e-papieros

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 stycznia 2013 12:20
ashtray ja mam Mild X1 i jestem bardzo zadowolona, ale ja mało palę więc pewnie nie jestem dobrą osobą do oceniania  😉
Bez względu na markę osoba, która chce mieć zestaw startowy by rzucić normalne fajki powinna mieć zestaw:

-ładowarka-> oczywista oczywistość,
- 2 baterie -> jedną ładujemy, a drugą używamy, dla osoby, która rzuca pelenie musi być komfort, że nie zebraknie jej prądu (bo inaczej łatwo wtedy sięgnąć po papierosy). Bateria minimum 900 Amh, dobrze by miała stabilizacje napięcia bądż pracowała w 2 trybach czyli zmienne/stabilizowane, a super by było gdyby miała regulowane napięcie.
- Kartomizer/kliromizer z możliwością wymiany grzałki i zapasową grzałką (czasami grzałkę trzeba wymienić), fajnie jest mieć do wypróbowania 2 rodzaje Kliromizerów np. górnogrzałkowe i dolnogrzałkowe (oczywiście oba z opcją wymiany grzałki).

liquidy-> najlepiej zamówić osobno u źródła np 10 testowych smaków

etui i inne gażety opcjonalnie ale warto pomyśleć o zawieszce by nosić wygodnie ep.
Ja jestem zielona w tym temacie zupełnie. 😡 Na zakup namawia mnie koleżanka, która właśnie ma Volisha. Kiedyś kopciła jak smok, a teraz mówi, że liquid 20 ml za 20 zł starcza jej na tydzień.
ja mam 50 ml od konca listopada jakoś.
Palę od ....prawie 20 lat ( to straszne, wiem). , wielokrotnie próbowałam rzucić i nic zastępczego mi nie podchodziło, tak jak e-papieros ( jakiś eGo mam czy coś takiego). Baterię mam 1100MAH, starcza na dwa dni. Mam dwie, to przypadkiem, ale mogłabym mieć jedną i sobie ją na noc wrzucać w ładowarkę. Jak pracuję to liquidu też mi starcza na dwa dni, teraz mam ferie siedzę w domu, zatem wyjaram to 1,5ml dziennie. Kliromizery (czy jak im tam) mam dwa- ze sznurkiem i bez sznurka- nie ma dla mnie różnicy.
Ale ja to pikuś. Mi zależało na tym żeby nie jarać.
Mój mąż natomiast wielki zwolennik palenia, jego jedyna przyjemność w życiu i inne bzdury też odkrył uroki e-fajki i od początku listopada nie pali analogów. I sobie chwali.
ashtray każdy był kiedyś zielony w jakiejś dziedzinie. Jeśli zależy Tobie na tym służe pomocą, tym bardziej, że jesteś z Warszawy🙂
Przede wszystkim szukam sposobu na zaoszczędzenie trochę kasy, bo po kolejnej podwyżce fajek stwierdziłam, że zbyt dużo pieniędzy puszczam z dymem! 👿
ashtray tylko pamiętaj, że na początku trzeba zainwestować w sprzęt i to taki, z którym specjalnych problemów mieć nie będziesz, a w kolejnych miesiącach możesz sporo zaoszczedzić.

Paląc paczkę dziennie zakładając, że paczka kosztuje (ja nie wiem teraz ile) około 11zł to wydajesz 330 zł.

Kupując zestaw sprzęt + liqudy w pierwszym miesiącu nie zaoszczędzisz lub nieznacznie ale w kolejnym już tak zamykając się np w kwocie od około 60-120 zł miesięcznie na liquidy.
To jest przykład tylko (możesz zamknąć się w mniejszej kwocie to zależy ile liqudu będzie Ci potrzebne, czy sama będziesz robić itd). I tak po kieszeni czuje teraz, że mniej wydaje.
Ircia   Olsztyn Różnowo
17 stycznia 2013 16:06
Dziewczyny spróbowałam w poniedziałek e-papierosa zapalić, czy zadymić  👀  sama nie wiem jak to określić, ale muszę przyznać że poczułam w płucach i potem nie czułam potrzeby zapalenia normalnego papierosa. Koleżanka podesłała mi linka którego kupiła http://allegro.pl/2x-e-papieros-ego-ce4-v3-liquid-20ml-gratis-i2919139190.html  bateria jak na razie trzyma około 6-7 dni, a olejki [ tak to nazywała] kupuje zwykłe LM
ashtray ja też chcę zaoszczędzić, choć wiem że na początku trzeba wydać, ale z czasem może się to jednak opłaci, więc raczej zakupię w lutym e-papierosa, ale sama nie wiem jeszcze którego.
Jak ktoś jest z Wawy to można kupić w sobotę w centrum fajny zestaw z okazji otwarcja sklepu King e-cigar przy ul. Wspólnej 67.

