Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 maja 2013 07:38
http://www.costah.net/ Gość jest absolutnie moim mistrzem!  💘
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 maja 2013 09:00
jest parę naprawdę fajnych, trzeba przyznać 😀 klik klik klik klik klik
smarcik, też podglądasz Graphique tattoo artists na fb?  😁 Też wczoraj się do nich śliniłam. i to tego rexa na boku i udzie  😜

I z serii 'dobre bo polskie''

Frania, i jak tongue web?

edit: chyba muszę przestać zwiedzać te wszystkie stronki. KLIK
świetna ta yadou, a te kolory to już w ogóle bajka  💘
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 maja 2013 15:23
lotka no ba!  😁 Uwielbiam większość pokazywanych tam prac.

Edit: Oh, właśnie nadszedł ten moment, kiedy MUSZĘ coś wydziabać. Takie śmieszne uczucie, podobnie jak palacz czasem musi zapalić  😉 Pewnie mi przejdzie zanim opracuję wzór.
Sisisa nie chciałam w widocznym miejscu i na celu właśnie miałam to,żeby znajdował się w miejscu,które łatwo zakryć ze względu na przyszłą pracę,co prawda plany mogą się zmienić jeszcze tysiąc razy,ale brałam to pod uwagę. 🙂 Bardzo łatwo o nim zapominam 😉
Lotka a dobrze, super sprawa 🙂 tylko troche boli bo NON STOP sie nim bawie  🙄
Frania, Nie baw się, bo pójdzie sobie  😀iabeł: Kółeczko masz?
Bananka 😉
No ja wiem ze nie powinnamnale nie moge sie powstrzymac  🤔wirek:
Gillian   four letter word
02 czerwca 2013 20:39
Od dwóch dni mam w końcu kolczyk w pępku. Jest cudny, ale już widzę, że będą z nim przeboje. Horizontal hood wygojony w niecałe 2 tygodnie, zmieniłam już kolczyk na kółko i żadnych dolegliwości a pępek boli dość odczuwalnie i przypuchł trochę. Samo obracanie kolczykiem powoduje bolesność, tak samo jest mi niekomfortowo jak siedzę. Tak ma być?
Może jak nim kręcisz to odrywasz ten cały strupek i kanał jest przez to podrażniany?  Poza tym 2 dni to nic takiego, goi się- więc boli. Gorzej będzie jak za 7miesięcy nadal będzie bolał. 🙂
I szkoda, że VH się nie przyjął, bo jest cudowny.
Gillian   four letter word
02 czerwca 2013 21:27
szkoda szkoda, ale horizontal też jest cudny, mam przepiękny odcień błękitu zresztą kolorystycznie dopasowany do pępka i efekt jest mega wow 🙂 i to kółko zaczyna mi się nawet bardziej widzieć niż vertical 🙂
Gillian mi się goił kolczyk w pępku gdzieś 2 miesiące z tego co pamiętam...przemywaj solą fizjologiczną-najbardziej mi przypadła do 'gustu' jeśli chodzi o kolczyka w pępku 🙂 przy myciu,obracaj nim,żeby sól dostała się do dziurki i powinno być ok 🙂 najgorzej było jak kolczyk kończył się goić,a ktoś mnie przytulił i zahaczył o niego. 🙄 wszystko zaczynało się od nowa.
Jiska, ale sól fiz. nie ma właściwości gojących. Ona jedynie 'oczyszcza' dane miejsce- jako że jest jałowym płynem.
Gillian   four letter word
04 czerwca 2013 13:54
czy jak wlot i wylot przekłucia jest zaczerwieniony to bardzo źle? przemywam solą, psikam Octaniseptem i niby nic sie nie dzieje.
Dziś zauważyłam właśnie zaczerwienienie i trochę boli. Histeryzuję, co? cholernie się boję zakażenia 🙁

Macie jakiś sposób na włożenie sylikoniwego tunela? Środek jest w sam raz, ale nie mogę zmieścić tej obwódki, a przecież bez sensu jest robić większą dziurę żeby przeszla ta obwodka a potem i tak mi się skorczy..
lotka13 mi piercinger co robił kolczyka powiedział,że maściami nie powinno się smarować,bo zapychają dziurkę i się wolniej goi,powiedział,że najlepiej kolczyka w pępku 'płukać' solą fizjologiczną 🙂

Gillian spokojnie,nic się nie dzieje 🙂 po prostu masz tam ranę to musi być jakiś obrzęk i zaczerwienienie.
Gillian , nie ma strachu, Octenisept to idealne rozwiązanie do pielęgnacji przekłucia, da radę 🙂 a solą fizjologiczną przekłucie się czyści, np. odmacza strupki, nie ma właściwości gojących
Sonkowa po to są silikonowe, żeby mogły się wyginać. Po co chcesz robić większą dziurę? Musisz jakoś go tak wygiąc i włożyć do ucha, fakt, że lepsze są z odkręcaną ścianką, ale te też da się włozyć 🙂
Wyginałam na wszystkie możliwe sposoby i za nic nie mogłam wsadzić..
MissTake, jak Ci w Dziewiątce? Wybierasz się na TattooFest jako 'załoga' 9th?

Jiska, octenisept jest w płynie 🙂
lotka13 , moje wprowadzanie się tam trochę się przedłużyło, zaczynam sesję i trochę się na mnie zwaliło, a w studiu jeszcze szykują rewolucję odnośnie wydłużenia godzin pracy studia itd. 🙂 stan zawieszenia, siła wyższa 🙂 ale na Tattoofeście będę obowiązkowo, daleko nie mam, 3 przystanki tramwajowe ode mnie 😀
jett   success is the best revenge
06 czerwca 2013 16:29
Możecie polecić jakieś dobre studio piercingu w Lublinie?
Dziewczyny, polecicie mi jakiś salon w Warszawie, najlepiej centrum, gdzie robią tatuaże henną?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 czerwca 2013 13:52
Nie. Za to polecę nie bawić się w to jeśli nie chcesz nabawić się uczulenia na całe życie  😉
poważnie?  🤔wirek: znam pare osób, które miały tatuaże z henny i jest ok
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 czerwca 2013 14:05
Poważnie, henna wykorzystywana do tatuaży jest silnym alergenem, nawet na farbach do włosów jest napisane, że nie mogą ich używać osoby, które miały tatuaż robiony czarną henną. Moim zdaniem nie warto ryzykować dla chwilowego tatuażu  😉 (Już lepiej poczekać, zdecydować się i zrobić prawdziwy  😀 )
Problem w tym, że ja właśnie nie chcę prawdziwego.. kurcze 🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 czerwca 2013 14:13
Są jeszcze takie robione bardzo płytko pod naskórkiem, które trzymają się do 5 lat. Moja koleżanka miała i była zadowolona, ale nie wiem czy to jest fajne- podobno po jakimś czasie zlewa się w plamę  🙄
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 czerwca 2013 14:32
zostaja slady po takich, tymczasowe nie sa dobrym pomyslem
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się