Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

CeraŁ   dużo dużo zmian..
12 marca 2011 13:27
equi ja nie dostałam  👀
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 marca 2011 14:56
moje ogłowie jest za małe na kasztana, więc jeśli equi nie zdziała cudu - czytaj wymiany czy coś. to będzie na odstrzał 😉
Dziewuchy !!!
Kilka produktów jest dostępnych dopiero 15 kwietnia. I teraz pytanie, jako że to ostatnie zamówienie w najbliższym czasie, czy czekamy na dostępność ? Nie ma między innymi wodzy do artemisa, na których wielu osobom bardzo zależy, nie ma też ogłowii Allington w rozmiarze cob, zamówione były 4.
Wiem, że to ponad miesiąc, dlatego pozostawiam już Wam czy czekamy ( oczywiście pieniążki można wpłacić nawet 12-13 kwiecień, byle dotarły na 15 do nich żeby od raz wysłali paczkę.
Nigna   Warto mieć marzenia...
13 marca 2011 09:07
Szczerze moje ogłowie jest w stanie agonalnym,nie wiem czy przetrwa jeszcze tyle czasu.... i bardzo zależałoby mi jednak na tym żeby dotarło do końca marca. ( skoro bedą 15go to paczka z Hooksa powinna dotrzeć na koniec kwietnia dopiero ) ; (
Pewnie znajdzie sie jakas dobra duszyczka która zrobi kolejne zamówienie.... albo może te osoby wybiorą inne rzeczy ?
Może to egoistyczne ale takie jest moje zdanie ; )
sei - kiedys zamawialam kika ogłowi z hooks i jedno z nich tez mialo takie uszkodzenie, drugie mialo jakby takie wlasnei nacięcie z boku - to im sie zdarza widac;/

kolejna rzecz - zapach, cześć ogłowi, szczególnie brązowe miały strasznie intensywny zapach..hym-tranu chyba, taki "rybi" ..fuj....
-tez tak mieliście?

a jak będzie coś ciekawego, bo w tej chwili akurat nie widze nic dla siebie, to także chętnie się dołączę do późniejszego zamówienia 🙂😉)
czekam głównie na zdanie osób, które zamówiły te rzeczy, których nie ma 😉 od razu mówię, ze paczka z 15 kwietnia będzie 21
a co z rzeczami niedosłanymi w tym zamówieniu?

jakiego ja mam pecha, ze za kazdym razem nie przysyłają moich rzeczy :/
a nie mozna rzeczy ktorych nie ma odlozyc na nastepne zamowienie a jednak to co jest przylecialoby szybciej? 🙂

jak dobrze ze ja sie artemisowym wodzom oparlam xD

equi  możesz napisać w wątku jakich dokładnie rzeczy nie ma? tzn. : wodze od artemisa(rozumiem, że czarne?), ogłowia i...?

co z rzeczami z poprzedniego zamówienia?

Ja jestem za tym, żeby rzeczy zostały wysłane teraz. Na pewno ktoś będzie robił następne zamówienie i może będzie można je połączyć, a znając terminowość hooksa to niepowiedziane,  że te rzeczy będą na pewno na 15 kwietnia.

A nie ma możliwości rozdzielenia tego zamówienia na dwie paczki? Bo jednak to trwałoby aż miesiąc dłużej, albo nawet więcej, bo może nie być tych rzeczy 15 kwietnia. Dlatego ja osobiście wolałabym żeby było wysłane teraz🙂
Insomnia_90   equo ius civile
13 marca 2011 18:17
Ja szczerze mówiąc nie jestem za czekaniem. Czekam już miesiąc na ogłowie z poprzedniego zamówienia. Ktoś na pewno jeszcze będzie robił zamówienie to się będzie można podłączyć, bo to już przesada tyle czekać moim zdaniem....
ok, nie ma problemu. Nie ma wodzy artemisowych czarnych właśnie, ogłowii cob allington, popręgu ujeżdżeniowego.
mojego popręgu zamówionego w lutym?
ja bym to olała całkiem😉 ale problem jest taki, ze pieniądze za niego są w hooksie.
Dokładnie. Czyli jaka ostateczna decyzja ? Zamawiamy teraz ?
teraaaaz 😉 off equi, doszły moje wiadomości?
kurcze trochę jestem załamana że nie będzie tych wodzy od artemisa, bo jak już komplet to komplet. Generalnie ja już zapłaciłam equi za wodze wiec pozostaje mi czekać chyba że wymyślę jakiś inny pomysł..
teraz teraz  😜
no to niech hooks mi odesle kase za popręg (jezeli doślą kantar).
ehhh mowcie co chcecie, ale jednak sklep robi problemy:/
pierwsze zamówienie dostałam z drugim, a drugiego (zapłaconego) wogóle już nie dostanę:/
szkoda że na stronie hooksa nie ma napisanego że te rzeczy są niedostępne...
Dance nie tyle robi problemy, co ostateczne inf czy produkty są dostaje jak zaczynają kompletować, a niestety nie odkładają nam jak zaklepie wcześniej, bo wiele osób wycofywało się w ostatniej chwili i musiałam rezygnować z odłożonych przedmiotów. Mi na prawdę jest obojętnie kiedy zamówienie zrobimy, ale nie miejcie pretensji do mnie, staram się na prawdę wszystko sprężyć, od momentu kiedy wszystkie pieniądze są u mnie na koncie po półtora tygodnia macie rzeczy w domach, a czasem na zamówienie w PL czeka się dłużej.  Nawet dwa miesiące to nie jest długo w porównaniu z tym co robiła naska ( czekałam na paczkę 7 miesięcy ) . Weźcie pod uwagę, że to sklep zagraniczny, nie zawsze wszystko jest dopięte na ostatni guzik.
Dobra no trzeba uzbroić się w cierpliwość, trudno będę czekała aż wodze będą dostępne, bo jak powtarzam komplet to komplet. 🙂
Nigna   Warto mieć marzenia...
13 marca 2011 19:23
Jeśli mamy głosować to ja głosuje na zamówienie paczki teraz ; P : )
Ja również jestem za zamówieniem teraz
ok, zamawiamy więc teraz.
jezeli hooks mi odda kase, to mi to obojętne:P
equi, są na to szanse? kantar jest dostępny czy nie?
Hej czy ma ktoś numer tel do equi dream, wiem że to tak nie ładnie ale właśnie wróciłam z poczty i zginęła moja paczka z artemisem ;(( i muszę się z nią szybko skontaktować. jeśli ktoś ma numer poproszę na prv.
Wiedziałam, że jeśli czegoś nie będzie to na bank będzie to coś co ja zamówie....
eh.. życie😉


Equi masz PW.
Ueee, szkoda, już się napaliłam na to ogłowie. Poczekam na jakieś następne zamówienie najwyżej🙂
do wszystkich, którzy zamawiali wodze. Zrobię ostatnie zamówienie w kwietniu, żeby były, bo sama też zamówiłam artemisa i chcę komplet, ale zarówno artemis jak i wodze to końcówki produkcji, i przedpłacam je teraz, przy tym zamówieniu. Czyli jeżeli ktoś nie rezygnuje z wodzy, tylko chce je później opłacam je z tym zamówieniem
Wysłałam equi tą samą pw do Ciebie na wszelki wypadek!

Witam!
Czy byłaby mozliwość dołączenia do kwietniowego zamówienia z tym ze przelew poszedłby tuż przed zamówieniem?
Zamówienie obejnowałoby dwa czarne Artemisy rozmiar cob i full oraz czarne ogłowie Carlow w rozmiarze cob!

;-)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się