Konkursy :P

tak skromnie dzis...
Mery, ja cie normalnie udusze!  👿

edit: pana Pikusia jednak wygralam  😅 😅 😅
ale powiem Ci, ze nie udalo sie za 1 razem.. musialam 3 razy probowac 😉
(wiem, ze to nieprzepisowy post, i ze znow sobie grabie, ale ...)

:bum: :bum: :bum: :bum: :bum: :bum: :bum: :bum: :bum: :bum: :bum: :bum: :bum: :bum: :bum: :bum: :bum:
Hahaha aż padlam ze śmiechu 😉
dzis tez tak skromnie...
Wygrałam raz płytę i koszulkę w radiu internetowym.
I "duży zestaw szkolny", na który składał się mały segregator z Kubusiem Puchatkiem. To w Realu.
dawno mnie tu nie bylo 😎
In.   tęczowy kucyk <3
13 marca 2010 22:44
mery, ja, jako typowy pechowiec, powoli przestaję Cię lubić : P


Żartuję, oczywiście gratulacje! :kwiatek:
haha, dzieki 😉
sama bylam zaskoczona, bo nie spodziewalam sie wygranej w takim miejscu 😉
In.   tęczowy kucyk <3
13 marca 2010 22:52
mery, właśnie takie wygrane są najfajniejsze ; )
alez ja sie nie spodziewam zadnej wygranej 😎 nigdy 😁 😉
In.   tęczowy kucyk <3
13 marca 2010 23:03
mery, grrr, nie denerwuj mnie 😎

Ja jakis czas temu weszlam sobie na strone eski i ulozylam 10 hitow ot tak sobie... i nastepnego dnia dzwoni jakis numer, odbieram a tam gosc z radia mowi mi ze jakis chlopak ulozyl 10tke ale nie moze sie do niego dodzwonic a moja jest podobna do tej jego po czym wymienil mi jego utwory i zapytal czy 'podpisuje' sie pod nią jako własną (bo mial juz wgraną, opracowana do puszczenia wieczorem) no to sie zgodzilam i tym sposobem bylam na antenie  🤣 Cale szczescie ze to o 23 lecialo - mam nadzieje malo kto sluchal  😉
Tym samym w nagrode dostalam 3płytowy album ATB:


A teraz czekam na przesyłke od Skrzypovity za dokończenie zdania [i] 'By poprawić wygląd swoich włosów, skóry i paznokci stosuję ... , ponieważ ...'



Małe rzeczy a cieszą 🙂

uff, jak dobrze, ze nie tylko ja cos wygrywam 😁 🙂

gratuluje amazonka 🙂
Wyobraźcie sobie, że coś wygrałam...  😎 dostałam maila od sephory, że co godzinę rozdają miniprodukty firmy Biotherm, jakieś kremy chyba. Kliknęłam parę razy, no i wygrałam 😉 będzie dla mamy  🤣
Ja kiedyś wygrałam paczuszkę od Whiskasa z saszetką jedzenia, mlekiem, chrupkami i jakąś zabwką oraz książke o młodych kotach, za to że na ich stronie wypełniłam bzdury o "swoim" kocie. Problem w tym.. że nie mam kota!! 😜
Dobre  😎
gllosia, to dostawali wszyscy.
My dostawaliśmy przez pół roku paczkę miesiąc w miesiąc 🙂
Koty miały radochę z ciastek, dzikusy z ogródka z jedzonka, a ja kolekcjonowałam kartoniki  😵
Mój pies jest wszystkożerny więc nie było problemu z kocia karmą, mleko tez wypił Oo
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 kwietnia 2010 16:00
To że pies zjadłby kocią karmę to nic dziwnego. Kocia karma ma więcej białka i psy ją lubią, mój jak kiedyś wparował do zoologicznego (miał mieć przymierzaną obrożę i kaganiec) po prostu rzucił się na otwarte torby z kocią karmą 😡
dawno mnie tu nie było... co ja to dziś wygrałam...? aaaa, wiem 😎

Mey, w czym Ty to wygrywasz? Jeeeny... ja tylko panoramy wypełniam 😂
heh bardzo roznie 😉 500 dni milosci wygralam akurat w radiu 😀
pomoglam 😉
a ja troszkę od rzeczy.., od czasu do czasu zdarza mi się brać udział w konkursie organizowanym przez ihaha.pl i z tego co pamiętam, zawsze pilnowali terminów, a tu mamy 19.05. i nie ma jeszcze wyników edycji kwietniowej. Nawet do nich napisałam w tej sprawie, ale odpowiedzi nie dostałam 😉

mery, kliknęłam.
ciekawy konkurs!
dzieki dziewczyny! ide do foto, tam chyba wiecej zaglada 😉
Też biorę udział w zdjęciowym, kociarze pomagają.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się