Młode Konie

galopada_   małoPolskie ;)
23 maja 2011 07:23
kujka tak młp  🙂

armara czy uj czy skoczek to trudno teraz mowic. moze wkkw  😁 bo jest bardzo odważny i machać łapami potrafi no i skakać lubi ( wstawialam wczesniej zdjecia na ktorych widac ze sam trenuje skoki  😂 ) Zobaczymy po zakładzie jak sie rozwinie  😅

Jafar trenuje dalej. Przygotowywany do mpmk i wiem ze ma gdzies jeszcze wczesniej postartować troche. Z tego co wiem to idzie mu bdb  😉
Mój mały ma juz ponad 3lata a dalej sie obija 🙂



🙂
Samba Bati   ...jeszcze słychać śpiew i rżenie koni...
23 maja 2011 15:41
Galopada,masz przepiękne konie,takie w moim typie!!!Gratulacje!Szczególnie rudzielec chwyta mnie za serce. 💘
galopada_   małoPolskie ;)
23 maja 2011 16:51
Samba Batito nie moje tylko ,,moje" konie  😉 moj jest tylko taki gniady smok ( swoją drogą też hod. państwa Bieńkow). dziekuje za miłe słowa bo są dla mnie jak moje własne. znam wszystkie od zrebaka  😜




zaraz bede miała dla was czadowe zdjęcia siwego  😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍
Dawaj! Szybko!  😜 koniecznie muszę Was tam odwiedzić i zobaczyć te cuda na żywo  😜
galopada_   małoPolskie ;)
23 maja 2011 17:15
to na razie jedno... 😉 mam jeszcze zdjęcia luzem na padoku  😜


zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
23 maja 2011 17:17
o wow ... cudo 😍
O matulu galopada jak on spuchł  😜 😍
galopada_   małoPolskie ;)
23 maja 2011 17:53
to jeszcze kilka:









galopada_, Łoooooł. Siwy rozdał karty! 😍

W ogóle, mam pytanie:
jak wprowadzić do bukmany prawie roczną klacz zimnokrwistą, która nic nie umie. Nie chodzi na uwiązie. Dodatkowo, przekonała się, że jest silna i że da się czowiekowi uciec razem z uwiązem. Puszczana na padoczek 3 x 3 m na max godzinę dziennie. Jakieś pomysły...?
galopada_   małoPolskie ;)
23 maja 2011 18:29
lonża pod tyłek i przednie nogi. Tzn najpierw tylko pod tyłek jakby sie zapierała to dopiero pod przody. U nas wszystkie tak wchodzą na poczatku a pozniej sie ucza i same wchodzą  😉
Sankaritarina
A nie można jej zaaplikowac sedalinu i ładować dopiero jak zmięknie ? Osoba trzymająca "kieruje", a osoba(y) z tyłu popychają lonżą, tak jak napisała galopada 😉

galopada
Nieźle wygląda 🙂
armara Właśnie, ja jestem za tym, żeby na sedalinie wieźć, ale muszę się liczyć ze zdaniem reszty, a reszta na sedalin nie bardzo. Btw, nie ma strachu, że mała się wywróci w bukmanie po tym sedalinie?
I właśnie - lonża pod przednie nogi? Galopada, dasz radę to jakoś zwizualizować? 😀 Kurde, wprowadzanie koni to mało lubiany przeze mnie element 😁, a tu nagle z marszu trza przewieźć zimnioczka.
galopada_   małoPolskie ;)
23 maja 2011 19:00
prosze: http://imageshack.us/m/696/3756/beztytuufik.jpg  😁 😂

edit. najpierw ta brązowa. w ostatecznosci jak sie zaprze zadem to ta druga zielona idzie w ruch
Sankaritarina
Dwa razy woziłam na sedalinie (dwie różne klacze) i nie było problemów z równowagą. Moim zdaniem nie ma co kobyłki stresować. Jak sobie przyśnie, to powinna dać się ją dosłownie "upchnąć" do przyczepki 😉 My tak własnie zapakowaliśmy klacz, która za pierwszym razem odsadzała się niemiłosiernie. Teraz jeździ super 😉
Wracając do tematu lonż, to niestety nie wyobrażam sobie zakładania lonży koniowi za przednie nogi. Konie są przecież mega szybkie, a przód mają wyjątkowo lekki, łatwo wtedy o wypadek (tak konia jak osób pakujących).

galopada_   małoPolskie ;)
23 maja 2011 19:04
armara sprawdzone dziesiątki razy. oczywiscie z wyczuciem  :kwiatek:

chcecie filmiki z siwym?  😁
galopada jasne, że chcemy🙂
galopada_   małoPolskie ;)
23 maja 2011 19:29
na razie wgrały mi się trzy








edit. 4  😉

echh gdyby mnie tylko było stać na swojego konia... to bym się nawet nie zastanawiała, tylko przyjeżdżała do Was!  🙇
galopada 😍 mam to samo co breakawayy gdybym tylko teraz kupowała konia od razu bym do Was jechała. Najpierw Jutlandia a teraz ten Mundial taaak wpadły mi w oko, że wypaśc nie chcą, a do tego jeszcze z tego co piszesz to siwy jest właśnie taki jak lubię elektryczny , sprytny i skoczny🙂😜
slojma   I was born with a silver spoon!
23 maja 2011 20:31
galopada_- powiem tylko tyle siwy jest piękny
he he he, piękny rysunek ... galopada, masz zdolności 😀

... i zmieńcie prosze w ogloszeniach maść Mundiala  😵 gdzie on jest skarogniady ? :P

a poza tym fajny konik 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
23 maja 2011 21:47
w papierach jest skarogniady bo jako zrebak był taki ale wysiwiał.  😂Raz jest tak podane jak w papierach a raz ze siwy 😁
własnie! Moja też zmieniła maść
W paszporcie hodowlanym jest gniada, w paszporcie sportowym jest skarogniada. Myślicie, że to tworzy jakieś problemy? Np. przy czempionacie ta niezgodność może być problemem?
Galopada, siwy cudo , uwielbiam taką maść 😍

Nasza młoda na weekendzie pierwszy raz startowała w zawodach.

galopada_   małoPolskie ;)
24 maja 2011 08:27
rtk mysle ze nikt normalny nie bedzie robil wiekszych problemow.  😉

brzezinka bardzo fajne rude!  🙂
sasqach owszem ma oczka wiecznie zdziwionego źrebaczka i w ogóle robi fajne minki  🤣ale już chyba starczy mu tego luzowania  🙂 duży jest i do roboty  😀
galopada Siwy jest zajefajny, niesamowicie się chłopak zmienił
brzezinka śliczna ruda, jak poszły pierwsze starty?

korzystając z ciepłoty na dworze Bonczysław pierwszy raz został wykąpany i pachnie teraz szamponem Bambino, początek kąpieli wyglądało jak "ała ała odgryza mi noge!!" "ała ała odgryza mi jajka" itp itd później zmienił front na "oh jak przyjemnie" 😂


i suszenie-koszenie na naszym przyszłym czworoboku :p




krysiex213, ta pozycja wygląda koszmarnie...  😂
Ale moja Dakota bardzo często taką przyjmuje, (co każdorazowo mnie stresuje hehe), jak myję jej okolice tylne  😁 a powiedzmy szczerze, myta jest dość często przy swojej maści  🤔wirek:
Krysiex213 niezłe wygibasy.
A dziękujemy,poszło bardzo dobrze. Zero stresu, skakała chętnie i bez wahania. Jestem z niej bardzo dumna.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się