cytuje:
Witamy,
Przypominamy o otwarciu naszego sklepu w Warszawie, zaplanowanym już na tę sobotę. Z tejże okazji przygotowaliśmy dla Was kuszące promocje.
Jedną z nich jest zestaw 'Super PrinCCe' w Super Cenie. Zestaw składa się z dwóch kartomizerów PrinCCe T3/MT3, dwóch baterii produkcji Joyetech typ eGo-C 1000mAh, kompletu ładowarki, futerału oraz pięciu płynów 10ml. Cały ten zestaw w niepowtarzalnej cenie 150zł.

Dla osób, które chciałyby, a nie miały jeszcze okazji, będzie dostępny pakiet nowych liquidów z serii Gold oraz "modktóregonazwyniemożnawymawiać" w równie dobrej cenie.

W naszym warszawskim oddziale sklepu będzie możliwość degustacji trzydziestu płynów spośród pięćdziesięciu smaków z naszej oferty.
Dla każdego klienta przygotowaliśmy skromny poczęstunek.
Serdecznie zapraszamy!
Pozdrawiam,
Michał, King e-Cigar


cały temat tutaj: http://www.e-papierosy-forum.pl/king-e-cigar-warszawa-otwarcie-19-stycznia-t33929.html
efeemeryda   no fate but what we make.
18 stycznia 2013 10:06
http://allegro.pl/liquid-olejek-plyn-do-e-papieros-20ml-marlboro-i2941154313.html

sądzicie, że ten liquid będzie dobry? Zależy mi żeby odebrać osobiście we Wrocławiu i najlepiej o smaku marlboro, na allegro tylko to mi wyskoczyło  😉
efeemeryda ale to jest "krzakowy" liquid. Nie mówie, że zły ale ja bym swoim zdrowiem nie ryzykowała. Nie ufam taki no-name.

http://starychemik.wordpress.com/e-papierosy-faq/
szczególnie pkt 13
efeemeryda   no fate but what we make.
18 stycznia 2013 10:42
Wiesz biorąc pod uwagę to ile lat palę już normalne fajki to chyba bardziej nie zaryzykuje swoim zdrowiem krzakowym liquidem?  😉
ale powiedz mi w takim razie jakiej firmy są ok? Bo nie wiem kompletnie...
tu masz sklepy we Wrocku-> http://www.e-papierosy-forum.pl/wroclaw-f113.html

Wszystkie firmowe, a ich jest dużo np: P1, liqueen, HANGSEN, Liqua od Ritchy, Mild, Rm1, liquidy KING E-CIGAR, BLUE MIST, Trendy, Monacco, Dekang, Boge itd...

Chodzi o, że produkuje to firma, która ma technologię produkcji i liquidy są w miarę powtarzalne. Te z Allegro nie wszystkie są bee. Dużo osób samemu miesza liquidy i dlatego jest taniej. Tyle, że smak może być kiepski, dawka nikotyny źle przeliczona ( za duża lub za mała) no i nie masż pewności co do czystości chemicznej tego. Pal licho jeśli nikotyny jest za mało. Dlatego o tym wspominam.
E- papierosy mają być lepszą alternatywą i zdrowszą ale nie na wszystkim da się i należy oszczędzać.

