Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

Te w ŁKJcie to są Mistrzostwa Rekreacji i Zawody regionalne, ale pewnie towarzyskie będą przed  wink
oo , a nie ma propozycji w necie ? bo szukam i narazie nie ma ..

aa ludzie , wiecie kiedy jest odznaka w ŁKJ ? wydaje mi się ,ze 6 października ? dobrze myśle? 👀


Narazie nie ma propozycji, bynajmniej ja ich nie widziałam.

A o odznace to chyba nigdzie nie jest napisane, że będzie w ŁKJ.  🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] brak edycji postow.
dobrze wytłumaczcie mi , w takim razie jak nie mam brązu , to nie mogę jechac tych mistrzostw ?  👀 , nie jestem zrzeszona z klubem
tam zdaje sie ani odznaka,ani przynaleznosc-ino kon i jezdzec😉
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
08 sierpnia 2012 21:08
najlepiej zapytaj P. Basi 😉
MagBan93   Hennowata rudość :]
08 sierpnia 2012 21:08
tak, mistrzostwa rekreacji są jak towarzyskie
A ja mam pytanie odnośnie zawodów w Bogusławicach, ktore odbędą sie w ten weekend... ktoś wie może na którym podłożu to będzie?  🙂
Fufu, [[a]]http://www.stadoboguslawice.com.pl/pliki/propozycje/012-ZR-B_%2011-12.08.2012.pdf[[a]] jest napisane w warunkach.
Łodzianie  ,

Czy możecie polecić mi jakieś miejsce w okolicach naszego pięknego miasta , w kóre mogę odstawić  6 -cio miesięcznego źrebaka do odchowania z innymi młodymi końmi, gdzie są odpowiednie warunki i kompetentni ludzie  ?


Dzięki z góry !
czy ktoś z Was wybiera się może do Warszawy niedługo?
jeżeli tak to poproszę o pw :kwiatek:
dominoxs, co myslisz o Arabice?
magija21   6 lat + vat :))
11 sierpnia 2012 13:20
Gdzie w Łdz są jakieś fajne lumpeksy, w których często bywają końskie rzeczy? Orientuje się ktoś?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 sierpnia 2012 13:46
magija21, Nie ma lumpeksów z rzeczami końskimi. Trzeba chodzić i pytać czy takie ciuchy jeździeckie bywają. Nie zawsze się takie rzeczy trafiają i zazwyczaj są schowane na zapleczu. 😉
magija21   6 lat + vat :))
11 sierpnia 2012 14:40
Dzięki, będę szukać 😉
No tak ,Arabikę mam na liście ale jako ewentualność , a może jeszcze jest jakieś sprawdzone miejsce ?
mam pytanko, czy stajnia Stara kuźnia to jeszcze funkcjonuje?
Ja tam byłam jakoś marzec/kwiecień i stajnia nadal działa, ale teraz to chyba tylko jako hotel dla koni, bo właścicielka jazd juz nie prowadzi.
Czy ktoś się orientuje, kiedy jest festiwal jeździectwa w Gajewnikach? Na ich stronie jedyne co znalazłam to kalendarz imprez z 2011 roku.
w Gajewnikach to impreza bedzie jakos na samym poczatku wrzesnia jesli dobrze kojarze 2-3 cos takiego.
http://www.galopuje.pl/konie,festiwal-jezdziecki-gajewniki-2012,20375.html tu jest napisane, że 3-4 września. Mam wrażenie, że to pomyłka, bo festiwal zawsze był w weekend.
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
18 sierpnia 2012 17:03
Plotka glosi ze festiwal ma byc NIBY polaczany z MPMK....
Jednak, nie umiem sobie tego wyobrazic...
we wrześniu nie będzie zawodów w gajewnikach, nie mają przynajmniej w planach organizacji niczego, w przyszłym tygodniu są MPMK i podobno to ma być jednocześnie festiwal ale nie będzie w tym czasie zawodów regionalnych.
Piszę jeszcze raz , bo nadal potrzebuje kowala (dobrego)

dzowniłam do 2  (są z Łodzi) , ja mieszkam pod i powiedzieli ,że nie przyjadą . Ręce odpadają , co za państwo się z nich zrobiło  🙄

Koleżanka wspominała o p.Benku ? kojarzy ktoś , bo nr nie ma do niego..

osoby tutaj wymieniały też P.Wieczorka , warty polecenia ?
jeśli to Benek ze stada to odpuść sobie,  no chyba, że masz konia z idealnymi  kopytami i niewiele wymagają "obróbki"
sei   . let's grow old together & die at the same time .
20 sierpnia 2012 18:30
mojego rudego w poprzedniej stajni robił wieczorek (spod łodzi jest) i byłam zadowolona. na spokojnie, konkretnie. nic nie mam do zarzucenia. polecam 🙂
ok , a ma ktoś namiary do Wieczorka ?  :kwiatek:

nie wiem Karla 🙂 

a kojarzy ktoś kowala z Częstochowy , kuje na gorąco i bierze udział w zawodach podkuwaczy <tyle wiem> , robił mi kobyłke 4 lata temu i było genialnie
Ja jestem za Mateuszem Wichrowskim 🙂
Ja jestem bardzo zadowolona z Piotrka , podkowy się trzymają , ma świetne podejście do koni                                                                                                                  tel. 511301054
z kowali masz:
M. Wichrowski
P. Wieczorek
W. Taranowicz, to właśnie ten o którym pisałaś z pod Częstochowy, uważam,że godny polecenia
J. Stasiak
J. Kotfasiński super kowal ale on faktycznie może nie chcieć dojeżdżać bo ma sporo klientów i dojeżdża do większych stajni
M. Koza
dzieki laski  :kwiatek: P.Wieczorek wpadnie za tydzień
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
22 sierpnia 2012 08:30
u nas część koni p. Jacka Kozłowskiego kuje Benek, wszystko super, zna sie na robocie, jedyny minus to, że przyjezdza bez pomocnika.... ale wyprowadził kilka koni z niezafajnymi kopytami,
a poza tym mamy jeszcze Bizona, z mojej strony godny polecenia, szybko i dokładnie....
na 10000000000000000000% nie polecam Stasiaka... robi wszystko na plasko, nie przykłada sie i w ogóle masakra....
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się