Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 września 2012 21:13
jak dla mnie ceny na dereniowej są normalne. w łodzi za tragusa i helixa zapłaciłam 250 zł 😉
sei no może i tak, ale wiesz tam 100zł, a równie dobrze zrobiony w streettattoo za 75, a w tym ostatnim za 60. To po co wydawać tyle? 😉
Ja smileya miałam za darmo i szczęka mi opadła jak mi powiedzieli, że to 80zł kosztuje  😁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 września 2012 21:18
nie no jasne, że się kasa liczy. po prostu jak ja się szłam kłuć to pytałam znajomych o 'najlepsze studio w mieście'. 90% wskazała mi od świtu do zmierzchu i przez myśl mi nie przeszło żeby szukać czegoś innego.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 września 2012 06:44
A co oni takiego robią, na jakich kolczykach pracują albo jakiego sprzętu używają, że wołają ponad stówę za zwykłe przekłucie?
Chyba, że to zaszczyt przebywać z nimi albo ich czas tak cenny. Taką cenę tragusa to ja mogłam sobie wyobraźić, ale jakieś 7 lat temu.
Chociaż mój ma grubo ponad 6 lat i ze swoim kolczykiem płaciłam 50zl.
Jak wygląda słuchanie muzyki przez słuchawki kanałowe kiedy ma się tragusa? W ogóle nie można czy po prostu trzeba czekać aż się wszystko zagoi?
Ja słuchałam od pierwszego dnia. Troszkę mnie bolało, ale da radę 😉
Ja dałam kilka dni żeby się podgoił i potem bez większych problemów można słuchać  😉

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 września 2012 09:58
Najlepiej poczekać aż się zagoi i zmienić na krótkiego kolczyka. Ja słucham normalnie, a mam podkówkę 😉
Dziękuję za odpowiedzi  :kwiatek:
Chciałam zrobić, ale mnie postraszyli, że nie można słuchawek normalnie używać. Czyli zbieram kasę na tragusa  👀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 września 2012 10:14
Ja walniesz sobie 3cm labret to napewno nie włożysz 😉
Czasem słuchawka wypada i ciężej ją włożyć, ale to jeszcze zależy od jej budowy  😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 września 2012 11:47
mnie na początku trochę przeszkadzał i bolał. ale teraz po wygojeniu i z labretem 8 mm (mam dość grubą tą chrząstkę) to ładuję do ucha i się nie przejmuję. muszę sobie tylko kolczyk troszkę przesunąć, żeby się słuchawka lepiej mieściła.
aczkolwiek tak jak mówią dziewczyny to jest też w dużej mierze zależne od budowy chrząstki/ucha 😉
w Warszawie polecam studio http://crmbodymodifications.cba.pl/ za tragusa płaciłam 40zl a za surface w karku 60zl , wszystko czysto i sprawnie. Teraz wybieram się do nich a właściwie do Conora po skaryfikacje, bo robi je cudne 😍
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 września 2012 16:27
60 zł za surface? Zastanawiająco niska cena :>
W cenniku napisali, że surface 80, 60 to cena promocyjna z okazji zmiany lokalu.
Helix jest za 40 w ramach tej promocji, ale jakoś się boję, bo w sumie spora ta promocja i aż dziwne
Rzeczywiście ceny bardzo niskie. Może się na coś skuszę będąc w Warszawie...
Nie wiem tylko, czy koniec listopada to dobry czas na kłucie...?
Czy ktoś jeszcze ma jakąś opinię apropo tego studia? Bo wolałabym jednak nie ryzykować, choć cena kusi
Czy ja wiem czy cena jest taka niska? Ogólnie w wielu studiach wszystkie kolczyki w uszach kosztują mniej więcej tyle 😉
Ja bym po prostu przeszła się do studia zobaczyć jak to wszystko wygląda.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 września 2012 17:50
To jest pierwsze studio, w którym surface kosztuje mniej niż 100zł, DUŻO mniej.
Ja pitolę, nieopatrznie weszłam w zdjęcia piercingu intymnego, a akurat jem... Fuj.

Słuchajcie, a po co się robi te wzorki z igieł???
O to mi chodziło 🙂
Kurde, ciekawa zabawa... To już jednak trzeba mieć mocne zapędy masochistyczne 😉
Tak ceny maja niskie bo kolejny raz się przenosili i stąd chcą promocyjnie przyciągnąć klientów, jeżeli chodzi o warunki to w salonie maja czysto, tłumacza wszystko o zabiegu o pielęgnacji, otwierają przy tobie wszystkie kleszcze, opatrunki i rękawiczki . Tez nie byłam na początku przekonana ale to, ze maja swój autoklaw i na prawdę się znają na tym co robią przekonało mnie. Mnie kluła dziewczyna ale z tego co czytałam to Conor jest jednym z najbardziej znanych przekłuwaczy w Warszawie i Polsce. Śmiało polecam, wysyłałam tam koleżanki i wszystkie są zadowolone.
Dobra cena i dobre wykonanie. Goraco polecam tego pana !  😀
Ja robilam u niego helixa i 2 x MD i chyba niedlugo znowu sie wybiore.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 października 2012 12:22
O rany, ale niska cena surface  😜 Aż mam ochotę na biodro  😁
Ja miałam robiony kolczyk w języku u Conora, mam go już 1,5 roku. Gorąco polecam, świetny gość, naprawdę sterylnie.  :kwiatek:
Chyba mnie pogięło już do końca  🤔 W którym studiu w Szczecinie zrobią mi md? Jak to wygląda z cenami?  👀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 października 2012 18:32
Jak możliwie najniżej można zrobić kolczyka w karku? Da się tak, żeby koszulka zakrywała?  😉
smarcik a to nie jest tak, że wszędzie się da? 😉 Przecież robią sobie gdzie się da, na rękach, plecach, nogach, karkach, palcach. To pewnie tak żeby bluzka zakrywała, też można 😉

Na 80% idę jutro robić helixa. W końcu! Już ochotę na kolejne  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 października 2012 18:44
Heval no przekłuć się na pewno da, raczej chodziło mi o to, że jest to bardzo ruchliwe miejsce (wystarczy się zgarbić, żeby skóra była skrajnie napięta) dlatego zastanawiam się, czy jest sens tak robić i czy w ogóle da się zrobić tak, żeby nie zaczął migrować po kilku dniach  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się