Najtaniej wychodzą liquidy w super pakietach itd. ale warto wypróbować smaki do przemyślenia zostawiam sklep Evaper http://evaper.pl/pl/c/Zestawy-promocyjne/35  tym bardziej, że za 50zł masz darmową wysyłkę.

kujka   new better life mode: on
24 stycznia 2013 16:34
agaEl, jesli mialabys czas, moglabys mi zaproponowac jakis zestaw startowy? chce kupic mamie, ktora pali jakies pol, 2/3 paczki dziennie od 20-30 lat. sama rzucic nie umie, to juz moze niech e-faja pali zamiast zwyklakow... nie znam sie kompletnie, moze moglabys mi pomoc?  :kwiatek:
najchetniej sklepy internetowe, ew. stacjonarne warszawskie 🙂
Czy mamy jakieś opinie na temat tego papierosa: http://allegro.pl/2-x-e-papieros-ego-ce5-v3-1100-mah-olejek-30-ml-i3000806177.html
Tata mnie usilnie namawia, żebyśmy sobie kupili.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 marca 2013 15:51
BASZNIA, namarnowałam dużo, zanim dotarło do mnie, że napełniasz płynem, odstawiasz na 4 min. circa, wydmuchujesz nadmiar płynu (wszystko jedno w jaką stronę) i dopiero przykręcasz i palisz.


Wczoraj kupiłam Mild Sin, no i coś mi nie pasuje. W zestawie 2 kartomizery i dokupiłam jeszcze 2 Clearomizery na dwa smakowe liquidy. No i o ile jeden działa super, z liquidem truskawkowym, to z drugiego, jabłkowego wycieka od dołu płyn 😤
Robię coś źle, czy ta część jest zepsuta? Z drugiego nic nie cieknie, a napełniam je tak samo.
BASZNIA   mleczna i deserowa
11 marca 2013 17:45
Zepsuty najpewniej. Tez taki jeden mialam.
też taki miałam.
Ja sobie teraz palę 6mg- pinacoladę i cz.porzeczkę ( nieco mydlana, ale lubię ją).
Mój mąż ma czarną herbatę, miętę mocną i wiśnię. Mięta fajna.
Mi mija tydzień z e-papierosem i jestem zachwycona 💃
efeemeryda   no fate but what we make.
11 marca 2013 20:47
ja nie palę analogów już od 11.01, kupiłam zestaw za 55zł i jak do tej pory wymieniałam tylko atomizer (25zł) bo mi się zachciało go czyścić i popsułam  🤔
ja jakoś od początku listopada jadę tylko na e-fajce. Teraz zeszłam na 6mg i planuję za miesiąc dwa zejść na zero. Tylko gorzej, bo bardzo mi się ręce do niego przyzwyczaiły. Czasami trzymam w ręce i nawet nie wiem, że mam.
Ja kupiłam w końcu Provog'a Evo i bardzo sobie chwalę. Jedynym minusem e-palenia jest to, że palę częściej, bo e-papieros jest dużo wygodniejszy w użyciu niż normalny. A poza tym same plusy.
Od Listopada na e.papierosie 😅 
Dołączam do epapierosowego grona. Przy okazji kupowania prezentu dla brata kupiłam też zabawkę dla siebie 🙂 Mam na razie liquid jabłkowy, zaraz zabieram się do napełniania  🏇
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
14 marca 2013 22:39
Dziewczyny, czy któraś miała doczynienia z uczuciem suchości (hmm trochę jak na kacu?) w buzi po paleniu e-fajki? Czego to może być przyczyna? Ustnika, rodzaju liquidu?
A nie "palisz" więcej? Ja po normalnych fajkach zawsze miałam suchość w ustach. Teraz zdarza mi się tylko jak przegnę z ilością "palenia".
To ja tak na szybko :-) Dla wielbicieli mięty - dłuuugo szukałam dla siebie liquidu i w końcu znalazłam, Aromativ Cool Mint. Obłęd!
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
15 marca 2013 06:41
marysia550 jestem w stanie stwierdzić, że e-cacko palę nawet mniej niż normalne papierosy. "Pykam" sobie chwilę e-fajkę i już za chwilę mam uczucie suchości. Mam liquidy 11.
Jaki liquid ma smak najbardziej zbliżony do papierosa? Ma ktoś może jakieś doświadczenia w tym temacie? 😉
są liquidy o smaku papierosów róznych firm np. l&m, cameli, lucky strike, więc może w tą stronę próbować ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się