Prestige

asds   Life goes on...
23 marca 2012 11:00
Masakra jakaś z tym,i nowymi siodłami Prestiga....Bogu dziękowac ze mój staruch się dobrze trzyma  😲
dlaczego?
asds   Life goes on...
23 marca 2012 15:57
Czytając co dziewczyny piszą o skórze człowiek moze lekko sie przerazic...
Ale to chyba nie kwestia  nowych tylko skóry "cielęcej"  ❓
Może i nowych. Sporo "wiodących" marek podupadło na jakości w porównaniu z ich starszymi modelami.
To tak jak z wszystkim..
asds   Life goes on...
26 marca 2012 13:12
Dlatego właśnie czytam i za głowę sie łapię na to co się dzieje. Z tego co zauwazyłam z obserwacji to zdaje mi się że pusliska szyte z tej miekkiej skórki obcierają siodło bardziej jak stare tradycyjne pusliska z skóry licowej.
Kto mi rozszerzy Prestige?  👀
equishop
A kto jeszcze? Po przeczytaniu przebojów Dramki nie wiem czy chciała bym wyrzucić tyle kasy na nic...
archeo   Bo warto :D
13 maja 2012 18:34
Nirv w Polsce niestety chyba tylko equishop. Jedynie u nich jest maszyna
No właśnie  😤 Mi w końcu Bogdan poszerzył o 2 rozmiary. Chciałabym tą magiczną maszynę zobaczyć  🙄
Nie wiem o co wam chodzi z tym poszerzaniem.  🤔
Ja wysłałam i przyszło poszerzone normalnie.
Nawet jest teraz na konia za szerokie ale to tylko i wyłącznie moja wina bo zamiast poszerzyć o 2 to zrobiłam 3 rozmiary.
x-horse poszerzy Prestige 😉
Dramka, no maszynę ja widziałam osobiście. Magiczna nie magiczna - ma rozgrzać terlicę, poszerza się łęk i studzi potem przez odpowiednią ilość czasu.
Ja wiem tylko że moja siodło po "poszerzeniu" wróciło takie same..i spotkałam inne takie siodła "poszerzone"  😉
Ja też poszerzałam kiedyś Prestige... O trzy rozmiary, na maksa, żeby mieć miejsce na podkładkę i rozbudowującego się konia. Poszerzone 🙂 siodło sprzedałam jakieś 2-3 tygodnie później, bo niespecjalnie widziałam różnicę, a i cyferki rozstawu zmienionego łęku były nabite jakoś tak wysoko z góry i bardzo nieśmiało. No i trafiło mi się naprawdę szerokie Devoucoux 🙂
quanta Mi też wmawiali że nie widzę różnice  🤔wirek: a jak siodło wróciło od Bogdana jakoś zobaczyłam  😵
Czy ktos  jest w posiadaniu Roma VSD? Jakie opinie o tym siodle?
Donia Aleksandra,  nie wiem jak VSD, ale  ROMA VSS ma fatalną skóre, po 3(!) miesiącach użytkowania, na jednym koniu, przetarły się białe plamy na tybinkach. Wrażenia z jazdy też miałam nieciekawe.
no to w takim razie mozna reklamować chyba?
Donia Aleksandra, właściciele (bo siodło nie moje, a konia, którego jeżdże) pojechali do equishopu, tam Pani posmarowało wytarcie jakimś mazidłem, które zaretuszowało przetracie i po sprawie. Myślę, że problemem jest, iż model Roma to chyba ichniejszy najtańszy produkt i nie jest fajnie wykonany 🙁
Pytanie do "pingwinów" (pilne): czy prestiże się "wyjeżdżają"? Czy też - jak wyszło z produkcji - tak jest?
lostak   raagaguję tylko na Domi
26 maja 2012 20:38
wg mnie z obserwacji kilkunastu i wsiadania na nie sporadycznie oraz jezdzenia kilku codziennie, jakie byly nowe takie sa.
Te Prestige, na ktorych ja jezdzilam nigdy nie "flaczaly". Tylko te nieszczesne rysy od puslisk...
Pytanie do "pingwinów" (pilne): czy prestiże się "wyjeżdżają"? Czy też - jak wyszło z produkcji - tak jest?


Zależy co masz na myśli "wyjeżdżają" bo każde nowe siodło jest twarde i nie wygodne.
lostak   raagaguję tylko na Domi
26 maja 2012 21:00
[quote author=halo link=topic=12583.msg1412562#msg1412562 date=1338060656]
Pytanie do "pingwinów" (pilne): czy prestiże się "wyjeżdżają"? Czy też - jak wyszło z produkcji - tak jest?


Zależy co masz na myśli "wyjeżdżają" bo każde nowe siodło jest twarde i nie wygodne.
[/quote]

dramko,o skokowych nie wiem nic, ale ilosc ujezdzeniowek ktore mam na miejscu spokojnie pozwala mi stwierdzic,  jesli chodzi o ujezdzeniowe to kazde jest miekkie i wygodne od samego poczatku.
Oprócz tego ze skrzypią niemiłosiernie to ja też nie mam zastrzeżeń do nowych siodeł 😀
Dzięki  :kwiatek: Choć w sumie - szkoda  😉 Potrzebuję siodła, które miałoby "jedynie słuszny" najgłębszy punkt siedziska. To, które próbuję - takowego nie ma. Miałam jeszcze nadzieję, że to kwestia dotychczasowego jeźdźca/jeźdźców mało używanego siodła (i dam radę takowy punkt ustalić/wyrobić), ale wygląda na to, że takiej a nie innej konstrukcji/funkcji siodła.
Trzeba szukać innego  🙁. Szkoda, bo ma sporo zalet.
lostak   raagaguję tylko na Domi
26 maja 2012 21:09
Oprócz tego ze skrzypią niemiłosiernie to ja też nie mam zastrzeżeń do nowych siodeł 😀


cio?🙂😉)  DD, D1 i Vk?  skrzypia?  yyyy..... przeciez tam nie ma co skrzypiec. co ci skrzypi?🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się