Młode Konie

Ruda77
Dziękuję i liczę na jakieś Wasze zdjęcia 😉
Brzezinka
Wsparcie się przyda. Twoja kobyłka się zaokragliła tu i ówdzie czy mi się wydaje  👀?
Ruda77, miło mi.... :kwiatek:
Armara, lejesz miód na moje serce tymi słowami, że się zaokrągliła, (wreszcie) Bo ja ją widze na codzień i tak się zastanawiałam czy tylko sobie wmawiam to że się trochę poprawiła czy tak faktycznie jest...
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 marca 2012 12:48
W niedzielę bonituję kucyka .. cudownie  🙄 jestem w czarnej duu... pie ;/ bo kucyk to tak nie bardzo teraz chtny do pokazania ;/ oj będzie lypa ..
subaru2009 a coś mu jeszcze dolega, czy tak po prostu nie chce współpracować? 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 marca 2012 13:23
Nie chce współpracować :P Dlatego muszę zrobić mega turbo przyspieszone szkolenie gnoma  😁
Dacie radę 😅
armara, gdzie szanowny Junior wyjeżdża? Sulbiny?
Trzymam kciuki!
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 marca 2012 14:00
armara jak to Junior wyjeżdża 🙁 to mnie tu zdjęcia proszę !
armara, gdzie szanowny Junior wyjeżdża? Sulbiny?
Trzymam kciuki!

Dokładnie tak 🙂 Jutro albo w piątek, bo jeszcze musimy zrobić jeden dodatkowy kurs. Mam nadzieję, że gładko pójdzie 🙂

subaru2009
Trzymam kciuki za Twojego chłopaka !! Ano wyjeżdża, nastepne fotki będą już jak zmieni miejsce zamieszkania  😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
28 marca 2012 14:28
Armara: do zajazdki tam go dajecie czy w coś dłuższego?
Widze ze dobrze trafilam, tyle revoltowych mlodziakow w Sulbinach 🙂 moja tez tam jest teraz.
ElaPe
Do zajazdki, ale wszystko zależy jak się będzie sprawował. Myśleliśmy trochę o ZT, ale chłopak się zaglucił i wszystko się poprzesuwało, a śpieszyć się nie chcemy.
Arimona
To bardzo przyjazne miejsce dla młodych koni 🙂
Podziwiam Twoją dziewczynę na ich fanpejdżu. Taak ->  😜 😍 mi się podoba.
Armara
dzięki  :kwiatek: pod wzlegem wygladu trakeny lubie, a z charakteru bardziej hannowery, a ona jest pol na pol w prawie sam raz.
no niczego im tam nie brakuje naprawdę 😜
musze w końcu sie pozbierać i pojechać w odwiedziny, zwłaszcza ze daleko nie mam. Może skądś aparat wytrzasnę, to porobie zdjęcia. A twój to który  jedzie, bo nie ukrywam ze tego wątku pilnie nie sledze, to sie nie do końca orientuje.
galopada_   małoPolskie ;)
28 marca 2012 18:47
armara mam nadzieje, ze uda ci się upolować Karego pod siodłem  😁
Wojenka   on the desert you can't remember your name
28 marca 2012 19:16
armara, trzymam kciuki za pozytywny przebieg edukacji Juniora  🙂

brzezinka
, zdecydowanie się poprawiła  🙂

subaru, i kto poskromi kucyka?  😁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 marca 2012 19:53
Dzisiaj wzięłam znajomą  😁
Się kucyk dzisiaj zdziwił  😁 bo było ostro .. a jaki grzeczny potem  😁
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
28 marca 2012 22:23
Dżunior się pod siodłem sam obroni  🤣 i wtedy powie, ze to nie ładnie go od glutów wyzywać 🙂😉) !!!!

A tu mój dwuletni rudy Baluś

Ja się nie znam, ale jak na 2 latka, to Baluś robi wrażenie..!  💘
Witam
Chciałabym choć na chwilę dołączyć do wątku. Wczoraj wróciła do mnie moja młoda do stajni. Sprzedałam ją w sierpniu, ale chłopak stracił pracę, a ja tak naprawdę strasznie za nią stęskniłam i mąż się ulitował i ją odkupił.
W czerwcu skończy 2 lata i wg moich miar ma ok 167 cm teraz:
Zdjęcie na łosia 😉



I z lipca zeszłego roku portretowe:
agulaj79 to ta sama, co była akcja i na ŚK? W takim razie cieszę się, że rozstanie było krótkie.  😉
Tak dokładnie ta sama. Kupił ją mój znajomy, ale teraz dostał wymówienie z pracy i dopadły go inne problemy i musiał na dzień dobry zrezygnować z konia. Dobrze, że w odpowiednim momencie odezwałam się do niego.
xxx
Wojenka
Dziękuję za kciuki 🙂
Condina
Ty wiesz, że ja go nie wyzywam od glutów, tylko on realnie zakichany był  😉 Baluś rosnie jak na drożdżach, latem to już będzie kawał chłopa pewnie  💃
agulaj79
Bardzo się ciesze, że młoda do Ciebie wróciła, btw wygląda teraz bardzo ładnie i faktycznie wygląda na dużą 🙂
Zarah
To co piszesz jest bardzo, bardzo miłe  :kwiatek: Dziekuję. twoja młoda chyba nieźle wyrosła, co ?

A tu takie krótkie foto-story, jak Junior-Dżunior nam rósł:
klik
agulaj79, super że wróciła... oby już została na dobre  😅
galopada_   małoPolskie ;)
29 marca 2012 20:15
armara i co pojechał Juniorro czy jutro jedzie?  👀

u nas jutro sądny dzień - chłopaki pozbywają się jejek  😁
galopada
Jedzie jutro i mam diabelski plan, ale nic nie powiem dopóki nei wykonam  😁
galopada_   małoPolskie ;)
29 marca 2012 20:50
mam nadzieje ze się plan powiedzie (w przeciwieństwie do Twojego planu zajęć)  😁
xxx
slojma   I was born with a silver spoon!
30 marca 2012 07:56
agulaj79- super, że ją odkupiłaś, naprawdę fajna  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się