matura

Katharina   "Be patient and trust in the process"
10 maja 2011 23:21
Dziewczyny napiszcie mi tu czy jeśli mam w planie prezentacji materiały pomocnicze - wykaz cytatów, a mieć ich nie będę na maturce to polecą mi punkty>? Nie mieszczę się w czasie i nie mam gdzie tego wcisnąć :/
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 maja 2011 06:34
nie, nikt na to nie patrzy  😉 też tak robię (nie mam cytatów  😁 )
galopada_   małoPolskie ;)
11 maja 2011 06:51
smarcik na najbardziej bym chciala do lublina a wrocław to mi całkiem nie po drodze  😉


a plan ramowy ktory wnosze musze miec na jednej kartce z bibliografią? nie zmiesci mi sie to  😵
nie, moim zdaniem nie. plan ramowy to plan ramowy. bibliografię komisja już ma.
odnośnie lublina też przez myśl mi przemknął KUL, ale mam paskudny dojazd do Lublina z Olsztyna. Właśnie, czy ktoś myśli nad wetą w Olsztynie? Podobno niezła.
Klolcia, jakie pytania zadali odnośnie reklamy?
Katharina   "Be patient and trust in the process"
11 maja 2011 07:39
smarcik   dzięki  :kwiatek: 😎
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 maja 2011 08:42
galopada szkoda, ja właśnie z Lublina uciekam  😁

W ogóle napisałam wczoraj mojego pierwszego maila do CKE- ciekawa jestem, czy mi odpiszą  😉
A ja tak trochę od czapy. Kiedy można się zacząć logować na  uczelniach?  Bo wchodzę na strony , ale tam nic nie ma. Wiem, że to zależy od uczelni, ale czy Wy juz sie gdzieś logowałyście?
zalogowałam się na UKSW, ale nie da się jeszcze dodać kierunku, bo jest napisane, że jeszcze się nie rozpoczęły zapisy.
Ja mam jutro fizykę.. Coś czuję, że to będzie jedna, wielka PORAŻKA 😵
galopada_ jak idziesz do Lublina to ja chętnie z Tobą zamieszkam - też wolę końskich ludzi  😎
A ja jutro ustny angielski, pojutrze polski... właśnie kończę pisać konspekt. Wzór miałam podany, że bibliografia ma być tu ujęta, ale ludzie z mojej szkoły wchodzili z na prawdę przeróżnymi konspektami i nikt na to nie patrzył 😉. Więc piszę sobie w miarę szczegółowy, do każdego akapitu jakieś zdanko i jedziemy  😁. Średnio to widzę, bo mam Granicę, Dziady, a jak zaczną mnie z treści pytać, to leżę..  😜
aaaa mój koniec jest bliski.. ;P jeszcze cztery godziny i ustny polski  😀 
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
11 maja 2011 12:27
aaaa jutro ustny polski ja nie chce 🙁
[quote author=żużka link=topic=131.msg1006496#msg1006496 date=1305095274]
nie, moim zdaniem nie. plan ramowy to plan ramowy. bibliografię komisja już ma.
odnośnie lublina też przez myśl mi przemknął KUL, ale mam paskudny dojazd do Lublina z Olsztyna. Właśnie, czy ktoś myśli nad wetą w Olsztynie? Podobno niezła.
Klolcia, jakie pytania zadali odnośnie reklamy?
[/quote]

Pierwsze było odnośnie literatury przedmiotu, jaka książka mi najbardziej pomogła w przygotowaniu prezentacji. Drugie pytanie to dlaczego w zamożnych dzielnicach jest mniej reklam i trzecie to dokładnie nie pamiętam jak brzmiało, ale chodziło o to, że język reklamy wchodzi do języka potocznego 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
11 maja 2011 13:15
Właśnie wróciłam z ustnego angola. Podst. 20/20 😀 rozsz. 14/20 🙄
negero powodzenia 😉

ustna podstawa ang 19/20 - znowu mały stresik na początku odjął mi punkt 😉

Ja się zaczynam denerwować jutrzejszym angielskim... trzymajcie kciuki!  🙇
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
11 maja 2011 15:06
breakawayy- bede trzymac, bo też mam jutro  😵 chociaz angielski damy rade, ja sie boje polskiego, nie mam pracy, zdaje 20 i nie mam sily jej robic.  😡
ja jutro mam polski  :/
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
11 maja 2011 15:21
Qendi o której :>
teoretycznie o 9.15  😂
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
11 maja 2011 15:24
Jest jest jest!
Zaczęłam gadać od czapy, na jednym pytaniu ze znajomości lektury zrobiłam facepalma (nie znałam totalnie!), zaczęłam się jąkać, przyjmować dziwne pozycje zestresowanej, myślącej osoby, babki z komisji mi tak pomogły... że no dziękuję im bardzo!
Powiedziałam może 1/10 mojej prezentacji. Wyniki? 75%! Nie wierzę 😉
kurechii nie dziękuję😉 i spokojnie - ja mam w piątek i dopiero skończyłam pisać konspekt i zabieram się za ogarnięcie tego  😁
trzymam kciuki za wszystkich i naprawdę spokojnie, ciężko tego nie zdać! powodzenia  :kwiatek:
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
11 maja 2011 15:30
Quendi ja teoretycznie na 9, ale dzisiaj miały 40 minutowy pośpiech. 😀 więc pewnie po 9 już będę po. trzymam kciuki! Damy radę!  😅
Ustny polski 16/20. 😅
Teraz tylko za dwa tygodnie angielski. 😉
easiertobe gratki!  😀

bianca u nas w jednej komisji było 1,5 godz opóźnienia, a akurat moja przyjaciółka tam zdawała i była ostatnia, więc ze szkoły wyszłam chwilę przed 20  😵
karolina  dzięki!  :kwiatek:  Powietrze już ze mnie zeszło, a teraz jestem wyprana z jakichkolwiek górnolotnych myśli.  😁
galopada_   małoPolskie ;)
11 maja 2011 16:03
breakawayy trzymam za słowo  😉
a można przynosić prezentacje na pendraku?  😂
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
11 maja 2011 17:36
Patrząc na relacje moich znajomych, to prawda, ze komisja bardziej pyta z lektur niż z książek spoza? Bo jeżeli tak, to całkiem dobrze.

edit: tak sobie teraz mature mówie i jak nie urok, to sraczka. Boję się, że nie zmieszczę sie w czasie.  👍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się