Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Po czarny napis na nadgarstku (4znaki, ok 3x2cm) do kogo w Warszawie uderzać? Chce zeby było porządnie wykonane, ale wolałabym nie przepłacić 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
21 lutego 2015 19:50
Czy ktoś wie, jak się ceni yadou? Tak mniej więcej?
jett   success is the best revenge
22 lutego 2015 13:08
woow, yga czadowy!  😜 (i cycki też!  :hihi🙂

teraz jeszcze bardziej marzy mi się jakaś dziabka pod biustem, i chcę albo mandalę albo coś w tym stylu:
slojma   I was born with a silver spoon!
22 lutego 2015 13:18
yga- ja mialam w sutku x lat z racji karmienia wyjelam.  Bol jest do zniesienia bardziej bolal micro miedzy zebrami.  Ja mialam sznange prostopadla nie pionowa bolalo kilka razy jak zaczepilam ale tylko na samym poczatku.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 lutego 2015 16:24
Ja mialam sznange prostopadla nie pionowa bolalo kilka razy jak zaczepilam ale tylko na samym poczatku.

Poziomą ?
slojma   I was born with a silver spoon!
22 lutego 2015 16:37
🤣 tak nie moglam znalezc slowa dzieki
yga   srają muszki, będzie wiosna.
22 lutego 2015 22:20
Dziękuję!
A widzisz, nad Ekscelencjowym też się zastanawiałam!
chodziło mi po glowie jeszcze coś w stylu Karoliny Gilon:

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10565032_936233523069762_3623228930802124575_n.jpg?oh=1e0756d51496ac21523bdcaeaa65e7c0&oe=5551339D&__gda__=1431353335_abed9a9c9d2e8355949833241bc18956

lub:



była jeszcze gdzieś taka fajna ćma/motyl wykonana w stylu mandali, ale nie mogę teraz znaleźć..
Wichurkowa   Never say never...
23 lutego 2015 07:45
Kurda Yga zabije Cię! Zafascynowałas mnie takim motywem i miejscem zobienia że tez kce taki! 😀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
23 lutego 2015 10:06
Zawsze do usług 😀
Eeee to chyba dobrze, że masz pomysł na fajną nową dziarkę, po co mnie odrazu zabijać  :emota200609316: 😀
W ciągu 3 miesięcy zrobiłam 3 tatuaże.. Uzależniłam się  😜 Jeszcze 2 (w tym upragniony rękaw-ek) i mogę zrobić sobie przerwę  🙂

Dalej szukam tej ćmy,no.... ona była kozacka! Znalazłam ją tuż przed dziaraniem więc sobie odpuściłam.
Jak ją znajdę to oszalejesz na jej punkcie!  🤣





[img]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSp2m5bWewLcpmGy6SVtmddPl63Gah9GbPBwotorUlbXNLRWw4a[/img]



o jaki piękne motylki 😀 (+18)

[url=http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ4hrtKpE4OZAgbughCDM0ULBwrmb8ngYDzAq1pgnu7WeyP2kDo]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ4hrtKpE4OZAgbughCDM0ULBwrmb8ngYDzAq1pgnu7WeyP2kDo[/url]
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
23 lutego 2015 12:59
yga  😍 miejsce świetne, motyw też. Sama bym sobie taki zrobiła, w tym miejscu  😀 Może kiedyś  🙂
Chce już kolejny tatuaż  😕
jett   success is the best revenge
23 lutego 2015 14:46
Mi się jeszcze bardzo podoba ta ważka, chociaż sama bym raczej takiej nie chciała  🙂
[img]http://re-volta.pl/galeria/img/109782[/img]

Co do piersi, marzą mi się kolczyki w sutkach. Niestety słyszałam, że ból jest mega. Robił ktoś?




bez przesady z tym bólem 😉
normalne przekłucie, wcale nie jakoś wybitnie bolesne. są gorsze 😉

Jedynie co mogę polecić to pilnować dlugości sztangi. jak opuchlizna zejdzie to zmniejszać, wtedy nie będzie się zaczepiał. Za pierwszym razem zrobiłam oba poziomo, wyjęłam po kilku latach, zarosło bez śladu. Potem zrobiłam poziome i po kilku miesiącach - pionowe, więc miałam po dwa w jednym - nic nie haczyło, nie rozrywało się itp 😉 wyjęłam i znów nie mam śladu. Polecam ptfe. A no i obowiązkowo COŚ pomiędzy sutek a stanik, bo inaczej masakra. Dość dlugo się goi, ale mimo wszystko nie jakoś wybitnie mocno. tylko nie płatek kosmetyczny, bo to niezbyt dobry pomysł 😉

