Prestige

Veredus Curium 😉
Po preparatach prestige siodło jest śliskie  🤔
CeraŁ   dużo dużo zmian..
07 października 2011 17:48
Czy ktoś skakał kiedyś może w siodle G.P. ?
Ja osobiście mam Venezię, ale ostatnio jeździłam chwilę na klaczy kumpla, a on ma właśnie G.P. i zakochałam się  😍 fajnie trzyma w siodle, ale nie wiem jak byłoby ze skokami...
Ja skakalam, da sie przezyc, ale ogolnie jest bardziej ujezdzeniowe i nie da sie w nim bardzo skrocic strzemion.  😉
kj90
Pracujesz w Equishopie a sie na forum pytasz 😉
Kcj90, ja skakałam, mocno trzymającej siodło, po za tym bardziej o profilu ujeżdżeniowym. Ale do ujeżdżenia świetne  🙂
Hypnotize, dziwi cię pytanie o opinię użytkową ? Wiele pracowników sklepów jeździeckich nawet nie ma własnego konia, dlatego nie powie ci jak działa dany suplement, jak chętnie konie jedzą dana paszę czy jak dobrze pierze się czaprak, a jedynie te cechy, jakie producent chce uzyskać wykonując dany produkt.
Jestem pewna, że kcj90 zna walory tego siodła, cechy charakterystyczne dla modelu wyróżniające je spośród innych siodeł tej marki, co nie oznacza, że musi jeździć we wszystkich sprzedawanych przez siebie siodłach 😉
Czesto sklep nie wie co ma  😁
CeraŁ   dużo dużo zmian..
08 października 2011 12:30
croopie   :kwiatek: , wyjęłaś mi to z ust.

Hypnotize jak wcześniej croopie napisała, niestety to, że pracuje w sklepie jeździeckim nie znaczy, że mam okazję jeździć po trochu na wszystkich modelach Prestige'a  🤣 Chcę poznać opinię uzytkowników modelu G.P lub po prostu osób, które miały z nim styczność. Oczywiście wiem jaki model z czym 'się je'. A jeśli chodzi o siodła mamy osobnego pracownika, który zajmuje się tylko siodłami, ja tylko znam podstawowe informację  😉.

Tak więc prosiłabym osoby, które miały okazję skakać w G.P. o większe rozpisanie na ten temat  :kwiatek:
Pytanie:
Co to za model? http://www.allekonie.pl/gielda-koni/page/show_ad/catid/5/adid/13430
Czy cena - 1800zł - jest adekwatna czy za niska?
Obstawiam, że to jakiś starszy model, ale znam sprzedającego - raczej rzetelna osoba - najlepiej zadzwoń i zapytaj 😉
Czesto sklep nie wie co ma  😁
albo wie aż za dobrze, dlatego pracownicy wolą rżnąć głąba, bo im szkoda koni i dosiadu na taki towar 😁
Karutek, dzięki 🙂 Rekomendacja ważna rzecz
Zadzwonię jutro, nie będę burzyć świątecznego wieczoru 😉
Ma ktoś z was może możliwość porównania jak się ma wielkość tylnych klocków w Mereditce czy Robercie (II) do wielkości w Sydney albo Golden Star (stara wersja)? :kwiatek:
mils ja Ci mogę jutro sprawdzić, bo chyba ostatnio w siodlarni u nas pojawił się Sydney, a ja mam Meredith.
xxagaxx o, byłabym bardzo wdzięczna. :kwiatek:
Stary golden ma male klocki, sydney ma wieksze.
Dramka mam u siebie w stajni oba siodła i wydaje mi się, że Sidney ma klocki trochę dłuższe. 🙂 I jak dla mnie, to oba siodła tylne klocki mają małe. 🙂
Czy ktoś wie ile - w wartości bezwględnej - wynosi korekta na -1 i -2 w siodłach Prestige?
Chodzi mi o to, że można odepchać poduszki (przy przebudowanym zadzie) - właśnie do poziomu np. -1. Pytanie ile to jest? Centymetr? Pół centymetra?
Przy + słyszałam ze to wartości w cm, więc przy - może tak samo...
Ludki help, Meredith D to jest limited czy mereditka tak sie po prostu nazywa?
I jaka roznica pomiedzy paris D i carisma? Ktore jest bardziej plaskie?
Czy ktos jezdzil w D1, dressage dream i rome? Ktore najmniej usadza?
jest Meredith D i Meredith D Limited Edition 😉 Limitowana jest wiadomo lepsza jak i droższa.
To D mnie zmylilo, a szkoda, bo limited bylaby fajna.
jest Meredith D i Meredith D Limited Edition 😉 Limitowana jest wiadomo lepsza jak i droższa.


Lepsza bo droższa?? Chyba niekoniecznie. To są dwa dość różne siodła, inaczej się siedzi. Beznadziejne wstawki z tego plastiku? czy czegoś utrudniają życie, pękają i naprawdę są nieporęczne 🙂
Nie lepsza bo droższa, ale z opini użytkowników zwykłej mereditki i limitowanej chyba w 99 % słyszałam, że limitowana to zupełnie co innego, lepszego 😉
Limitowana boska  😉
A co z Paris D? Jakies opinie?

Wlasnie mam mozliwosc kupienia albo carismy ktora mi sie w sumie podobala, albo paris w dobrej cenie, i nie wiem czy warto sie nad paris zastanawiac, brac na probe itd?
Mi się w carismie fajnie jezdziło po płaskim, natomiast skoki średnio. I żadnego siodła w życiu bym nie kupiła bez przetestowania 😉
Ja carisme za darmo bym nie chciala, twarda decha nie wygodna.
Czyli Paris jest raczej glebszy? Dramka nie wiesz jak on rozmiarowo?
Znaczy mi sie carisma bardzo do gustu przypadla i w skoku i na plaskim, ale minimalnie za male to siodlo dla mnie bylo (18), i nie wiem czy wziac, a potem wymieniac ewentualnie czy dac szanse paris? Bo potrzebuje bardziej plaskiego siodla, dajacego wiecej swobody zakupic, i to na wczoraj, bo teraz jezdze w byle czym.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się