Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Livia   ...z innego świata
18 czerwca 2015 09:35
Na_biegunach, współczuję sytuacji! Mam nadzieję, że jak już ten tydzień się skończy to nadrobisz tereny i odpoczniesz 🙂

Ja już dziś po terenie, jechałam jak na mnie rekordowo wcześnie - 6.45 na koniu  😁 Pogoda przyjemna, nie za ciepło, nie za zimno, i much nie było 🙂 Za to koń trochę nafukany, ale daliśmy radę.
Dawno nie wrzucałam fotek, więc proszę  😀

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] gigantyczne foty!
Livia   ...z innego świata
19 czerwca 2015 11:08
quintana, fajne fotki, ale zmniejsz je bo są gigantyczne 😉
quintana śliczne rude uszyska 🙂 Może i ja dodam moje rude, Mośka ze starego terenu, zazwyczaj nie mam czasu pocykać takich zdjęć, ale to fajna pamiątka, więc może następnym razem pocykam więcej 🙂
Z wczorajszego wyjazdu, z koleżanką Kasią na Magnolii. W lesie istna gzowa masakra. Uciekałyśmy z lasu co sił w kopytach przed owadami, a między polami już całkiem przyjemnie.



quintana jak ty dałaś radę w lesie? nie zjadło was robactwo?
Livia wiem, ale te są wyjątkowo uparte i nie chciały się zmniejszyć (wiecznie mi jakiś błąd wyskakiwał) na marginesie proszę moderatorów o nie wyrzucanie ich z wątku
Amalltea fajne zdjęcia
anil22 ja od kwietnia, maja zaczynam systematycznie używać czarnej absorbiny lub deet i da się żyć z tym robactwem  🤣
Uwaga wrzucam filmik  😅

Co prawda z zeszłego roku, ale właśnie się na niego natknęłam przypadkiem i wrzuciłam w net specjalnie dla Was. To jest moja ulubiona trasa. Jak się przyglądniecie z prawej strony widać Tatry.
Wschód słońca chyba z października. Co u nas ciekawe często wyżej jest słońce a niżej siedzi mgła nawet do 12.00 (widać ją w dolinach na filmie).


Fisia śliczne tereny masz u siebie, a ten wschód słońca bosko 🙂 🤣
Livia   ...z innego świata
20 czerwca 2015 06:28
Amalltea, fajne rude 🙂

anil, współczuję gzów, u nas też niestety zaczynają się pojawiać... My jeździmy w teren zapakowani w derkę do jazdy i maskę, póki co da się przeżyć.

Fisia, super film, piękny ten wschód słońca! I te mgły niżej, bajkowo 🙂
Fisia pięknie, ale czemu tak krótko  😀
quintana ale super rudziszcze 🙂 no i ta woda ...
anil22 robale wszystkim psują krew, u mnie na razie ocet z goździkami daje radę.
Ja dzisiaj też chyba się wybiorę z moją druga połówką, mam nadzieję że się uda. Nadal mam mało czasu, praca jeszcze prze tydzień będzie mnie bardzo absorbować, a potem powinno być z górki. W dodatku wczoraj zaliczyłam piękną glebę na ujeżdżalni, ach te bażanty 😉
Dziewczyny życzę Wam super terenów w ten weekend bez robali 😀
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
20 czerwca 2015 07:43
Byłam, byłam!  💃 Godzina powrotu do stajni stajni 22:22  😀iabeł:  Jednak mój to najlepszy koń na świecie 😜
Zmykam foty ogarnąć

EDIT:
Nie wymaga komentarza
właśnie my też używamy czarnej absorbiny, jednak na gdy nie działała w ogóle. Oblepiły całego konia. 😵
Muisimy póki co lasy omijać.
Na_biegunach ale kolory, bomba 🙂
Ja też dziś byłam  💃 pojechaliśmy na łąki, zdążyliśmy wrócić przed deszczem. Było bosko, konie mega zadowolone, my też 🙂
My dzisiaj też w ramach relaksu po całym tygodniu pracy na ujeżdzalni, zabrałyśmy rudą i blondi w teren. Znalazłyśmy nawet rzepak, aż żałowałam że nie wzięłam ze sobą aparatu. Ale nawet telefonem coś udało się uchwycić  😉

brzezinka- moje też miała ostatnio "bliskie" zapoznanie z balotami 😉

anill22 - niestety przy psikaniu absorbiną nie uniknie się latających chmar owadów.

fisia- czy pewnego pięknego dnia chcesz zobaczyć mnie pod bramą na koniu?

quintana- fajne takie jeziorko 🙂
jagoda, krótko ale treściwie, nie chciałam Was zanudzać  😉
brzezinka co to u Was tak żółto ?

