍
wątek zamknięty
Misia, - a jaki masz frak, kask, reszte sprzętu? W sensie kolorów 😉 Bo do siwka to rzeczywiście każdy 😀
wątek zamknięty
xxagaxx Ale szał  😍
Flygirl On jest szałowy  😀
Misia Misia ja polecam ten czaprak, który wstawiła Flygirl
My dzisiaj bylismy sami więc tylko takie fotki Eskadron NG Anthracite, po lonży koń od tej kraki wyglądał jak gofr  😁


wątek zamknięty
xxagaxx Mam jeden granatowy komplet i chciałam coś innego ale chyba stanie na granatowym Caballu  🙂
anai  Niby każdy ale ja lubię jak jest elegancko i stylowo a nie bywam na zawodach skokowych więc nie wiem jakie są trendy  😉
keirashara Frak,kask granatowe, oficerki i reszta sprzętu czarne  😉
anil22 Ten smokedblue zniknie mi ma siwku  🙁
wątek zamknięty
Misia, trendy są najróżniejsze. Na skokowych z reguły im niższa klasa, tym więcej kolorowej pstrokacizny eskadrona, im wyżej tym bardziej stonowanie 😉 Na siwym dobrze będzie wyglądać granat, czerń, bordo. Ja miałam też bialy z czarną lamówką na zawody. I petrol oraz ciemny fiolet.
wątek zamknięty
Misia, - ciemna szarość z granatową lamówką? Albo właśnie eskadronowy merlot double glossy, on jest z lekkim połyskiem i granatową lamówką, mógłby się bardzo ładnie zgrać, taka klasyka, ale z pazurkiem przez ten połysk. Equiline ma piękne czernie ze srebrnymi haftami. Mi się siwki też niesamowicie w czekoladzie podobają, ale nie wiem czy nie gryzłoby się to z resztą sprzętu.
xxagaxx - ale Ci się pięknie lamówka z siodłem zgrała kolorkami 😀
anil22 - imo bez szału, ale może w lepszym oświetleniu da ciekawszy efekt 😉

My się pokażemy w bardzo poglądowych mustangowych kropkach 😉 Proszę nie bić za wodzę, ogarnęłam dopiero jak wsiadłam, że coś w złym miejscu wylądowała przy przepinaniu ogłowia 🤣 Czaprak zdecydowanie trafia do moich ulubionych i jakościowo jest rewelka - a za swoją cenę to wręcz tyłek urywa.

wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
12 maja 2017 00:18
Misia na skokowych każdy kolor dopuszczalny, no chyba że to jakieś międzynarodowe zawody wtedy oficjalni reprezentanci dostają białe czapraki z godłem.
A tak to co się komu podoba, niestety.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
12 maja 2017 06:53
Tak naprawdę ważne by outfit na zawodach był po prostu czysty i elegancki 😉
I mi się np nie podoba przesada w drugą stronę - przykładowo: gniady koń + oczodajne miętowe nauszniki + oczodajny miętowy czaprak + oczodajne miętowe ochraniacze (uwalone kupą sprzed miesiąca) Za to lubię klasyczne czarne ochraniacze + wtedy dowolnego (stonowanego = stypowego  😁 ) koloru czaprak. Opcjonalnie nauszniki - im ciemniejszy koń, tym ciemniejszy kolor. Nic mnie tak nie mierzi jak gniade w białych nausznikach np O.o
I lubię połączenie beżowych ochraniaczy + granatowego czapraka:
wątek zamknięty
Zgadzam sie z moon nie powinno sie robic z konia choinki. Jesli intensywny kolor to niech stanowi jeden element.
Ja zaopatrzyłam sie w tego cottona do codziennego uzytku, a szukalam wlasnie czegos ciemnego
wątek zamknięty
Misia, jak chesz coś innego to właśnie poszukaj jakiejś głębokiej czerwieni, bordo. Czarny <3. Ja też kocham wszelkie niebieskie (nie błękit tylko).
Możesz soie popatrzeć w mojej galerii jest sporo zdjęć Siwsa w kompletach.
wątek zamknięty
xxagaxx, piękne zestawienie!

