e-papieros

halo, poza tym na początku nie ma siły, żeby uniknąć "objawów". mnie przez pierwsze kilka dni po wróceniu do wapowania każdy LQ gryzł, ksztusiłam się i kaszlałam. potem przestał. czasem do miesiąca to może trwać. tak samo jak suchość w gardle.
Ja sie spotkalam rowniez z tym, ze klientce usta spuchly  😲 polecilam jej liquid VG, dwa tygodnie popalila VG i juz pozniej bylo z gorki, teraz pali wszystkie 🙂 Niektorzy przechodza "przestawienie" bez wiekszych problemow, niektorzy borykaja sie z suchoscia w gardle ( trzeba bardzo duzo wody pic i nawadniac organizm) a jak widac niektorym nawet usta puchna 😉 ja sie przestawilam odrazu, i nie pale analogow od 2 lat. Nie mialam zadnych objawow, tylko odczuwalam korzysci typu lepszy wech, lepsze samopoczucie etc. Ja na miejscu halo bym sie nie zniechecala, sprobowalam bym liquidu na bazie samego VG lub liquidu LiQua Traditional Tobacco. Co prawda jest na bazie PG/VG, ale nie znam osoby, ktora by miala jakiekolwiek problemy z tymi liquidami. Sama baaaardzo dlugo szukalam "swojej tytoniowki" i wiekszosc albo gryzla okrutnie, albo smakowala jak parodniowa popielniczka. Traditional Tobacco jest bardzo delikatny jednak nie bezplciowy 🙂
a w sumie przyda się mniejsza batka na wyjście.

klepnęłam spinnera 1300 od vision za 40 zł z przesyłką 😉 ubóstwiam rynek wtórny!
Ekwadorka, poszukam tego, dzięki. Zaczynałam daawno, i nie maiłam żadnych problemów, niezależnie od proporcji, potem wyczaiłam, że wolę więcej gliceryny/samą glicerynę i było super. A potem - w mojej opinii coś się porobiło z liquidami 🙁 Kupiłam nawet bardzo polecaną bazę glicerynową (z tych, co można i bez smaku, lekko tytoniową) - gucio - drapie. Na moje rozrabia - absolut tytoniowy 🤔
Te parę lat temu był prawie niedostępny. Teraz - zdaje się być we wszystkich tytoniowych 🙁 (a podejrzewam, że nikotyny nie tyle, co na opakowaniu). Ale to tylko mętne przypuszczenia.
No nic, poszukam, popróbuję - bo znowu czas powiedzieć analogom precz. Zmotywowałyście mnie - dzięki!
halo,  ja czekam na baterie i żegnam analogi raz na zawsze! mam dość pełnych popielniczek, smrodu wszędzie, śmierdzących ubrań no i kasy wydanej na nic.

może spróbuj bazy bezsmakowej? bez tytoniowej nutki? jak ukręcę czekoladę i orzeszka to Ci wyślę na spróbowanie 🙂
a w sumie przyda się mniejsza batka na wyjście.

klepnęłam spinnera 1300 od vision za 40 zł z przesyłką 😉 ubóstwiam rynek wtórny!


Bardzo dobra decyzja! 🙂 napewno bedziesz zadowolona 🙂

Halo a jak palisz e-petka to zaciagasz sie bezposrednio, czy najpierwsz nabierasz "dymu" w usta i dopiero zaciagasz?

edit: byk 😤

Najpierw w usta 🤣
Najpierw w usta 🤣

Haha  🤣 to ciezki przypadek z Ciebie  😀iabeł: Ja bym Ci radzila poprobowanie liquidow z roznych firm i kombinowala z mocami, zeby dobrac cos odpowiedniego. Szkoda, ze nie mieszkasz w UK bo bys wpadla na degustacje 🙂
Na pewno powalczę, bo byłam przeszczęśliwa przez 2-3 lata. Czułam się... wolna 😀 i... zmysłowo zaspokojona 🤣
Na pewno powalczę, bo byłam przeszczęśliwa przez 2-3 lata. Czułam się... wolna 😀 i... zmysłowo zaspokojona 🤣


Koniecznie zdawaj relacje! 🙂

Ja wlasnie wymeczylam P1 Poziomke - szalu ni ma.  😉
Ekwadorka,  orzech laskowy  i malina P1. a zwłaszcza orzech. jest tam szał.
Isabelle malinke wielbie  💘 orzecha nie probowalam bo wydaje mi sie, ze moze byc meczacy?