A, i właściwie nie przeszkadzały wcale od samego początku. usztywniany stanik i po sprawie. Praktycznie nie czuć, a na drugi dzień walczyłam z widłami i gnojem, więc 😉 Poza tym ja mam całkiem niezły kawał cycka jak przystało na grubą babę, więc jeśli w moje wymiona nie raziło - w zgrabniejsze i mniejsze też nie powinno 😉

[quote author=TUŚKA link=topic=110.msg2298038#msg2298038 date=1424519914]
Pomożecie?
Poszukujemy sentencji napisu jako dodatek do tatuażu upamiętniającego zmarłego tatę koleżanki.
[/quote]

Wybacz, ale proszenie kogoś o sentencję/napis na tatuaż świadczy o braku przemyślenia wzoru - polecam jednak przeanalizować robienie tatuażu, skoro na dobrą sprawę nie ma się na niego pomysłu...
w poniedziałek robie sobię pierwszy tatuaż 🙂 mały, symboliczny napis, nie żadne dzieło sztuki, ale i tak się jaram i nie mogę się już doczekać 😉
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
28 lutego 2015 17:19
Martuha ja swoim tak samo się jarałam, cały dzień po zrobieniu tatuażu patrzyłam w lustro 🤣, ale czuję, że z kolejnymi będzie tak samo  😁
ja sobie robię na nadgarstku, właśnie po to, żeby nie mieć problemów z oglądaniem go :P
następny będzie na karku, ale na razie brak fundusz.
[quote author=TUŚKA link=topic=110.msg2298038#msg2298038 date=1424519914]
Pomożecie?
Poszukujemy sentencji napisu jako dodatek do tatuażu upamiętniającego zmarłego tatę koleżanki.
[/quote] nie wiem czy jeszcze aktualne ale ja znam i mam sama,  semper in animo meo czyli na zawsze w moim sercu
yga, noen ma, nawet kiedyś tu wstawiała 😉 Ale z nią kontakt raczej przez FB
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 marca 2015 14:55
Melduję, że udo to faktycznie bardzo wdzięczne miejsce - wygodne, nie boli, można sobie pooglądać no i nie miałam problemów z prowadzeniem auta 300km bezpośrednio po dziaraniu  😉

💘
No nie daj sie prosic: pokazuj! 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 marca 2015 15:35
Czekam aż dziewczyny ze studia wrzucą na fejsa zdjęcie zrobione od razu po, bo aktualnie nie mam jak zrobić fotki  😉 Także mam nadzieję, że niedługo będę mogła się pochwalić, bo to zdecydowanie moja ulubiona dziara  🙂
to ta cudowna sowa i góry?  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 marca 2015 19:52
Tak, puszczyk uralski i góry  💘 Kocham ją  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 marca 2015 19:53
poka!
Już wyraziłam swój zachwyt na fejsie, fantastyczny, zazdroszczę  😜
yga   srają muszki, będzie wiosna.
02 marca 2015 19:58
smarcik- e tam gadasz, ja umierałam na moim udowym seansie. Od pierwszego do ostatniego wbicia igły... I na złośc seans 9godzinny  😁

Ja też chcę zobaczyć!
a ja jestem zachwycona moim małym (ale i tak ciut większym niż planowałam) napisem  😍
trochę mi przykro, że jest do góry nogami dla mnie (skąd się wzięła taka zasada?), ale też nie walczyłam o to specjalnie.
no i teraz już wiem na 100%, że na jednym się nie skończy.
Martuha  Gdzie go masz?
Wg mnie nie ma żadnych zasad jeśli chodzi o tatuaże. Tatuaż robisz chyba dla siebie, prawda?
Ja mam konia na nadgarstku w swoją stronę. Reszta świata widzi go do góry nogami.
Breva z kolei ma napis na żebrach tak, że tylko w lustrze widzi co jest napisane. Jak ktoś patrz z boku to nie wie co tam jest
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 marca 2015 20:23
A proszę, mam nadzieję, że zdjęcie się wyświetla  😉 I przepraszam za te ohydne nogi  😂


yga Twoja dziara jest wielka i chyba wchodzi na kość biodrową (?) - nie dziwię się, że bolała.. U mnie to niecałe 5 godzin roboty.
świetna dziara smarcik  🙂
baffinka, mam na nadgarstku. w dwóch studiach (juniorink i caffeine tattoo) mi powiedzieli, że jest taka zasada.
dla mnie to głupie, tym bardziej, że mam napis po gruzińsku, więc dla większości ludzi to będzie po prostu niezrozumiały szlaczek niezależnie od tego z której strony będą patrzeć... no ale już po ptakach 😉

smarcik, super!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się