keirashara, ale na karym super 😍

wątek zamknięty
Bardzo dziękuję. W weekend moze uda mi się coś obfocić porządnie. A mnie moje siodło denerwuje totalnie. Już dzięki bogu stało się mniej pomarańczowe, ale wolałabym żeby było jednolite ;/ ale cóż :P
wątek zamknięty
xxagaxx, dla mnie te jasne części są zjawiskowe 🙂
wątek zamknięty
xxagaxx, ja dopiero po tym, co napisałaś o siodle zwróciłam uwagę na jego kolory, więc nie jest źle 😉 a przy okazji,  jaki masz popręg?
wątek zamknięty
Kucyk w smokedblue. 😍
wątek zamknięty
Dla mnie mega  😍
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 maja 2017 10:11
Kurcze, tak jak nie lubię niebieskiego (w każdej postaci) tak bardzo mi się ten smokedblue spodobał 🙂 Nie dla blondyna, a dla łaciatego. Czy wszystkie eskadrony mają taki dziwaczny kształt? Taki jakby do ogromnego siodła miały być? Na wszystkich fotkach co widzę, to wystające miejsce na tybinkę z przodu czapraka jest zupełnie nie tam gdzie trzeba i w ogóle takie ogromniaste one są.
wątek zamknięty
zembria, ale on jest bardziej szary, niż niebieski :P Mi na żywo niezbyt się podobał, choć na początku miałam chęć dla mojej czarnej kulki.
A kształt ma normalny, jak każdy inny czaprak vs. Kwestia gustu pewnie, dla mnie one mają fajny rozmiar, bo przynajmniej tę szmatę widać i nie trzeba się cackać z siodłem, aby z przodu nie brakło, albo że pasek na przystuły ginie pod tybinką, bo za krótki czaprak 😉
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 maja 2017 10:17
To pewnie dlatego mi się podoba, bo taki właśnie szaro niebieski jest a nie całkiem niebieski 😉
wątek zamknięty
Tak, on jest taki nieoczywisty w tej swojej niebiesko-szarości. Taki niby szary, ale jednak z domieszką niebieskiego. Co do kształtu, to myślałam nad łezką, bo lubię tak dopasowane rozmiarowo czapraki do siodła, jak np. u xxagaxx, ale właśnie, tak jak mówi budyń, jest łatwiej to ułożyć. 😀

Ale tak szczerze, to to będzie mój przedostatni (ostatnim będzie iceblue z Equesgtrain Stockholm :kocham🙂 jasny czaprak. Aż mi się przykro zrobiło, jak na smokedblue wykwitły plamy potu i stwierdziłam, że mogłam go zostawić w domu i podziwiać. 😁 Zostanę przy starej dobrej stypie, czyli w moim przypadku brązach. No, może na jakiś granat też się kiedyś skuszę, kto wie. 😎
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
14 maja 2017 23:37
Flygirl fakt tempo brudzenia jasnych czapraków uprzykrza życie, ale granacik na nim by dobrze wyglądał.
wątek zamknięty
To ja sie pochwale eskadronem Rub Protection CLASSIC SPORTS wiosna-lato 2016 - skyblue melange  :P

Kolor dla mnie super, żywszy niż moje dotychczasowe a jednoczęsnie przygaszona stypa 😉
Owijki noname granat pod lamowke 🙂


wątek zamknięty
faith, trochę OT, co to za siodło? 😀
wątek zamknięty
Sommer Opus I, ktorego usilowalam sprzedaz miesiac czasu i nikt nie chcial  😀iabeł:
wątek zamknięty
faith, nieeeee, czekam na coś bardziej 😀

Królewicz w różach i czaszkach 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.