Doczekalas sie na baterie albo Lambo? :>
Pytanie do użytkowników Volimizerów Volisha. Też macie problemy z nowymi bateriami?

Mnie już ręce opadają, z dwóch kupionych nowych baterii jedna zaczęła działać po kilku akcjach dłubania w niej śrubokrętem, a druga na razie nie działa wcale. Oryginalne akcesoria, żeby nie było :/
Lena uzywasz jednego Volimizera do obu baterii? I czy bateria w ogole nie dziala, czy mryga na rozne kolory?
Ekwadorka,  lambo jest 🙂 odlutowałam ogniwa polaptopowe od blaszek, bo nie miałam innych aku do sprawdzenia i zalałam odrobinką hangsena vivkę bdc. ale chmurzyć nie mogę 😉 w poniedziałek pozbyłam się zęba i każde ciągnięcie z ustami w dziubek powoduje ból i boję się suchego zębodołu, więc z testami czekam aż mi się podgoi i będzie bezpiecznie 🙂 dziś powinien spinner dotrzeć 🙂

orzech smakuje jak nutella! ja osobiście nie lubię wcale tytoniówek i tylko wapuję smakowe i mogłabym tego orzeszka na okrągło wapować.

Lena, ale nie działa wcale? on ma krótkie grzałki, pamiętasz o przekręcaniu parownika? jak się batki zachowują po podłączeniu do ładowania?
Bateria się normalnie ładuje, nie działa po podpięciu do volimizera. Z pierwszą mi coś pokombinowali i już działa, a druga nowa oczywiście nie. Wkurza mnie, że oryginalne akcesoria wymagają zabaw ze śrubokrętem, zamiast po prostu działać. Volimizery mam dwa, plus awaryjny stary clearomizer (?) i ze wszystkimi ten sam problem. Stare baterie działały ze wszystkim i było ok, tylko jedna już się rozpadła, a druga ledwo zipie po 3 latach użytkowania.
Lena na zadnym z Clearomizerow bateria nie dziala? Bardzo mozliwe, ze pin w baterii sie zapadl. Sprobuj delikatnie srobokretem lub nozykiem go podniesc (ok 1mm).

Isabelle to juz niebawem bedziesz miala dwie zabawki do testow 🙂 Dawaj relacje jak sie sprawuja i czy sie podoba 🙂

Chyba sie skusze na tego orzecha, bo uwielbiam nutelle 🙂 Kupie sobie do tego rogala francuskiego i bede "zagryzac" orzeszkiem  😀

edit: dopisek.
Laski, mam dziurawe ręce i e mi ciągle spada na ziemię. Jest chyba jednak pancerny, bo nic w nim nigdy nie pękło. Tylko ostatnio mam problem z clearomizerem z volisha, bo olejek zaczął mi spływać do baterii. Skąd się mógł wziąć taki problem? Raz dziennie muszę odkręcać baterię i odsączać kroplę olejku, wkurza mnie to niemiłosiernie  🤔
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
30 stycznia 2014 06:31
honey, też tak ostatnio miałam, z nieużywanego stojącego ciekł olejek i dostawał się do baterii, pomogła wymiana clearomizera na nowy 🙂
Możesz jeszcze spróbować dokręcić go w dolnej części, jak odkręca się ustnik żeby wlać olejku to na dole czasem lekko się odkręca i może cieknąć
efeemeryda   no fate but what we make.
30 stycznia 2014 07:26
Lena miałam podobny problem, kupiłam cały zestaw i nie bardzo chciał działać, trzeba było coś kręcić, kombinować, jakby nie było styku. Po wymianie grzałki na nową problem zniknął  :kwiatek:
Solina, no właśnie ciągle sprawdzam czy wszystko dokręcone 🙁 Kupię nowy, bo ogólnie to sprawdza się znakomicie, widocznie liczne upadki go jednak zdewastowały :/
Lena miałam podobny problem, kupiłam cały zestaw i nie bardzo chciał działać, trzeba było coś kręcić, kombinować, jakby nie było styku. Po wymianie grzałki na nową problem zniknął  :kwiatek:


Wczoraj znowu kombinowałam śrubokrętem, bo jedna grzałka zgubiła nagle styk. Ta najnowsza nadal nie działa, pomimo prób :/
dziewczyny a próbowałyście zaradzić wyciekom? przy dolnogrzałkowcach trzeba czasem dołożyć oring, albo poprawić transport. w skrócie-grzałka jest zalewana, zbyt dobry transport. spróbujcie dołożyć sznurek dodatkowy na grzałkę. powinno pomóc. jeśli nie pomoże - wymiana grzały albo skręcenie nowej.

no, wszystko co miało przyjść przyszło 🙂 cięzko się wapuje z wielką dziurą w gębie i trochę się boję, że szwy pozrywam, ale ... 😍 ukręciłam wczoraj dwa własne LQ na bazie Inawery, daję im 10 dni na przegryzienie. oczekuję eksplozji smaku!

i odkryłam, że dla mnie maksymalna moc LQ to ... 6 mg. mimo palenia 1,5 paczki dziennie, nawet czasem 2. po większym stężeniu mam szumy w uszach i lekką kołowatość. póki co najlepiej podchodzi mi Iclear30, potem vivi mini bdc, w ostatniej kolejności mini protank kangertecha (jakoś kiepsko mi dymi). ale muszę wszędzie poprzepalać grzały i zobaczyć efekty.

no i ... MUSZĘ, po prostu MUSZĘ mieć drippera! MUSZĘ!
narazie jeszcze kiepsko czuję smak, bo kubki smakowe zapchane analogowym śmieciem, ale liczę na znaczną poprawę! 🙂
Wymieniłam grzałkę i śmiga. Musiała się lekko odręcić i wlał się do środka olejek. Odsączyłam i będzie chyba żyć 😉
Za to nie mam pojęcia o czym piszesz Isabelle, chyba nie potrzebuję się aż tak wkręcać :P Przypomniałam sobie o mamlarce, uderzę później na pewu  :kwiatek:
honey,  nie wywalaj starych grzałek 😉 znajdz filmik o przepalaniu grzałki i spróbuj. konstrukcja większości grzałek ze sznurem to drut owinięty wokół sznurka(ów) i na to położony sznurek(ki) przykryte takim koreczkiem metalowym i zabezpieczone uszczelką silikonową. jak dołożysz sznurek to poprawia się często działanie, warto próbować. a właściwie warto nauczyć sie podstaw jak np co robić przy wyciekach.

dla mnie to też magia była totalna, ale teraz jak się wkręciłam to zaczynam powoli jarzyć o co biega 😉
Isabelle, przepalam, ale zazwyczaj pomaga na kilka dni zaledwie. Już kiedyś toto rozkręciłam i się wkurzyłam, że płacę prawie dychę za dwa sznureczki 🙁 Skąd taki sznureczek wziąć?
honey,  podzielę się pdfem:
http://www.delta.markmas.net/pap/grzalka_vivi.pdf

zasada generalnie taka sama. potrzebujesz drutu oporowego i sznurka . w większości sklepów z e-p są dostępne na metry. https://www.e-dym.pl/MODY/Akcesoria/9548-Knot_TMC_1mm.html przykładowy sznurek.  na YT jest od groma różnych tutorialków.

żeby przeprowadzić tylko modyfikację zawsze możesz wykorzystać sznurek z którejś ze starych grzałek. tylko ważne, żeby je wygotować i żeby na sznurku nie było nagaru (no i żeby się nie rozpadł)
Dziękuję bardzo, poczytam i mam nadzieję oszczędzę na tym  :kwiatek:
polecam 🙂


😍
no i kliknęłam


myślałam o złotku albo o wersji polished, ale... kupiłam ją pod krakena:
i złotko tylko do żółtych RDA, do zwykłych... no nie pasuje.

i zwieńczenie:


chciałam cały klon atomizera Caraveli, ale... jednak kraken ma lepsze funkcje i za sam grawerek nie zamierzam tyle dopłacać.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się