Mój kobył uwielbia bale siana bo służa jej do drapania - potrafi się nie mal na nich położyć - gdzieś nawet mam chyba filmik jak się czochra razem ze mną o to siano 🤣  Teraz już jej tak nie daje, bo jak to robi to wpada w trans i ciężko ją odciągnąć a jednak wolałabym nie być przygniecioną przez konia.
anil22 absirbina używana tylko na teren faktycznie nie działa, ja używam codziennie przed wyjściem na pastwisko i dodatkowo jak koń idzie w teren i odpukać zdaje egzamin  😀
Ja dziś co prawda nie w terenie, tylko na łące jeździłam, ale zaliczyłam deszcz, słonce i mgły. Mgła nadpływała i odpływała. Koń zdziwiony nawet był.
Livia   ...z innego świata
21 czerwca 2015 08:27
Na_biegunach, piękny krajobraz 🙂

brzezinka, super! U nas już ani bali, ani rzepaku 😉

marysia, jaki klimat! Wędrujące mgły musiały być magiczne 🙂

U nas od rana pada póki co, a tak chciałam jechać do lasu...
quintanaale ja używam absorbiny za każdym razem jak wsiadam, nie tylko w teren.
Livia   ...z innego świata
21 czerwca 2015 14:36
Udało nam się coś niecoś pojeździć, ale że co chwilę padało, to w teren tylko na krótki spacer się wybraliśmy, korzystając z przerwy między deszczami. Taki widok dzisiaj to była norma 😉

brzezinka, Livia , super widoki 😉
jagoda1966 , uważajcie tylko na bażanty w terenie na łąkach  😁
Milla z tymi bażantami to tak bywa 😉 Byliśmy w sobotę na łąkach, bażantów na szczęście dla mnie nie było, natomiast krowy były tym razem straszakiem  🤣
Podrzucam obiecane foty z plaży! 😍






srokate- pięknie. I konie macie czyste 🙂

Livia- dziś byłam w  Michałowie, właśnie taka pogoda była, jak na Twoim zdjęciu. Wróciłam do domu, przytroczyłam kurtkę do siodła i udało mi się dwa blisko godzinne tereny zrobić. Kurtka pozostała przytroczona.
srokate plener cudowny 🙂 bardzo, bardzo macie dobrze z tą plażą 🙂 Ja uwielbiam nasz Baltyk, no a z końmi to już szczyt marzeń ...
srokate cudowne zdjęcia  😀 😀
Livia   ...z innego świata
22 czerwca 2015 11:11
srokate, cudowne zdjęcia! Szczególnie czwarte 💘

marysia, u nas potem popołudnie też całkiem ładne było, ale wieczorem znów padało. Ciężko było wyczaić dobry moment 🙂 Dobrze, że nie musiałaś wyciągać kurtki 🙂
marysia, jagoda, quintana, Livia dziękujemy :kwiatek:

Prawdopodobnie już jutro zmieniamy stajnię, będziemy miały 30 minut dalej do morza. Żeby sobie to wynagrodzić dowiedziałam się o kilku terenach w okolicy, lasy i pola w końcu! 🙂 Oczywiście zasypię Was zdjęciami z odkrywania nowych terenów. 😀
srokate za dwa tygodnie zabieram Cię do lasu! Trochę się jedzie ale można siedzieć w nim cały dzień.  😍
A na plaże i tak pojedziemy jeszcze nie raz. 😉 Rudą nie dałam Ci rady ale jak odpalę folbluta to tym razem ty będziesz dostawała piaskiem po oczach.  😁


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się